ce-ai face daca

DeletedUser41075

as rapi-o pe doamna craciun si as ameninta ca daca nu da cadourile o impusc:D:D:D

cafd l-ai gasi pe mosu adormit sub brad?
 

DeletedUser28967

am 2 optiuni,ori il violez ori il trezesc sami cante ceva frumos,alege tu careti place...:)))

ce ai face daca ai fi numai stiu cum,insistent?chiar sperietor de insistent,enervant de insistent,dar defapt vrei foarte mult accel lucru de aia esti insistent,adica problema este ca vrei prea tare...:(((
 

DeletedUser

Magia are un pret... orice lucru are un pret. Asta as incerca sa nu uit

Ce ai face daca ai trai aceeasi zi iar si iar ?
 

DeletedUser28967

as zice ca ma dezinformeaza atata timp cat eu stiu ca vara vine miercurea urmatoare...:)))

ce ai face daca ai devora pesti in masa...:)))
 

DeletedUser

As iesi in curte, desculta, pe iarba sa ma racoresc :D

Ce ai face daca nu ai stii ce sa faci?heheheheheheee
 

DeletedUser43329

As face primul lucru care mi-ar trece prin cap..

Ce ai face daca ar cadea netul in timp ce trebuie sa faci split? :D
 
Scor reacție
209
As pierde satele in dauna unor noobi care nu stiu sa trimita un trenulet :D (am patit-o pe 32, dar nu a mers netu de dimineata, n-a cazut in timp ce faceam split-uri ca atunci ma infuriam :)) )

Ce ai face daca Inno ar inchide triburile?
 

DeletedUser

as rasulfa usurat ca am scapat de bataia de cap :p

ce-ai face daca maine dimineata ai vede zapada afara ?
 

DeletedUser

Mi-as face un prieten surd si unu mut...sa fim trupa de soc..
Ce ai face daca Lenuta ti-ar arata sanii? :>:rolleyes:
 

DeletedUser

ce ai face daca ai fi presedinte 1 zi :)

As oferi tuturor copiilor abandonati o sansa in viata.As da gratis pp-uri la toti care cersesc corect. As crea locuri de STAT pt derbedeii si bagaboantele care au picat bac-ul. Glumesc.Eu de fapt si de drept v-as barbierii pe toti cu ciobul de la pepsi de 0.25...hahaha
 

DeletedUser

As oferi tuturor copiilor abandonati o sansa in viata.As da gratis pp-uri la toti care cersesc corect. As crea locuri de STAT pt derbedeii si bagaboantele care au picat bac-ul. Glumesc.Eu de fapt si de drept v-as barbierii pe toti cu ciobul de la pepsi de 0.25...hahaha

cred ca ai omis ceva ... probabil ar fi trebuit sa iti pui nick-ul "barbierul din Peru" =)))))
 
Sus