Ce ati dori in plus pe forumul lumii 8?

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început

Ce ati dori in plus pe forumul lumii 8?


  • Total votanți
    30
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4610

Cum nu prea e animata lumea 8, am facut acest sondaj ca sa vad cam ce ati vrea in plus pe forum.
ATENTIE: Aveti optiunea de voturi multiple :)
 

DeletedUser

mai multa libertate la discuti...

nu inteleg ce doresti tu prin "libertate la discutii"..eu cred ca aici e cea mai mare libertate pt ca takeshi nu a sters teme,ci le-a inchis si le-a pus in arhiva;takeshi nu va baneaza pt spam;takeshi nu sterge posturi cum ii vin lui la mana.explica te rog ce doresti tu mai exact.din punctul meu de vedere aici e cea mai mare libertate si totusi e liniste
 

DeletedUser

gresit cea mai mare libertate e pe l16 a fost defapt....aici e problema ca inchide temele...
 

DeletedUser

peste tot se inchid teme..se inchid cele inutile.daca takeshi a inchis vreo tema care era utila si care din punctul tau de vedere nu trebuia inchisa,atunci ia legatura cu adminii,sau ii dai un mesaj privat lui takeshi
 

DeletedUser

gresit cea mai mare libertate e pe l16 a fost defapt....aici e problema ca inchide temele...
pai le inchide pt ca asa trebuie
daca aici nu e libertate pe l18 ce mai e??ca acolo nu avem parte nici macar de un astfel de poll,trebuie sa mai spun si de altele...aici nu am vazut banuri pt spam, (cea ce inseamna o MAAAAAREEE libertate)
 

DeletedUser

nu intelegi ma refer la libertatea de te exprima oriunde fara sa primesti amenintarea "daca nu reveniti la subiect inchid tema"
 

DeletedUser

poate ca daca esti pe langa subiect e ceva normal sa ti se spuna asa:|
 

DeletedUser

nu are 12 si noi intelegem ce ne spui tu..daca tu nu stii sa explici e problema ta si nu a noastra.dar atunci cand se discuta un subiect pe o anumita tema si vin unele persoane iar discutia nu mai are acel subiect e normal sa fiti avertizati.si ar trebui sa fiti multumiti ca macar va ameninta si nu va da direct avertisment cu 5 puncte
 

DeletedUser

pe cine crezi tu ca ii mai intereseaza ca primeste 5 puncte penalizare stind ca forumul e mort?
 

DeletedUser

pai si a cui e vina?a moderatorilor sau a membrilor care nu intra?
 

DeletedUser

ce.....nimic nu intelegi cati ani ai?
12?

eu 12:eek:[poftim!!:|]...pai asta inseamna ca tu ai 2 ani:rolleyes:
hmmm tu citesti ce prosti spui?

*hmmm sau tu ai 12 ani si esti asa de mandru/mandra de varsta ta incat cauti persoane de acceasi varsta cu tine ca sa ai cu cine sa te intelegi:confused:(cu toate ca acele persoane nu o sa te inteleaga pe tine)
 

DeletedUser

ti`am spus deja cine e de vina

tuh mai bine te duci pe l18 si ne lasi pe noi in pace...

eu cred ca am dreptul de a-mi spune parerea nu?nu trebuie sa imi spui tu unde sa vorbesc,cand sa vorbesc si cu cine sa vorbesc
ti-am zis doar ca nu ai dreptate si atat..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus