Ce înseamnă jucător bun pentru voi?

Ce înseamnă jucător bun pentru voi?

  • să fie primul la inamici învinşi ca apărător?

    Voturi: 0 0,0%
  • să aibă cele mai multe sate?

    Voturi: 0 0,0%

  • Total votanți
    35
  • Sondaj închis .

DeletedUser30628

asta cu respectul e un mic atuu al unui jucator bun. Ca jucator bun in primul rand trebuie sa cunosti jocul sau macar sa incerci sa-l inveti. Trebuie sa ai timp sa-l joci. Trebuie sa stii sa comunici. Si de ce nu trebuie sa ai noroc de niste colegi cu care sa formezi o echipa buna.

normal gajdo....oricum conteaza foarte mult timpu....adica cel mai mult conteaza.....dupa,daca stii cat de cat jocu si sa ai o echipa buna cu cine sa joci acest joc vei ajunge departe.....asa am prins pe l21....suntem cativa dar deja 3 triburi au picat in fata noastra......ne merge foarte bine.....
 

DeletedUser23963

Nu joaca respectul pe harta:)

doamne, nu pot sa cred ca sunt si eu o data de acord cu tine :D
iar apropos de legatura dintre un jucator bun si respectul castigat fata de ceilalti v-as aduce aminte de kenji, care era urat chiar si de majoritatea colegilor, nu numai de adversari, dar credeti-ma ca e un jucator bun, uns cu toate alifiile la capitolul lupta pe harta
ca ar fi ideal ca un asa zis jucator bun sa fie si respectat de ceilalti e o chestie, insa nu-i o conditie necesara

umila mea parere :p
 

DeletedUser28540

doamne, nu pot sa cred ca sunt si eu o data de acord cu tine :D
iar apropos de legatura dintre un jucator bun si respectul castigat fata de ceilalti v-as aduce aminte de kenji, care era urat chiar si de majoritatea colegilor, nu numai de adversari, dar credeti-ma ca e un jucator bun, uns cu toate alifiile la capitolul lupta pe harta
ca ar fi ideal ca un asa zis jucator bun sa fie si respectat de ceilalti e o chestie, insa nu-i o conditie necesara

umila mea parere :p

nota 10 boss,is de acord cu tn :rolleyes:
 

DeletedUser

jucatorul perfect ar fi unul cu punctaj bun, cu armata pusa la punct, respectuos , cinstit si bun cunoscator al jocului
 

DeletedUser

subscriu
multi jucatori vai de capul lor au ajuns in topuri, chiar s-au facut temuti doar prin simplul fapt ca pot fi mai activi si te pot 'stresa' la orice ora din zi si din noapte
in alta ordine de idei consider ca un jucator bun e cel care stie sa se apere in situatii critice (dar punctul 2 e departe de ceea ce vreau eu sa zic)
cand iti muta 500 de spade dintr-o parte-n alta de-ti rupe n trenuri de nobili si-ti recupereaza sate la secunda cu 300 de topoare si-un nobil...ala zic eu ca stie joaca :)

...bravo :)
 

DeletedUser

Un jucator bun inseamna:

-sa stie sa atace;
-sa se apere;
-sa joace in echipa;
-sa fie un bun strateg;
-si sa-si castige respectul prin joc, nu prin vorbe;) .


P.S.
apropo, puski mai fa un poll sa se propuna care e cel mai bun jucator dupa l13..sa se voteze.

corect
dar pe langa toate astea un jucator bun trebuie sa aibe foarte mult timp,
 
Sus