Caut parteneri de arme

  • Autor subiect Atlanthean
  • Data de început

DeletedUser

Salutare !

Caut parteneri, prieteni si aliati !

Atat pentru tribul United din care fac parte si pentru care voi continua,

cat si pentru mine personal.

Tribul United doreste sa continuie pe cel din L1 si va invit sa ajutati in aceasta dorinta.

Ca membru al acestuia m-am simtit responsabil sa va aduc la cunostinta si sa va caut,

In primul rand prefer sa gasesc persoane cu caracter si care stiu ce este respectul si colegialitatea.

In al doilea rand suntem o comunitate de prieteni si parteneri care colaboreaza, mai mult decat simpli membri.

In al treilea rand, UNITED este o comunitate de prieteni care cred că în joc eşti ca şi în viaţa reală, iar valorile care fac din noi oameni adevăraţi acolo, merită apărate şi aici.

Spiritul UNITED înseamnă mai multă prietenie, fairplay, plăcere a jocului, mai multă comunicare, camaraderie şi respect.

Ne rezervăm dreptul de a nu răspunde tuturor cererilor de înscriere în UNITED decât în măsura în care jucătorul respectiv corespunde criteriilor.

Daca va fi nevoie va pot ajuta sa va mutati pe harta cu satul intreg (fara sa pierzi dezvoltare sau trupe) langa mine chiar fara sa dati inceput nou, dar aceasta functie o pot utiliza doar daca aveti un singur sat.

Sunteti interesati? Ma puteti gasi in partea de Nord - Est.

Ma astept sa nu fugiti la primul atac si sa nu renuntati de la primele sate,
ci sa va implicati serios si activ,
pentru ca ai mei colegi sunt jucatori respectabili si parte a legendei L1.

Toti pentru unul si unul pentru toti ! , pana la ultimul lancier si dincolo de el!

Intotdeauna intr-o situatie dificila exista cel putin o sansa de a invinge.” - Confucius

Infrangerea e o alegere, ca si si victoria! Invingi cand vrei tu! Renasti de ori cate ori se poate!

Te astept !
 
Sus