Caut aliati personali

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sunt un jucator profesionist si agresiv.
O voi arata in timp.
Sunt in cautare de aliati personali (NU trib)care se pot mandri cu aceleasi calitati ca mine.

Nu-mi place diplomatia ,consider ca strica jocul! :mad:

Cei care sunteti si simtiti la fel dati-mi mail pentru a putea deveni aliati personali.Ms.
 

DeletedUser

E de bine...:D Omule, nu te intereseaza diplomatia, deci politica, nu te intereseaza nici triburile, totusi pui anunt la "Politica si Propaganda", un coltisor unde scrie clar ca e pentru TRIBURI:D

Sunt fericit ca m-ai respins.. :))))
 

DeletedUser

E de bine...:D Omule, nu te intereseaza diplomatia, deci politica, nu te intereseaza nici triburile, totusi pui anunt la "Politica si Propaganda", un coltisor unde scrie clar ca e pentru TRIBURI

Sunt fericit ca m-ai respins..

Imi place la nebunie sa fac oameni fericiti:D:D
Pun anunt sa vada oamenii:p.
Daca faci tu topic Propaganda aliante personale postez acolo :))))
 

DeletedUser

Chiar nu se simte nimeni in stare si toti aveti nevoie de "scutul" unui trib?:rolleyes:
 

DeletedUser698

Ma bag eu .... asa ca sa imi scrii ingame .... :)

sincer nici pe mine nu ma intereseaza multe si joc de placere .... so ... sper sa fim aproape zic eu :)
 

DeletedUser310

asd

Legionaire astãzi la ora 16:31plimba-te si cauta-ma in alta parte. Hai ciao.
DemonHunter astãzi la ora 16:30taxa de protectie.
si spala-te poate asta e cauza.
Legionaire astãzi la ora 16:30poftim? stay ca nu inteleg. De ce sa-ti trimita tie resurse? Lumineaza-ma ca sunt cam intunecat in ultima vreme.
DemonHunter astãzi la ora 16:29sa le zici la toti sa faca targ repede si sa inceapa sa trimita resursache



tre sa recunosc, e de admirat gagiul
 

DeletedUser698

Pai daca umblam cu de astea domnu hunter .... atunci avem probleme :))

mari :D
 

DeletedUser

Legionaire astãzi la ora 16:31plimba-te si cauta-ma in alta parte. Hai ciao.
DemonHunter astãzi la ora 16:30taxa de protectie.
si spala-te poate asta e cauza.
Legionaire astãzi la ora 16:30poftim? stay ca nu inteleg. De ce sa-ti trimita tie resurse? Lumineaza-ma ca sunt cam intunecat in ultima vreme.
DemonHunter astãzi la ora 16:29sa le zici la toti sa faca targ repede si sa inceapa sa trimita resursache



tre sa recunosc, e de admirat gagiul

mwahahahahhahahahaha... ce terminat!!! =))

@hunter daca imi dai un motiv, unul singur, de a ma alatura tie, si sa si stea in picioare, iti zic jos palaria si iti platesc tribut o luna de-acum inainte =))
 

DeletedUser177

Legionaire astãzi la ora 16:31plimba-te si cauta-ma in alta parte. Hai ciao.
DemonHunter astãzi la ora 16:30taxa de protectie.
si spala-te poate asta e cauza.
Legionaire astãzi la ora 16:30poftim? stay ca nu inteleg. De ce sa-ti trimita tie resurse? Lumineaza-ma ca sunt cam intunecat in ultima vreme.
DemonHunter astãzi la ora 16:29sa le zici la toti sa faca targ repede si sa inceapa sa trimita resursache



tre sa recunosc, e de admirat gagiul
dap asta asa e draga legionaire, vrea si el o canutza cu zahar nu???? :D :D :D
 

DeletedUser

ce tare.asa tribul lui va fi alcatuit din el.doar nu e fraiera lumea sa aiba taxa de protectie ca sa stea intr-un trib.si apropo,decat o canuta de zahar mai degraba o cana de lapte de capra:) :D
 

DeletedUser310

Cura de sanatate

Pentru astfel de personalitati, recomand urmatorul tratament:


Prima oara se administreaza niste lancirina, apoi daca rezultatul nu este cel dorit, se administreaza niste toporine.

In cazul in care virusul de langa voi persista, si nu vrea sa cedeze, va sfatuiesc sa administrati o daza soc de cavalerin. Dar daca anticorpii lui tot se zbat sa supravietuiasca, o doza de berbecina combinata cu o doza soc de catapultrina, ar trebui sa faca toata treaba, fara drept de apel.

Iar ca boala sa dispara complet si totul sa se albastreasca, va sfatuiesc, spre final, una bucata doza de nobilirina, si succesul este garantat.
 

DeletedUser

ce destept e asta

21973 DemonHunter 116 1 116
asta e pe lumea 1
are 116 puncte, wow ce agresiv e el, :eek: wow, stiti ceva baieti cred ca o sa incep sa-i dau taxa de protectie:p
Si ma gandesc ca pe lumea 2 o sa fie tot atat de agresiv
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus