Ce credeti despre grafica...?

  • Autor subiect DeletedUser1383
  • Data de început

DeletedUser1383

Parerea mea e ca lumea clasica are o grafica de 2 lei. Mai prost nu cred ca se putea... Harta arata oribil!:eek:
 

DeletedUser

ma baieti sa spus clar lume clasica insipirata de lumile 1 si 2 de pe .de serverul german TW acolo asa e harta ca e frumoasa sau nu asta depinde de fiecare
 

DeletedUser

Nu-i cea mai buna grafica,da' merge, si nu va plangeti, ca daca nu era asta la inceput, noi nu am mai fi jucat triburile:rolleyes:
 

DeletedUser1526

...spuse "marele" jucator m@ryan de 34K si 7 sate:)
Ai de gand sa.ti si argumentezi afirmatia?

proasta in sensul de ciudata.Nu cred ca este asa de potrivita, dar merge si asa.Nu mi-o lua in nume de rau

las ca-s altii mari jucatori, n-am io stofa de asa ceva:D
 

DeletedUser2420

mie imi place:D

mie imi place lumea clasica bn sunt obisnuit cu harta asta de la serverul german da dak era viteza macar de 5 :X era si mai bn da e bn si asa dekat delok in concluzie e misto
 

DeletedUser574

Imi pare foarte bine ca nu am ramas pe L3..imi place mult mai mult lumea clasica;)
 

DeletedUser2368

Deci... Lume Clasica = Varianta Veche... Harta veche etc... :D Se intelege nu? :) lasa ca ne obijnuim noi... :) asa a fost cand am jucat prima oara pe clasic pe die-stamme... :D imi era greu da ne obijnuim :D
PS: mihai din cate stiu e o viteza mai mare pe clasic aici decat pe clasicu de pe die-stamme :p
 

DeletedUser

Aceasta harta e luata de la firma germana care detine acest joc online , nu au pus-o moderatorii nostri , serverul a fost luat de la germani si tradus in limba romana , si asea a aparut serverul , nu mai vorbiti dejeaba , voi puteati crea o harta mai buna ?
 

DeletedUser1563

Afecteaza cu ceva cum arata harta modul cum jucam sau cat de buni suntem la acest joc? Personal nu cred ca afecteaza cu nimic.
 
Sus