ce-ai face daca

DeletedUser

asi incarca telefonu :)))

ce ai face daca ai fi presedinte 1 zi :)

"Dac-as fi pentr-o zi presedinte
V-as amaneta pe toti si nu m-ati prinde."
Ca sa citez un clasic in viata. :))
Ce ai face daca la ce echipa ai juca daca ai avea talentul lui Dinho si fizicul lui C.Ronaldo?
 

DeletedUser

Sincer? M-as vinde..

Ce ai face daca te-ar injura un admin in ticket?

La kg sau la bucata?
Daca m-ar injura un admin as posta conversatia pe tot forumul...apoi i-as trimite un ticket cu o declaratie de "dragoste" care sa ii umple frigiderul,debaraua si beciul...

Ce ai face daca te-ar insela amanta cu nevasta ta? :D
 

DeletedUser38023

1.000.000$ / kg :D

Daca m-ar insela amanta cu nevasta, m-as baga intre ele.. :D

Ce ai face daca te-ar insela nevasta cu Sisu? hahaha!
 

DeletedUser

Versiunea extrema:
E cea mai simpla intrebare...m-as impusca pe loc..nu inainte sa ii crestez pe amn2 si sa ii bag la saramura. :D
Sa fie mai fragezi cand ii gaseste politia.
Si cum spuneam...daca tocmai cu Sisu m-ar insela inseamna ca nu mai are rost sa traiesc pe acest pamant si mi-as lua cu zambetul pe buze viata.
Versiunea adevarata:
M-as trezi din cosmar...ca numai acolo poate fi posibil asa ceva. :D

Ce ai face daca ai fi super erou? :))

P.S. Te dai ieftin la 1mi kg...doar daca nu ai vreo 2-300 de kg :)))
 

DeletedUser38023

Daca as fi super erou? Cu aceeasi maxima sinceritate manifestata mai sus, m-as mai vinde odata la kil, la punga, la centimetru, oricum .. :D

Ce ai face daca GOD ti s-ar arata intr-o zi si ti-ar zice: prietene, poti continua viata doar daca te incarnezi in Fernando de la Caransebes, Nikita sau Simona Senzual? :D :D :D
 

DeletedUser

M-as incarna in Fernando, apoi as da un chef de chef cu toti manelistii si jumate din politicieni si m-as detona :) (nu ca ala de la Iasi ci pe bune, cu vro trei proiectile si o cisterna de benzina)
Ce ai face daca ai avea dubla personalitate (o ora Raka, o ora Gicu)?
 

DeletedUser38023

M-as incarna in Fernando, apoi as da un chef de chef cu toti manelistii si jumate din politicieni si m-as detona :) (nu ca ala de la Iasi ci pe bune, cu vro trei proiectile si o cisterna de benzina)
Ce ai face daca ai avea dubla personalitate (o ora Raka, o ora Gicu)?

Buna asta.. :D Mi-as face personalitatile sa coabiteze, planificand detronarea lui Carmi si incoronarea lui Gicu .. :eek: :D


Ce ai face daca ar posta Carmi o poza cu ea, ai minti-o ca e frumoasa sau nu? :D
 

DeletedUser

Buna asta.. :D Mi-as face personalitatile sa coabiteze, planificand detronarea lui Carmi si incoronarea lui Gicu .. :eek: :D


Ce ai face daca ar posta Carmi o poza cu ea, ai minti-o ca e frumoasa sau nu? :D
Hahahahaha.Nup,I-as spune adevarul.Stiu ca e dureros dar parinti m-au invatat sa nu mint .
Ce-ai face daca pt 12 ore ai primi panoul de comanda al lu' Rakanishu?! :D
 

DeletedUser38023

Ce-as face?????? vai de capul meu!!!

Asa legaliza tot in pana mea!!! As da afara jumate din admini, as imparti cont premium la prieteni, as ridica toate banurile, as da butoane la negrii, as ieftini tigarile.. Ninuzdai seama ce de as face..........................

Ce-ai face daca ai putea sa concediezi 3 moderatori si admini? Pe care i-ai alege? :D
 

DeletedUser

Neata copilasi, vad ca ati iesit la joaca pe forum, frumos gest, sa va ganditi sa mai condimentati putin forumul de altfel cam nesarat in ultima vreme :D
Ce as face daca as putea sa concediez trei moderatori si admini? Evident ca i-as concedia si chiar daca nu ii cunosc, sunt sigura ca ai fi tu suficient de dragut sa ii desemnezi pe cei mai .... hai sa nu le zicem nasoli ci nedoriti :D


Ce ai face daca nu ti-ar mai da voie la joaca pe forum moderatorii? :D
 

DeletedUser

Nimic deosebit...nu as mai intra pe forum.
Ce ai face daca ai fi cracker pt o zi...pe cine ai desemna sa-ti fie victima?
 

DeletedUser41602

Irelevant...nu gasesti un Mos Craciun toamna pe strada:))

Ce ai schimba daca ai putea sa te intorci in timp?
 

DeletedUser

Nu m-as apuca din nou sa joc triburile.

Ce ai face daca ai afla ca inemeietorul tribului tau de fapt este Traian Basescu?
 
Sus