Cautari de triburi

  • Autor subiect jerome le banner
  • Data de început

DeletedUser40250

Buna ziua , eu sunt alleliviu zis si " Giovanni Puscarie " iar eu impreuna cu fratele meu nenascut inca dorim sa infiintam un tirb pe lumea 27 ... sau 26 , care e ... sunt un mare conducator de trib si am si multe abilitati tactice ale jocului , de ex:

Pot sa farmez fara mouse , cate 10000 atacuri pe ora
Pot sa dau atacuri fara sa am trupe
Pot sa fac pe cel de langa mine sa dea inceput nou , fara sa-i scriu vreun mesaj .
Pot sa ma apar fara sa am trupe
Pot sa fac split la nobili si spioni.
Pot sa cuceresc un sat numai cu spionii.

Rog seriozitate , cine vrea sa se alature , mesaj pe privat , tribul se va numi : Nu stiu ce nume sa aleg la trib , prescurtare : TRIB

Ok,topicul se numeste "caut",tu oferi...

Gaborii nu'i sterge'ti postu ;) ok?
 

DeletedUser22797

Pai si unde sa mai postez? ca vin albastritii aia si imi inchid topicurile
 

DeletedUser4133

Cine doreste sa se inscrie in tribul tau te va contacta pe privat, asa cum prevede regulamentul.
 

DeletedUser22797

mai bine iti tai o vena si ne lasi sa ne frecam ochii linistiti

******* ... ca nu sti ce vorbesti u nici nu joki pe lumi normale si esti i tu smecher ,daca vreau sami fac trib asta e , am incercat sa fiu si eu amuzant

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40605

******

.

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22797

oricum taci te rog eu nu tiam zis nimic ... daca doreste cineva sa mi se alature id de mess este : eu am iesit ... papapa cu noobi ca si kala nu ai cu cine **
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Este o regula cu datul de informatii private, ce ar fi sa aveti grija cand postati si sa cititi de 2 inainte de a apasa pe butonul de postare.
 

DeletedUser8343

Cine doreste sa se inscrie in tribul tau te va contacta pe privat, asa cum prevede regulamentul.

Regulamentul prevede sa lasi topicurile astea cu "anunturi de triburi" deschise pana e deschisa sectiunea de p&p. Chiar vorbisem despre asta si cu Jack si explicasem de ce...pentru a evita polemicile inutile sau chiar supararile. Ma rog, acum e decizia ta ce alegi pana la urma.

Ps: caut si eu trib! cine liciteaza? :D
 

DeletedUser40605

ahh, nu ma asteptam la aceasta miscare. Mut calul la X69 si ti-am luat regina. Mwhahahahaha
 

DeletedUser5809

Regulamentul prevede sa lasi topicurile astea cu "anunturi de triburi" deschise pana e deschisa sectiunea de p&p. Chiar vorbisem despre asta si cu Jack si explicasem de ce...pentru a evita polemicile inutile sau chiar supararile. Ma rog, acum e decizia ta ce alegi pana la urma.

Ps: caut si eu trib! cine liciteaza? :D

De fapt nu prevede regulamentul, a fost o decizie sa se lase deschis, nu o regula.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ma jackass recunoaste ca v-a fost frica sa mai lasati p&p deschisa din cauza noastra ca am profitat data trecuta de acea mica "scapare" si ne-am distrat copios pe seama voastra :))))
 

DeletedUser

SexyBoyCentauRy
SexyBoyIurka
SexyBoyHelloILove
SexyBoyCopilTembel
SexyBoyILoveTheWayYouLie


Cam astea suntem deocamdata :D !
 
Sus