Caut jucator experimentat!

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Caut jucator pentru lumea 5 !
Am un cont de 1,2 mil pe L5 in tribul meu situat destul de in centrul tribului dar are si sate de atac destule ... .
Jucatorul trebuie sa aiba o anumita experienta pe care poate sa o dovedeasca si sa aiba cheful si timpul necesar pentru a juca .
Astept oferte.
 

DeletedUser2821

Te-as lua cu cea mai mare placere ( desi imi esti dusman stiu ca esti bun ;) ) dar deja joci pe L5.
 

DeletedUser

Mai bine, il stergi decat sa il dai cuiva, care o sa isi bata joc de el, parerea mea :) sau.. il lasi la davidutz :rolleyes:
 

DeletedUser

Caut jucator pentru lumea 5 !
Am un cont de 1,2 mil pe L5 in tribul meu situat destul de in centrul tribului dar are si sate de atac destule ... .
Jucatorul trebuie sa aiba o anumita experienta pe care poate sa o dovedeasca si sa aiba cheful si timpul necesar pentru a juca .
Astept oferte.

REGULAMENT INTERN TRIBURILE a spus:
§1) Un cont pro jucător
Fiecarui jucător îi este permis să administreze un singur cont pe lume de joc. Excepţie fac conturile care sunt administrate ca sitter, prin intermediul opţiunii Mod de Vacanţă. Transmiterea parolei unui alt jucător este interzisă!!!


ceea ce incerci tu sa faci e cedare de cont...iar cel care va juca se numeste preluare de cont...ceea ce rezulta la bann definitiv pentru cont...
si avertisment pe forum...:)
have a nice day!
 

DeletedUser4920

A zis cauta !


Deci poate fi om pt dual sitter etc nu neaparat sa dea contu deci fara sa te superi thomass nu ia ban :p
 

DeletedUser

pai nu luati satele in trib...adika sa le cedati jucatorilor activi....
 

DeletedUser2821

Omul pe care il vreau nu vreau sa joace pe lumea 5 si EU NU VAND CONTUL NU CER NIMIC PE EL DECAT PLAYERI CU EXPERIENTA deci e perfect legal .
Astept in continuare :D
Sper sa gasesc pe cineva .... .
 

DeletedUser2821

Da si ai avut 12k intra-devar asa experimentati mai rar gasesti ;) .
 

DeletedUser

as putea juca eu :p ... stii unde ma gasesti ;) ... promi sa cuceresc multe sate :)
 

DeletedUser2821

alexutzule de unde sa cuceresti :)) ?
De la die. nu :)) :p
Bai fratilor stiati ca e criza ce jucatori pe tirburile ???
 

DeletedUser2821

Va rog nu mia faceti spam !
Cine e interesat cu adevarat sa posteze.
Multumesc !

P.S: Ha ha crezi ca sunt tampit ... .
 

DeletedUser

hehe da ce s eu man :))

Nu joc oricum decat pe o lume si acolo cu coduri..asa ca
 

DeletedUser

alexutzule de unde sa cuceresti :)) ?
De la die. nu :)) :p
Bai fratilor stiati ca e criza ce jucatori pe tirburile ???


...da stim...si ai mei se lasa...conturi mari...daca gasesti jucatorul care iti trebuie...si mai ai vreo doua, trei oferte...trimite-i la mine ca si NOI suntem in cautari...:confused:
multa, multa lume se lasa! :(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus