Caut Echipa:).

  • Autor subiect DeletedUser42012
  • Data de început

DeletedUser42012

caud echipa pentru speeduri...daca vrea cineva,sa zica
mersi
 

DeletedUser42012

eu vorbeam serios...daca suferiti de voi este alta problema.
 

DeletedUser36071

doh ... nu poti face un topic cu "caut echipa pentru speed" pe speed oricum e altfel ... acolo mai mult tre' sa inveti sa supravietuiesti mai intai :)) ... incearca si tu sa intri intr-un trib mai bunicel si poate daca scoti 1-2 din aia buni , mai castigi respect ... daca ai experienta, poti sa joci si singur , nu e asa greu de luat un speed :)
 

DeletedUser42012

doh ... nu poti face un topic cu "caut echipa pentru speed" pe speed oricum e altfel ... acolo mai mult tre' sa inveti sa supravietuiesti mai intai :)) ... incearca si tu sa intri intr-un trib mai bunicel si poate daca scoti 1-2 din aia buni , mai castigi respect ... daca ai experienta, poti sa joci si singur , nu e asa greu de luat un speed :)


am gasit echipa,ms oricum:)

(si parerea mea e ca triburile e un joc de echipa,fie speed,fie lumi normale,echipa conteaza.
 

DeletedUser25829

Ma ofer si eu , scuze ca raspund la topic dupa mult timp :)) , daca vrei ma poti contacta pe ymess : gaby_alex1997 ;)
 

DeletedUser1195

E foarte adevarat ca si speed-ul e joc de echipa. Dar mai intai trebuie sa fii tu un jucator cu ceva experienta pe speed, caci speedul nu se compara cu jocul cu viteze normale.Apoi, daca jucatorii cu state vechi te remarca, te invita ei in team-ul lor.
Eu ma indoiesc ca vei putea face o echipa competitiva facand anunt pe forum.
Pentru ca am timp si pentru ca ma amuza, joc de ceva timp speed, fara performante deosebite(exceptie facand calificarea in echipa de speed a Romaniei pentru mondiale, caci e nevoie si de un aparator , nu :) ).
Pot sa iti spun ca nici macar noi, cei vechi nu formam o echipa mereu, ba adeseori ne batem intre noi, bucuria e sa il invingi pe cel mai bun. :) Si ne batem si pe harta, dar si pe forum, o..ce placere sa ne ironizam pe aici.
Oricum, iti doresc succes si cand ai echipa anunta-ne si pe noi sa stim de cine ne ferim. :D
 

DeletedUser

numai dupa nume stim ca este un sportiv nascut pentru taste nu?...mananca fructe prinde energie b-) eu ma ofer sa ma invete acest sport!
 

DeletedUser20120

si tu dupa nume sisule...stii numa sa furi numele altor jucatori, nu esti indeajuns de original ca sa iti creezi propriul nick.
 
Sus