Ce ati dori in plus pe forumul lumii 8?

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început

Ce ati dori in plus pe forumul lumii 8?


  • Total votanți
    30
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

vedeti!emy are dreptate! asta e problema voastra! atat timp cat mi se cere parerea am tot dreptul sa mi-o spun atata timp cat nu folosesc un limbaj vulgar! daca si la rubrica spam am dat un sfat domnului moderator el a gasit de cuviinta sa ma penalizeze in loc sa vina cu argumente contra sfaturilor mele! Inteleg ca ne simtem importanti dar se poate sa ne spunem si noi punctul de vedere fara sa ni se aminteasca in mod frecvent ca suntem doar niste simplii membrii spre deosebire de ceilalti?
Sunteti prea drastici si de asta forumul asta e asa de sarac in discutii!
Am votat pentru interviuri!

pt ce ai spus tu aici poti sa iei 5 puncte (regula1.5) cu toate astea nu cred ca takeshi ti le.a dat

*1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Topicurile sau mesajele care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.
in caz de nu stii regulamentul
 

DeletedUser24690

tu fiind cine?
avocatul poporului?
veziti de treaba ta te rog frumos
 

DeletedUser

nu vorbi asa..eu cred ca yoandyo are dreptul sa isi expuna parerea
 

DeletedUser

cea spus el/ea acolo nu e o parere...mai degraba e un repros.

angeli era bine daca era avocatul/a poporului ptr ca ne tinea noua partea el/ea e mai bine avocatul/a moderatorilor...
 

DeletedUser

nu sunt avocatul nimanui , asta e adevarul si sunt de partea lui, iar takeshi e prea bland daia i va suiti in cap
 

DeletedUser

iti spuneam eu ce esti dar dupa primesc ban asa ca ma abtin nu a spus nimeni ca e rau sau prea bland...doar ca in unele cazuri se exagereaza...
 

DeletedUser4610

cea spus el/ea acolo nu e o parere...mai degraba e un repros.

angeli era bine daca era avocatul/a poporului ptr ca ne tinea noua partea el/ea e mai bine avocatul/a moderatorilor...

Adica asa...daca ne tii partea, esti bine-venit. Daca tii cu mozii, du-te tare!
 

DeletedUser4610

In grupul voua..
Pe forum, normal :)
Sau oriunde, ca daca le tii partea userilor esti al' mai tare :)
 

DeletedUser

dupa cum am mai spus..parerile sunt impartite
eu personal nu am nimic cu niciun moderator sau admin.consider doar ca ei isi fac treaba
 

DeletedUser

ar fi interesant un pull care ar suna asa

sunteti multumiti de cum isi fac treaba moderatori si admini?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus