Caut trib!

  • Autor subiect DeletedUser40582
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6843

adica vrea sa spuna ca unu dintre noi , in decursul a 2 ani .... :))
 

DeletedUser5168

not ! stop spam ! rofl !?
oamenii astia cauta 'tribe' si voi ii apostati cu mesajele voastre :(.. trist !
 

DeletedUser

Cine are chef sa joace serios ,cel putin pana apare o alta lume, sa ma contacteze.
 

DeletedUser4133

Va rog sa postati la subiect, as dori sa intervin cat mai putin :)
 

DeletedUser11240

Ar trebui sa aveti un pic de respect fata de moderatori.

On: Topicul asta este facut pentru cei care cauta trib , nu inteleg de ce postati aici daca nu cautati trib.

Daca este cineva cu adevarat interesat de un trib vreau sa am contactati in privat.
 

DeletedUser

dati ba drumu' si la politica si propaganda... ca am chef sa umplu forumul de topicuri :))
 

DeletedUser

Ar trebui sa aveti un pic de respect fata de moderatori.

On: Topicul asta este facut pentru cei care cauta trib , nu inteleg de ce postati aici daca nu cautati trib.

Daca este cineva cu adevarat interesat de un trib vreau sa am contactati in privat.


Daca era sa respecti tu acest topic si pe cei care il modereaza, de ce nu ti-ai scris pur si simplu numele?
Ca asta era de facut conform anuntului de la inceput - cei care n-au trib, sa-si scrie numele..

Toti asteptam sa apara rubrica spam, facuta la politica si propaganda lumea 26 - dar din pacate acolo nu se poate face o tema noua, asa ca aceasta tema a devenit vrand-nevrand una de spam.

Nu-i lipsa de respect fata de moderatori, nu a jignit nimeni moderatorii, nu cred ca e nevoie de cineva care sa vina si sa bage fitile sperand sa vada o explozie live.. :) Desi, din cauza postului tau, ceea ce era o discutie in gluma acum poate fi interpretat ca un atac subtil, o obraznicie, etc.
 

DeletedUser5809

Eu va atentionez sa aveti grija ce postati. Faptul ca pana nu se deschide lumea este voie cu un pic de spam asta nu inseamna ca puteti sa faceti ce vreti. Pana acum a fost doar sters, dar daca se continua asa se trece totusi la sanctiuni, vad ca se intrece limita bunului simt.
 

DeletedUser

Eu va atentionez sa aveti grija ce postati. Faptul ca pana nu se deschide lumea este voie cu un pic de spam asta nu inseamna ca puteti sa faceti ce vreti. Pana acum a fost doar sters, dar daca se continua asa se trece totusi la sanctiuni, vad ca se intrece limita bunului simt.


logic , cand apare incapacitatea ce tine de control , atunci ai de la putere taie si spanzura ,na hai imi astept punctele
mda dupa ce ca bate vantu pe forum ,mai comentati si ca se face spam , daca nu s.ar face spam ,voi nu a.ti avea ce face, deci a.ti fi degeaba, nu ca acu ar fi alta situatie ,dar na ,omu cat traieste ,spera la mai bine .

@blow you
da, GATA ,acu imi fac trib de top ,nambar oan in top de la coada
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus