Caut trib

  • Autor subiect DeletedUser23858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23858

Salut, as vrea sa stiu daca un trib cu experienta acceptabila ma poate invita.. timpul meu de jucat pe o runda speed e destul de mare ( la unele runde stau chiar si non stop ). Experienta mea pe rundele speed este peste medie..am jucat de la prima runda pe urma am continuat si am jucat si pe .net.
Mai degraba as ajuta un prieten decat sa fiu pe primul loc..cei care au jucat cu mine pot sa va afirme acest lucru.:D

Astept propuneri daca vor fi.. Salut :)
 

DeletedUser

iti propun sa nu te mai lauzi...ia zi-mi cu ce nume ai jucat pe prima runda speed
 

DeletedUser20120

marturisestene si noua pe ce lumi joci ca sa stie si lumea unde sa te invite
 

DeletedUser

e vorba de speed...vrea si el un trib pt. urmatoarea runda speed.....hai ca-i zic eu cum sa faca...deci....cresti mare...ajungi in top 20 fara sa fi deja intr-un trib si sa vezi ce te invita lumea in triburi doar pt. ca ai puncte
 

DeletedUser23858

nu m-am laudat cu nimic :-l , joc cu acelasi nume inca de atunci .. am jucat pe lumea 3 demult..si acum joc doar pe speed`uri , si degeaba zici sa ajung in top 20 sa ma invite in trib..pentru ca sunt cam multi pe .ro care te trag in tzeapa fara niciun fel de apasare , am postat sa vad daca voi fi invitat intr-un trib in care voi juca pe fiecare runda X( .. nu un trib azi altu` maine ..
 

DeletedUser

vorbeste cu conducerea triburilor...nu te mai "enerva" ca nu ma impresionezi
 

DeletedUser

te-am cautat in primele 5 runde speed...ca tot ziceai ca ai jucat...nu te-ai clasat pe niciuna in primii 50


P.S.:Sunt doar unul deci sunt imposibil nu imposibili
 

DeletedUser20869

aaa

pirate nu te mai da batman pe aici si lasa omul in pace...daca cauta trib e treaba lui nu a ta
 

DeletedUser28293

....:|

hai ba gata,joaca bine baiatu...si na apelat la forum ca sa il luati voi la rost si bani marunti *** e bun sau nu..ci ca sa caute un trib....

pt cei interesat intrati pe penultima runda si uitativa la top 5 sa vedeti ca joaca...pt astia care cik nu lati vazut pe ro....
 

DeletedUser4010

Lol...cavalerunegr e cel mai mare noob pe care-l stiu ..la 2500 pct avea 100 spade si nobil si innobila
 

DeletedUser19124

=)) 0 trupe in sat la 6-mii de puncte 2 sate:| mi-am dat seama ca are inamici invinsi 0 si nu mai are nici un sat=)) :))
 

DeletedUser23858

asa e ro speed .. sunt praf, pentru ca atunci cand am o problema sau alta treaba renunt la joc..si pentru ca imi ajut prietenii cu tot ce am in sat, de`aia sunt praf..as putea sa fiu si eu ca alti jucatori romani.. care nu au pic de scrupule .. :) nu dau nume.


va multumesc de atentie ma simt important ;x
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus