Cautari de triburi

  • Autor subiect jerome le banner
  • Data de început

DeletedUser

Se pare ca daca ati fost lasati liberi,ati depasit masura,drept pentru care au fost luate masuri impotriva celor care au incalcat regulamentul!

Noi in general preferam sa fim sclavi, de asta nu prea suntem obisnuiti cu libertatea.. :)
Cum am fost lasati liberi? Cine ne-a eliberat? Vrem sa-i pupam mainile si sa-i multumim! :D
 

DeletedUser

salll baieti

faca poate cineva sa ma bage in tibul lui as fi de acord
 

DeletedUser39475

Pai tu nu joci pe 25 ? Ce rost are sa te apuci de o lume pe care nu vei juca serios ?
 

DeletedUser6843

O sa formezi un trib impreuna cu / colegii tai de la scoala?
Impreuna cu alti 5-6 insi pana in 18 ani cu care stateai la caterinca pe mess?
Prezinta-ne tu tribu' daca zici ca lumea nu-i serioasa :))

Si la oha daca il ai pe Kimosabe in trib , tot pot sa ii pacalesti ca defapt el si-a dorit sa joace alaturi de voi ci nu invers si puteti sa mai racolati 4-5 naivi numai pe treaba asta.
Fa o conferinta cu "luminatii tai" si incercati sa si ganditi nu numai sa visati la ce o sa fiti si nici macar sarbatorile sa nu le prindeti (tribar vorbind) ura
 

DeletedUser39475

Pentru mine jocul asta nu a reprezentat un dezechilibru pe planul vietii reale. Jocul e joc, viata mea e alta parte.

Imi primul rand am terminat liceul si ce colegi la facultate am nu prea stiu... Deci prima ta varianta pica !
Si in tribul ce se va forma nu stiu cati vor fi sub 18 ani ( sau daca vor fi ) . Eu am chiar 19... :)

Inca ceva, nu vreau sa ma laud cu nimic. Nu zic nimic de trib, nu prezint nimic. Pana la urma faptele conteaza.

Stranutelu, tu m-ai cam luat de sus si nu imi place asta sincer. Te inteleg ca pe joc intalnesti fel si fel de copii prosti, dar ai cam gresit persoana de data asta !
 

DeletedUser6843

eu doar ti-am pus cateva intrebari sa inteleg si eu "enigma"...
cat despre ce ai spus mai sus , imi tremura si degetele pe tastatura....esti prea tare....m-am lamurit....stiam ca nu trebuie sa fac prostia sa iti dau reply tocmai tie ....m-am oprit .......
 

DeletedUser

Eu ma mir ca mi s-a cenzurat pana si cuvantul "san" :rolleyes::eek:

waaaa , de mamele nu ai auzit ... trebuie sa incepi sa inveti termeni biologici dragule
te poti mictiona pe cenzura ca oricum adevarul nu pote fi ascuns, iese mereu la suprafata:))

eu cand am postat caut trib vorbeam serios .. chiar nimeni?
eu nu ,eu nu ,eu nu

O sa formezi un trib impreuna cu / colegii tai de la scoala?
Impreuna cu alti 5-6 insi pana in 18 ani cu care stateai la caterinca pe mess?
Prezinta-ne tu tribu' daca zici ca lumea nu-i serioasa :))
Si la oha daca il ai pe Kimosabe in trib , tot pot sa ii pacalesti ca defapt el si-a dorit sa joace alaturi de voi ci nu invers si puteti sa mai racolati 4-5 naivi numai pe treaba asta.
Fa o conferinta cu "luminatii tai" si incercati sa si ganditi nu numai sa visati la ce o sa fiti si nici macar sarbatorile sa nu le prindeti (tribar vorbind) ura
lasa mai copii in pace ,ce ai tu cu ei


re* acu asa se baga "editat tt" mai simplu cu " **** mea/ta/lor "
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4133

Tema de aici este "Cautari de triburi". Va rog sa ramaneti la subiect. Alte explicatii le puteti da pe privat.
 

DeletedUser

draga ciupercuţă aparuta dupa ploaie de eufemism ai auzit ,inlocuieste tot cu asta ,deci e on

hai sa facem o mica analiza "Cautari triburi"
Ca sa cauti inseamna [nu in toate cazurile] ca vrei sa gasesti ceva, ca sa gasesti ceva trebuie sa existe, mergand pe linia cronologica a evenimentelor, vizualizati dumneavoastra in acest topic vro lista cu triburi de unde omu poate intra sa.si gaseasca un trib si sa zica "da tatelule,aici intru" ,deci topicul poate fi considerat un pamflet [respectiv spam] ,titlul ne fiind in concordanta cu continutu' .

Sau sa privim din alta perspectiva ,ce considerati d.voastra ca este de cuviinta a fii scris in acest topic pt a fii on, considerand ca postarile noastre de mai sus nu.s?
 

DeletedUser39475

eu doar ti-am pus cateva intrebari sa inteleg si eu "enigma"...
cat despre ce ai spus mai sus , imi tremura si degetele pe tastatura....esti prea tare....m-am lamurit....stiam ca nu trebuie sa fac prostia sa iti dau reply tocmai tie ....m-am oprit .......

Chiar ma uimeste tonul tau ironic sau sarcastic. Nu inteleg ce rost au discutiile astea ? Ce vrei sa demonstrezi ? Ca imi esti superior... Nu ai decat sa fi, mie putin imi pasa.
Te inteleg, poate esti un "veteran al jocului", dar nu mai luati pe toata lumea peste picior. Respectati si voi ca sa fiti respectati.
 

DeletedUser4133

yoando, discutiile pe tema "cautari trib" pot fi diverse. Nu vreau sa iti dau exemplu cu ce poti scrie ca sa fii "on-topic" pt ca sunt convinsa ca stii si tu foarte bine.:) Faptul ca, poate, ne-am fi dorit toti sa apara doritori si liste pt noi triburi in acest topic ne face sa stam on si sa vedem cine apare, ce posteaza...ca poate poate rasare si ceea ce ne dorim sa vedem . Tot ce am atentionat a fost ca explicatiile pt afirmatiile off-topic sa le dati pe privat. Daca ai fi filozofat pe tema "cautari triburi" probabil ca ar fi trebuit sa recunosc ca esti "la subiect" :)
 
Sus