Cautam jucatori

  • Autor subiect DeletedUser28860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28860

Salut! Am infiintat un trib in SV, se numeste ENERGY si cautam jucatori cu experienta sau nu, dispusi sa joace in echipa si dispusi sa asculte de conducere(nu suntem tirani, insa ne place disciplina - toti jucam pentru acelasi scop, de a fi cei mai buni, deci este evident interesul nostru ca tribul sa fie unit). Suntem anti-fuziuni si anti-academii, nu ne subjugam nimanui si nu ne place sa le luam nici altora identitatea si dorinta de afirmare. Avem cativa jucatori cu experienta, avem si cativa "new-entry", insa speram sa facem o figura frumoasa. Daca vrei sa joci impreuna cu noi, cauta-ne pentru o invitatie.
Spor la joc!
 

DeletedUser

De ce nu asteptati inca un pic si intrati pe urmatoarea lume? E un start foarte intarziat ...
 

DeletedUser28860

De ce nu asteptati inca un pic si intrati pe urmatoarea lume? E un start foarte intarziat ...

stiu asta. eu nu am mai jucat de vreo 6 luni si cand am intrat, asta era cea mai noua lume. primul jucator avea deja 5 sate. insa speram, daca ma asculta toata lumea:) si ramanem uniti, iese ceva
 

DeletedUser

De ce nu asteptati inca un pic si intrati pe urmatoarea lume? E un start foarte intarziat ...


Asta nu are nici o legatura pe multe lumi triburi care au plecat din margine au macelarit zeii din mijloc...Uneori triburi de noobi. asa ca mai multa intelepciune nu strica.
 

DeletedUser28860

ce placere ciudata aveti sa faceti spam pe orice tema deskisa :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus