Caut trib

  • Autor subiect DeletedUser17004
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17004

Caut trib in care conducerea chiar conduce. Zona: K46.
Am incercat FRM si Old pana acum, ambii interesati doar de zonele in care se afla membrii conducerii, deci organizarea in celelalte parti ale hartii = zero.
N-am atacuri, am trupe si nobili, acelasi nick pe joc ca aici. Daca nu gasesc vreo oferta decenta pana luni, voi da stergere (ceea ce e pacat pt ca intentionam sa ma tin de joc). Multumesc :)
 

DeletedUser

Serios ? NOFA nu ajuta si in celelalte parti ? De exemplu eu sunt in FRM si ma aflu fix in mijlocul celor din Old, am avut o gramada de atacuri pana acuma si am rezistat ;) Am luat si trofeu la nobili :d.
 

DeletedUser17004

Serios ? NOFA nu ajuta si in celelalte parti ? De exemplu eu sunt in FRM si ma aflu fix in mijlocul celor din Old, am avut o gramada de atacuri pana acuma si am rezistat ;) Am luat si trofeu la nobili :d.

Am spus organizare, da?
 

DeletedUser

O gramada de prostii spui. Conducerea NOFA este predominant in sudul k46, actiunile cele mai mari se organizau in nordul tribului, k46 si k45. Conducerea nu o sa poate niciodata sa ia pe fiecare de manuta sa ii spuna sa faca aia si ailalta. Daca cineva vrea sa joace gaseste o modalitate sa o faca, daca nu nod in papura se va gasi mereu.
 

DeletedUser15142

si mare jucator indispensabil esti tu, :)) babarele iti stiu de frica
 

DeletedUser17004

O gramada de prostii spui. Conducerea NOFA este predominant in sudul k46, actiunile cele mai mari se organizau in nordul tribului, k46 si k45. Conducerea nu o sa poate niciodata sa ia pe fiecare de manuta sa ii spuna sa faca aia si ailalta. Daca cineva vrea sa joace gaseste o modalitate sa o faca, daca nu nod in papura se va gasi mereu.

Inca unul.. Am zis FRM, da? Ca sunt sittere din NOFA la conducere acolo, asta e alta treaba. Am dat o circulara la conducere cu niste sugestii, rezultatul: concediere. N-am facut topicul ca sa imi zic parerea despre triburile de pe lumea asta, ci ca sa intru intr-unul.

n00b, no comment :)
 

DeletedUser17004

Se poate inchide, mi-am reconsiderat pozitia fata de lucrurile intamplate si apartin unui trib acum.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus