Cautam triburi pt o Familie

  • Autor subiect humaflorindaniel
  • Data de început

DeletedUser

Familia Stramosilor
BBS
Toate triburile care vor sa faca parte din aceasta familie sa-l contacteze pe humaflorindaniel.Impreuna vom lupta impotriva dusmanilor si ne vom apara cu vitejie.Haideti la lupta!
 

DeletedUser

Nu cred ca era o ideea atat de buna sa postezi pe forumul extern.Nu vezi cum se ingramadeste lumea :(
 

DeletedUser

Mie mi se pare o idee destul de buna.... dar nu cred ca se va baga cineva :cool:
 

DeletedUser

Cred ca mai bine te adresezi sefilor din LR, LRA si PUNKS. Vor avea nevoie de o familie care sa-i protejeze. :D
 

DeletedUser4863

pai humaflorinel a fost innobilat de catre LR :D:D:D:D:D:D

Sunt curios daca are de gand sa se razbune:rolleyes:
 

DeletedUser

pai humaflorinel a fost innobilat de catre LR :D:D:D:D:D:D
Gresit, l-a nobilat TLB.

Humaflorindaniel face parte din academia LR-ului si se ocupa cu invitatiile pe k-21.
E tare tipu - recruteaza si jucatori pentru trib, dar si triburi pentru o familie... care nici macar nu e a lui, ci a stramosilor :D
 

DeletedUser

Gresit, l-a nobilat TLB.

Humaflorindaniel face parte din academia LR-ului si se ocupa cu invitatiile pe k-21.
E tare tipu - recruteaza si jucatori pentru trib, dar si triburi pentru o familie... care nici macar nu e a lui, ci a stramosilor :D

Si eu care credeam ca nu e a lor sau a noastra ci a urmasilor nostri si a urmasilor urmasilor nostri...:confused: Off, Stefane, ce-a ajuns lumea asta...cred ca te intorci in mormant de indignare.:(
 

DeletedUser

M-am gandit ca poate Humaflorindaniel e fratele lui Stefan si a venit sa ridice intreaga tara impotriva turcilor de sciti si talibani, ca alte imperii demne de a fii dusmanii unei asemenea marete familii nu prea vad in momentul de fata. :D

Familia Stramosilor, hmm... Poate ne trezim ca sumoneaza o armata undead, sau ceva de genul asta. Dau si eu cu parerea. :)
 

DeletedUser4863

Gresit, l-a nobilat TLB.

Humaflorindaniel face parte din academia LR-ului si se ocupa cu invitatiile pe k-21.
E tare tipu - recruteaza si jucatori pentru trib, dar si triburi pentru o familie... care nici macar nu e a lui, ci a stramosilor :D


Alooo acest baiat a avut un cont pe numele lui Irimescu
si a fost innobilat de catre LR ;) stiu eu ce stiu:D

Cat despre celalat nick-name daca a fost innobilat de TLB n-am idee!:cool:

Dupa cum se observa este optimist si mai incearca.;)ce incearca n-am nici ceea mai mica idee:confused:poate posteaza si el la topicul lui !
 

DeletedUser

pai humaflorinel a fost innobilat de catre LR :D:D:D:D:D:D

Sunt curios daca are de gand sa se razbune:rolleyes:
Trebuia sa zici la inceput de Irimescu. Sau ai vrut sa-l protejezi ca sa nu se prinda LR ce sarpe cresc in academie? :D Daca a fost innobilat de LR si nu avea de gand sa mai dea ochii cu ei, nu isi facea cont tot in zona lor.
Innobilat de aliati, de inamici, dat de gol pe extern... Nu cred ca ar vrea cineva sa fie in locul lui :)

humaflorindaniel
Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
24. Underground Passage (679|730) K76 1,595 raklo [Naruto] humaflorindaniel 05th February 2008 - 21:18:10
Nu sunt acasa (681|729) K76 4,692 humaflorindaniel 26th January 2008 - 16:50:40
~18~Atlas (613|455) K46 9,711 humaflorindaniel VELNY [TLB] 20th December 2007 - 23:58:35
Silence!I kill you! (614|458) K46 9,735 humaflorindaniel Talibanul [TLB] 30th November 2007 - 13:27:30
Silence!I kill you! (611|458) K46 9,735 humaflorindaniel Talibanul [TLB] 30th November 2007 - 10:34:12
~18~Atlas (613|455) K46 9,711 Abandonat humaflorindaniel 03rd November 2007 - 18:18:55
Silence!I kill you! (614|458) K46 9,735 Abandonat humaflorindaniel 25th October 2007 - 11:34:56
04.Satul lui Piciri 4 (618|448) K46 9,939 humaflorindaniel Piciri [TLB] 22nd October 2007 - 18:59:48
04.Satul lui Piciri 4 (618|448) K46 9,939 Abandonat humaflorindaniel 11th October 2007 - 10:11:43

Mai e o chestie. Esti sigur ca vorbim despre aceeasi persoana? Tu ai scris humaflorinel in loc de humaflorindaniel, cel care a deschis topicul asta pe care aberam noi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4863

sa se odihneasca in pacea lui si unde o sta acum...
stiu doar ca am fost Atentionat prin PM ca jucatoru Irimescu mai are un cont Humadaniel ,humadanielflorin sau humaflorindaniel si l-am atentionat sa renuntze la unu din ele.

N-am sa stau acum sa verific.


Important este ca a fost ! Acum a revenit sa vdm cat rezista.Ce-l mai frumos lcr ar fi sa ne lumineze el pe amandoi:rolleyes::p
 
Sus