Ce creaţie vă place mai mult?

Sondaj concurs - "Promovează-ţi tribul"


  • Total votanți
    101
  • Sondaj închis .

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Lucrari inscrise:

VjY6
Concurent 1:

Trib: = cu 0 (EGAL CU ZERO) - server: ro40

[video=youtube;qKQ3BG9a4SE]https://www.youtube.com/watch?v=qKQ3BG9a4SE&feature=youtu.be[/video]

Concurent 2:

Trib: SH (Silent Hunters) - server ro42

[video=youtube;7Mys8WBMzO4]https://www.youtube.com/watch?v=7Mys8WBMzO4[/video]

Concurent 3:

Trib: H5N1 (Gripa aviara) - server ro42

[video=youtube;JHaHBGRImdg]https://www.youtube.com/watch?v=JHaHBGRImdg[/video]

Concurent 4:

Trib: ZeISof (Sa o facem zeilor..)/fam. ZEII (Immortals-ZEII) - server ro42

[video=youtube;5gD6vkAZiH4]https://www.youtube.com/watch?v=5gD6vkAZiH4[/video]

Concurent 5:

Trib: Zig!?! (ZigZag) - server ro40

[video=youtube;G2UpXs_KIQU]https://www.youtube.com/watch?v=G2UpXs_KIQU&feature=youtu.be[/video]
 

DeletedUser44858

Astia de la concurent 4 au lasat vreo 4 triburi in afara "familiei" :)
 

DeletedUser

Inainte de a vota 4 fiecare jucator trebuie sa stie ca de fapt ZEII sunt un mamut de 6 triburi, nu doar 2, si ca sunt campionii la inobilat barbare de cateva sute de puncte.

Ei va mint acolo cand prezinta doar ZEI si SofZei.
 

DeletedUser44858

Care 6 bre? Ca poate n-am numarat eu bine... Ia sa mai verificam odata, deci sunt Zei, Zeii, Sofzei, ZeiSof, Aoe, Clasic, MR, MRr si Zeiii (de ce sunt 3 i aici sa-i intrebati pe ei, nu pe mine)... nu stiu cum ies la tine 6 dar la mine ies 9...
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Aici nu este un topic de razboi ci un concurs pentru care anumiti jucatori au facut o prezentare in vederea promovarii tribului sau familiei de triburi din care acestia fac parte, ca atare o sa va rog sa nu incepeti cu cearta pe aici. Aveti teme separate pe sectiunile fiecarei lumi in parte, pentru astfel de aspecte.


La descrierea din spoiler, daca de asta va legati, am trecut doar tribul (si familia de triburi din care face parte acesta, acolo unde a fost cazul) in care joaca jucatorul ce a inscris filmuletul respectiv.


PS: Momentan sunt 92 utilizatori care navighează în acest subiect.

wow...nu cred ca am mai vazut atatia utilizatori pe un topic specific unui concurs, in ultima vreme. sunt curioasa cati si votati ceea ce va place mai mult :)
 
Ultima editare:

DeletedUser44858

Dar n-a zis nimeni nimic de razboaie :) Noi doar am subliniat ca lipsesc vreo 4-5 triburi din video-ul expus de concurentii de la nr 4 :)
 

DeletedUser46352

"Trib: SH (Silent Hunters) - server ro42 " si el ii face statuie lui ralf10 de pe 37 :)) prezentativa cu ceva de pe 42 ;)
 

DeletedUser46698

Asta vroiam sa spun eu . L37 a fost inchisa si nu mai fac parte din acel trib.. +Prezinta mai mult jucatorul! Trebuie tribul, astept ca mythra sa ia atitudine!
 

DeletedUser45838

Asta vroiam sa spun eu . L37 a fost inchisa si nu mai fac parte din acel trib.. +Prezinta mai mult jucatorul! Trebuie tribul, astept ca mythra sa ia atitudine!

6. Tribul pentru care faceți propagandă trebuie să existe, deja, la momentul deschiderii perioadei de înscriere, iar dvs trebuie sa faceți parte din acesta. Observații:

- triburile formate până în momentul deschiderii perioadei de înscriere, inclusiv cele formate prin pre-înregistrare pe lumea 43, sunt eligibile pentru concurs;
- triburile trebuie să existe și pe o lume deschisă chiar dacă ați închis cu ele diverse alte lumi.

Deci, deschide ochii.
 

DeletedUser45630

Propun sa fie descalificat concurentul numarul 2 din urmatoarele motive :
1. A facut o prezentare a contului sau , nu numai a tribului din care face parte.
2. Prezentandu-si contul sau, si-a dezvaluit identitatea, ceea ce e ilegal (dat fiind faptul ca cei care s-au inscris sunt anonim prezentati).
 

DeletedUser46352

perfect de acord... concurentul cu numarul 2 sa fie descalificat deoarece el se prezinta mai mult pe el... tribul fiind doar pe langa....
 

DeletedUser

respect participantilor la concurs si participantilor la voturi!

PS: daca ceva nu era in regula cu videoul, cu siguranta nu se lua in considerare de catre admini...
 

DeletedUser45630

Rugam "adminii" sa se mai gandeasca. Inca mai e timp sa se faca dreptate. Macar o data sa fii pedepsit pentru joc neregulamentar.
 

DeletedUser46724

am impresia ca nu vrei sa vezi ce este frumos la concurentul cu nr. 2, de ce esti gelos?? este chiar un video clip super reusit.
 

DeletedUser13059

Propun sa fie descalificat concurentul numarul 2 din urmatoarele motive :
1. A facut o prezentare a contului sau , nu numai a tribului din care face parte.
2. Prezentandu-si contul sau, si-a dezvaluit identitatea, ceea ce e ilegal (dat fiind faptul ca cei care s-au inscris sunt anonim prezentati).

tu inca esti frustrat dupa ce ai zis ca a farmat ilegal 50k sate ? :))) cand tu pe L38 cu 25k nu a fost ilegal :)) mare disperat esti , oare tu nu trebuia sa fii descalificat ca participai la concursuri organizate de colegii tai de trib ? eu de unde sa stiu ca nu te avantajeaza acest aspect ? hmm cam multe ceri tu in ultimu timp , domnule frustrat :)

si eu rog adminii sa sanctioneze acuzele nefondate :D din cate stiu nu ai voie sa acuzi pe cineva de ceva ilegal atata timp cat nu ai dovezi
 

DeletedUser45838

@Heath Ledger, tu sa nu vorbesti de "dreptate" giocatore.
 

DeletedUser44123

Votati-ma pe mine, pe mine. Promit ca voi face 2020 km autostrada, maresc pensiile,scad taxa pe valoare adaugata.

Deci, votati nr 6!
 
Sus