Ce ati dori in plus pe forumul lumii 8?

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început

Ce ati dori in plus pe forumul lumii 8?


  • Total votanți
    30
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ma refeream la yoandyo la treaba cu plecatul iar cu dreptatea nu cred ca ai tuh...
 

DeletedUser

parerile sunt impartite
si am crezut ca te referi tot la mine pt ca nu ai specificat ca acea fraza era pt yoandyo
 

DeletedUser

asta mananci tu in fiecare zi...poate ai treaba si te retin

multi joc cu nume de fete pe acest joc ca au mai multe avantaje..

ex un pusti de 13 ani se dadea o femeie de 30 de ani si asa a stat 6 luni in 300 ca spion pana i`am cerut id si mia dat unul de baiat:))))

sunt fata :)
dar sa nu plecam de la subiect..pentru asta exista pm

uite vezi unde se greseste eu te`am intrebat ceva si deja incepi cu exista pm..daca era invers si tu ma intrebai pe mine ceva si nu avea treaba cu subiect si venea moderatorul si iti spunea daca nu revi la subiect inchid tema iti mai vine sa postezi ceva pe forum iti zic eu ca nu...
 

DeletedUser

dragul meu exista topicul de spam..acolo poti vorbi vrute si nevrute dar in limita bunului simt
 

DeletedUser

am inteles ce ai vrut sa zici..si eu ti-am spus unde poti vorbi fara sa fii amenintat
 

DeletedUser4610

AJUNGE!
Nu am facut pollul ca sa aiba userii alt loc de cearta.
Va rog sa reveniti la subiect.
Uite emy, n-am mai zis ca daca nu reveniti la subiect inchid topicul :))
 

DeletedUser

care se sterge in fiecare luna...se duce firul conversatiilor mai ales ca aici se intra si rar pe forum...ar trebui sa ramana permanent.

am vorbiti cu mai multi moderatori despre asta si e dat ordin de la admini sa se stearga..in schimb takeshi nu sterge ci inchide si pune in arhiva :)
 

DeletedUser

atunci vorbeste cu adminii..moderatorii nu pot face nimic in privinta asta...au primit si ei ordin de la admini
 

DeletedUser4610

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.


Oare asta va face sa incetati?
 

DeletedUser

care se sterge in fiecare luna...se duce firul conversatiilor mai ales ca aici se intra si rar pe forum...ar trebui sa ramana permanent.

crezi ca noi nu am incercat sa ii convingem sa nu mai stearga spamul si tot la fel a ramas situatia
 

DeletedUser24690

vedeti!emy are dreptate! asta e problema voastra! atat timp cat mi se cere parerea am tot dreptul sa mi-o spun atata timp cat nu folosesc un limbaj vulgar! daca si la rubrica spam am dat un sfat domnului moderator el a gasit de cuviinta sa ma penalizeze in loc sa vina cu argumente contra sfaturilor mele! Inteleg ca ne simtem importanti dar se poate sa ne spunem si noi punctul de vedere fara sa ni se aminteasca in mod frecvent ca suntem doar niste simplii membrii spre deosebire de ceilalti?
Sunteti prea drastici si de asta forumul asta e asa de sarac in discutii!
Am votat pentru interviuri!
 

DeletedUser

angeli cand nu am eu drepate?

si revenind la subiect am votat noi ptr interviuri dar cine crezi tu ca vor vrea?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus