Cavalerii Templieri (Raflo) - intre mit si realitate

  • Autor subiect DeletedUser36512
  • Data de început

DeletedUser

Grigore Ureche, Miron Costin, Ion Neculce sau altii... sunt mici copii pe langa Draki al nostru. :)
Momentan lucreaza la o enciclopedie, insa ne-a promis ca o sa termine si "istoria" noastra. Oricum, isi ia notite consemnand tot ce se intampla. ;)

stai ca acu se supara unul mare intemeietor in Master si va trece iar cu rosu :))

Cgal, eu nu sunt avocatul Master-ului si nici amic bun cu unii lideri de la ei, deci nu pot fi acuzat ca sunt subiectiv, insa atunci au avut o reactie normala fata de comportamentul unui lider din Raflo. Sa fii lider intr-un trib iar cu alt cont (controlat prin sitter) sa nu respecti rezervarile aliatilor mi se pare o uriasa lipsa de respect si nu numai.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu de unde ai mai aflat :))?

am prieteni buni in Master :D

Cgal, eu nu sunt avocatul Master-ului si nici amic bun cu unii lideri de la ei, deci nu pot fi acuzat ca sunt subiectiv, insa atunci au avut o reactie normala fata de comportamentul unui lider din Raflo. Sa fii lider intr-un trib iar cu alt cont (controlat prin sitter) sa nu respecti rezervarile aliatilor mi se pare o uriasa lipsa de respect si nu numai.

hai ca aici nu vorbim de rezervari :)). stai linistit ca mai noii intemeietori ai Masterului in capacitatea lor de a intelege jocul o sa-ti raspunda de pe 10 conturi nu de pe un sitter :))). dar deah ei joaca corect nu ca noi, murdar. Master n-a fost in stare sa respecte un sistem de rezervari nici fata de noi daramite fata de altii :))

Eu as vrea sa vad mai multe astfel de istorioare insa unele care sa reflecte realitatea fara infloririle alea de povesti de adormit copii :), m-ar interesa istoria tribului nu povestea spusa de bunica. cred ca se pot face astfel de istorioare despre fiecare trib care mai e activ.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Intemeietori noi nu are Master, imposibil. Lideri noi da, e altceva (chiar asa, cine sunt ca eu, spre rusinea mea, nu-i stiu).
Povestea nu a plecat de la rezervarile lor, ci de la rezervarile noastre, iar aici e vorba de Raflo, nu de master. Imi pare rau.
Ar fi interesante astfel de istorii.
 

DeletedUser36512

Cgal fiecare trib isi poate face istoria in stil propriu nu am spus ca toate tre sa fie ca asta. Ma gandeam ca ar fi frumos,dar daca bunica te-a te deranjat cu ceva te rog iarta:). Uite, de exemplu, mie mi-a placut filmuletzul celor din master in care apareau foarte multi membri. Credeam ca ati trecut de dusmania aia bolnavicioasa dar se pare ca m-am inselat. Ma intreb oare daca s-ar intalni fata in fata doi dusmani pe triburi ar incepe sa se bata si in RL?
 

DeletedUser

Cgal fiecare trib isi poate face istoria in stil propriu nu am spus ca toate tre sa fie ca asta. Ma gandeam ca ar fi frumos,dar daca bunica te-a te deranjat cu ceva te rog iarta:). Uite, de exemplu, mie mi-a placut filmuletzul celor din master in care apareau foarte multi membri. Credeam ca ati trecut de dusmania aia bolnavicioasa dar se pare ca m-am inselat. Ma intreb oare daca s-ar intalni fata in fata doi dusmani pe triburi ar incepe sa se bata si in RL?

stai linistit ca ne-am intalnit si unii si altii, pe mine nu ma deranjeaza povestea, spun doar ca personal as vrea sa vad similar de la alte triburi insa fara bunicutza :). nu ma mai simt copil de multa vreme ca sa am rabdarea sa citesc o astfel de poveste :)

Intemeietori noi nu are Master, imposibil. Lideri noi da, e altceva (chiar asa, cine sunt ca eu, spre rusinea mea, nu-i stiu).
Povestea nu a plecat de la rezervarile lor, ci de la rezervarile noastre, iar aici e vorba de Raflo, nu de master. Imi pare rau.
Ar fi interesante astfel de istorii.

stai linistit ca in Master se practica chestiile astea, lipseste unul hopa bagi pe altul la inaintare, lideri, intemeietori, spune-le cum vrei :)

PS: la rezervari bine le-ati facut :p
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
@katus

Acest thread face parte din P&P , se discuta despre triburi, jucatori si diverse strategii !
 
Sus