Cautari de triburi

  • Autor subiect jerome le banner
  • Data de început

DeletedUser

Deci, noi, ce mai sexy baieti de pe triburi, am decis in data de 16.08.2011, la ora 16:08, sa intram pe Lumea 26 pentru a va demonstra cum se joaca triburile si cat de sexy suntem noi...
Recrutam baieti si fete sexy, pentru invitatii va adresati cu un mesaj privat...Preferabil ca fetele sa imi trimita si cate o poza :cool:


Membri:
SexyBoyCentauRy
SexyBoyIurka
SexyBoyHelloILove
SexyBoyCopilTembel
SexyBoyILoveTheWayYouLie

Rugam sa fim tratati cu seriozitate, intr-adevar acest trib va aparea pe Lumea 26...
O zi buna va doresc!
 

DeletedUser

Salutare, as intra si eu pe lumea 26 dar nu am cu cine, nu sunt expert nu sunt on 24'24 dar imi place jocu.Daca vreti un membru in plus ma alatur cu placere
 

DeletedUser40605

Nu mai caut trib. Va rog sa nu mai trimiteti mesaje private. Oricum nu accept sa joc cu voi pentru 1000pp pe luna! Deja am semnat cu un trib din Emiratele Arabe.
 

DeletedUser4920

Deci, noi, ce mai sexy baieti de pe triburi, am decis in data de 16.08.2011, la ora 16:08, sa intram pe Lumea 26 pentru a va demonstra cum se joaca triburile si cat de sexy suntem noi...
Recrutam baieti si fete sexy, pentru invitatii va adresati cu un mesaj privat...Preferabil ca fetele sa imi trimita si cate o poza :cool:


Membri:
SexyBoyCentauRy
SexyBoyIurka
SexyBoyHelloILove
SexyBoyCopilTembel
SexyBoyILoveTheWayYouLie

Rugam sa fim tratati cu seriozitate, intr-adevar acest trib va aparea pe Lumea 26...
O zi buna va doresc!



Intemeietor Setzel tata lor :D ierati-l pe iurka e mai uituc.
 

DeletedUser36524

Toti jucatorii care cauta un trib serios, unit cu o conducere aflata in functie de ani de zile, capabila de a conduce si motiva jucatorii din jur, sunt asteptati in noua familie Last, in primul minut al lumii 26 in directia S-V.

Pentru invitatii apelati cu incredere la jucatorul Logofat Palade sau pe forum prin mesaj privat la Berthier.
Va multumesc pentru atentie si sa aveti o seara placuta.
 

DeletedUser

mai bine zis in primul minut al lumii in directia centru ca acolo veti cadea ;)
 

DeletedUser

Sunt curios cat o sa tina acel trib in centrul hartii...

oare tine 1 luna? :D
 

DeletedUser

depinde de cine il va forma . nu cred ca 26 va fi o lume asa 'grea' cum este 25 ci va fi una mai slabuta
 

DeletedUser

eu cred ca va fi destul de grea

atata timp cat barbarele nu cresc...trebuie sa farmezi ceva si eu zic ca o sa fie macel :D
 

DeletedUser36524

@chevyx da ai dreptate, in directia centru :p de unde (dupa cum spune si o gluma) vom putea ataca in toate partile... Oricum trebuie sa existe si un centru al universului, nu?

Si cum adica cine il formeaza? Eu il formez vere si eu este cineva. I-a-ntreaba tot cartierul sa vezi toti cum spun CINEVA mi-a spart casa, CINEVA mi-a violat fata, CINEVA l-a omorat pe bunicu

@Ak-Orochimaru-Ak o sa fi primul pe care o sa il anunt in data de 17 septembrie daca tribul Last mai tine sau nu ;)
 

DeletedUser35377

@chevyx da ai dreptate, in directia centru :p de unde (dupa cum spune si o gluma) vom putea ataca in toate partile... Oricum trebuie sa existe si un centru al universului, nu?

Si cum adica cine il formeaza? Eu il formez vere si eu este cineva. I-a-ntreaba tot cartierul sa vezi toti cum spun CINEVA mi-a spart casa, CINEVA mi-a violat fata, CINEVA l-a omorat pe bunicu

@Ak-Orochimaru-Ak o sa fi primul pe care o sa il anunt in data de 17 septembrie daca tribul Last mai tine sau nu ;)

ce e pe 17 septembrie daca nu te superi?
 

DeletedUser

Se implineste fix o luna de cand au intrat ei pe lume, adica fix cat preconizeaza unii ca vor rezista pe harta....my point of view
 

DeletedUser36524

Poi da... pe 17 septembrie daca vom mai fi in mijlocul hartii (a se citi miezul din dodoasca, cum zice Badea) o sa demonstram cum am facut pe L20 ca un trib inconjurat de inamici poate nu doar rezista, ci poate contraataca fara probleme. Unii (nu ma refer la nimeni anume) nu au inteles niciodata ce inseamna de fapt un trib... Cativa jucatori care se inteleg bine, adusi impreuna pe un forum... Atat. Cat timp sunt prieteni, tribul functioneaza de la sine precum o falanga spartana, fiecare il apara pe cel din stanga sa si este aparat de cel din dreapta. Si o falanga, nu poate fi cucerita. Oricum, las expertii in Triburile sa hotarasca "tactici, strategii si planuri" pentru a rezista pe o lume. Eu unul ma duc pe mana prieteniei, respectului si bucuriei fiecarui jucator de a se loga pe Triburile stiind ca este asteptat de o familie, si nu de o hoarda.
 
Sus