Ce aţi câştigat astăzi ?

DeletedUser

=)) shibobi , asa iti spun de acum :))

ciocu mic king flex si nu te duce sa plangi la aliat ca data trecuta cu satele ;) eu mi-am spus o parere si atata tot, nu cred ca se tine cont de ce zic eu asa ca nu va mai da-ti mari genii, ca nici tu nici colegul tau volken si nici somut nu sunt asa mari genii cu se dau, ca aberati de nici voi nu mai stiti ce sa faceti sa iesit in prim plan pe forumul extern, vreti sa fiti vedete da-ti o tura pe la Mega Star. sau mai dati si voi pe la niste cursuri de bune maniere. sau da-ti o fuga la baie dati-va cu putina apa pe fata si treziti-va la realitate, ca v-ati pierdut de mult in "Cyber Space"
 

DeletedUser

ciocu mic king flex si nu te duce sa plangi la aliat ca data trecuta cu satele ;)

"vezi ce faci cand bei o bere ? " bai baiatule ,e bai cu tine .. tu vorbesti de altii ca fac aberatii , nu te uiti la tine ca esti total pe alta planeta ? stai frate jos
 

DeletedUser

ciocu mic king flex si nu te duce sa plangi la aliat ca data trecuta cu satele ;) eu mi-am spus o parere si atata tot, nu cred ca se tine cont de ce zic eu asa ca nu va mai da-ti mari genii, ca nici tu nici colegul tau volken si nici somut nu sunt asa mari genii cu se dau, ca aberati de nici voi nu mai stiti ce sa faceti sa iesit in prim plan pe forumul extern, vreti sa fiti vedete da-ti o tura pe la Mega Star. sau mai dati si voi pe la niste cursuri de bune maniere. sau da-ti o fuga la baie dati-va cu putina apa pe fata si treziti-va la realitate, ca v-ati pierdut de mult in "Cyber Space"


Daca te-ai vedea ce aberatii scrii, ai rade si tu :))


Eu ti-am zis sa scrii mai corect ca sa inteleaga tot omu' , da' tu o tii tot p-a ta :>

Flexuleee, hai sa devenim vedete pe la FirstTV ca aici mai nou distractia din topicurile unde lumii normale ii place sa se recreeze nu mai suntem agreate de unii. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"vezi ce faci cand bei o bere ? " bai baiatule ,e bai cu tine .. tu vorbesti de altii ca fac aberatii , nu te uiti la tine ca esti total pe alta planeta ? stai frate jos

uita-te la tine si dupaia sa vorbesti de mine, nu eu ma dau fata ca sa impresionez pe cineva si sa fiu bagat in seama pe triburile ok. aberatii spui tu, sau uiti cand ai venit la mine sa te milogesti sa iti dau niste sate de tranzit si te-am refuzat prin simplu fapt ca nu mi-ai spus de ce ? si intr-un mesaj mi-ai zis ca ii spui lui ALIAT ca nu te ajut. ai probleme cu memoria ? mai bine ai tacea ca singurul jucator adevarat din WANTED e Aliat si voi cand dati de greu dati fuga la el sa va scoata din cacao ca voi nu puteti sa va scoateti siguri. Eu iti recomand un calduros sejur prin lumea reala ca nu mai faci diferenta dintre realitate si fictiune. lasati-o mai moale cu tampeniile astea de mari jucatori de cand sunt pe forumul asta inscris nu am vazut pe nimeni sa faca p & p, eu am facut foarte multa p & p si am avut multe de castigat si am aflat multe chesti cei care ma cunosc stiu si cei cu care eu am avut divergente. acum va las sa aberati in continuare.

P.S. mai bine i-ati cere lui aliat sa va invete cate ceva, nu doar sa intervina pt voi si sa va scoata din cacao.


@volken tu ai luat vreun premiu de excelenta pt limba si literatura romana si eu nu stiu ? sau vrei sa ii iei locul lui George Pruteanu. nu uita un lucru vorbesc cum poftesc si punct nu sunt ca tine sa traiesc cu teama de tot felul de "critici" defat nu mai ma mira nimic doar suntem in romania unde toata lumea este experta in ori ce asa :

Noapte Buna Romania ori unde ai fi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Trebuie sa reiau ce am scris mai sus, dar de data asta altfel. De-ai avea vreo experienta extracorporala si ai vedea ce scrii, cred ca ti-ai potoli greu rasul.

Si de-ai sti ce nonsens are ultima ta fraza, iar ai rade :))

Pentru tine, faptul ca traiesti in Romania iti da dreptul sa pocesti limba romana, da, ramai fara cuvinte cand vezi o minte atat de stralucita:rolleyes:
 

DeletedUser

am castigat o plimbare cu masina de la volken:> cu decapotabila lui:cool:
 

DeletedUser

Trebuie sa reiau ce am scris mai sus, dar de data asta altfel. De-ai avea vreo experienta extracorporala si ai vedea ce scrii, cred ca ti-ai potoli greu rasul.

Si de-ai sti ce nonsens are ultima ta fraza, iar ai rade :))

Pentru tine, faptul ca traiesti in Romania iti da dreptul sa pocesti limba romana, da, ramai fara cuvinte cand vezi o minte atat de stralucita:rolleyes:

esti fara sperante baiatule sau fetito ca se poarta pe la voi ;) nici cel mai al dracu medic nu te poate scapa :cool:mai schimba si tu placa ca sa plictisit lumea sa auda aceiasi "melodie". offf am uitat nu esti in stare de asa ceva, cred ca iti cer prea multe :D asta e nu ma mira cu nimic "geniul" tau
 

DeletedUser

mnoh so mai dus in suparare inca un topic fain...
asta este se mai iveste cate un gura mare desta sa ne strice la toti chefu...
frumos topic kingflex bravo,pacat ca-i stricat de uni care nici nu stiu ce cauta pe aceasta lume...
 

DeletedUser

flex v-a castiga o bataie daca nu imi va trimite cele 5pp din cele 33 care le-a castigat la mister si mi-a promis 5 pp:) mai am rabdare o saptamana dupaia...iti sparg nanau flexxxx:cool:
 

DeletedUser18437

foarte mult.prieteni de incredere,si oameni de minune asa intre aliati ca si intre dusmani.
 

DeletedUser18437

asta e.intotdeuna existau,exista,si vor exista oameni care vor incerca prin "trisare" sa invinga pe ceilalti.cateodata le ajuta greselile noastre,sau naivitatea nostra,altadata cunostintele.totusi la final,cand se sfarseste tot va fi descoperit,sau poate ca nu.
anhelo nu uita ca nu poti dovedi nimic,iar ca sa joci pe 2 conturi sunt multe variante.se poate realiza si ca mii de atacuri a unui trib sa ajunga in acelasi sec.NU E IMPOSIBIL!


prin acest joc puteti castiga mai mult decat credeti,dar numai daca sunteti corecti,loiali,si nu refuzi incercrile,sfaturile,planurile celorlati.nu uita,in majoritate nu stii cine sta in spatele acelei pc.
 

DeletedUser

flex io zic sa le tai la aia la tine pe strada netu..sa iasa scandal si va face vedete la 0TV:)) ajungeti langa diaconescu:)) va vede si shinobi,ca probabil tata seara ii pe otv:))


referitor la ce am castigat azi..am examenu la politie la cluj sambata la probele fizice si mam ales cu febra musculara:)) ca io numa cu o saptamana inainte de probe mam apucat de fugit:))
 

DeletedUser

mayster degeaba o mai intorci sti care-i treaba si ce se intampla de atata timp....
poti sa-i spui si so intorci cum vrei trisatu tot trissat ramane....
 
Sus