Ce credeti despre grafica...?

  • Autor subiect DeletedUser1383
  • Data de început

DeletedUser574

dar pe ce lume ai ramas tu =))

De ce...ai un sate de dat si nu stii cui?:D :)

Referitor la lumea clasica...aceste comentarii legate de grafica sunt total inutile.
Trebuia sa va dati seama de la bun inceput cum va arata..doar e varianta clasica, cea cu care unii dintre noi au invatzat sa joace..


Apropo de asta se va deschide o noua lume clasica pe .net.
Va fi interesanta. Limita de trib de maxim 50 de membri.
 

DeletedUser

Ce ciudat!!!!!!!

Eu stiu ca aici trebuie sa se discute aberatii despre grafica si bla,bla,bla,despre joc,dar totusi cineva a avut timp sa vada ce am scris m-ai inainte si sa ocupat sa stearga acel post trecut de mine,ok nu m-am suparat,dar ca fapt divers cine la sters stie de ce a facut-o...,un raspuns nu am primit...,deci acel cineva care a sters acel post,ceva stie despre ce am vrut sa spun,deci sa inteleg ca in acest joc nu se poate ajunge in frunte,datorita unor disfunctionalitati a acestui joc,sau cu ajutorul unora care nu doresc ca altii sa ajunga in frunte:)
ok,jucam sa ne distram,dar fara farmec,pentru ca acest joc pentru asta este facut sa ajungi la un moment dat si pe primul loc,macar ca satisfactie,dar se pare ca acest lucru nu se va putea realiza,indiferent de ce faci:)

Despre grafica ce pot sa spun este jalnica,dar ce poti sa ceri de la un joc de strategie,mi-e unul imi place asa cum este,daca vrea cineva grafica poate sa joace un joc cu o grafica m-ai buna,nu este nimeni obligat sa joace un joc care nu-i place cum arata grafica.

Mesajul tau anterior a fost sters pentru ca era offtopic si pentru ca aducea si anumite acuzatii voalate team-ului. Daca ai ceva de spus, te asteptam cu un mesaj la suport. Daca continui in acelasi fel, vei primi un avertisment.

ciuly
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2691

Grafica

Pai ce sa cred despere grafica este frumoasa,mai frumoasa dakt pe l1,l2,l3
 

DeletedUser2765

Naaaaa

Mie imi place mai mult garafica de la lumea clasica dacat la lumea 1 .
 

DeletedUser431

eu nu inteleg de ce grafica este un subiect de dezbatut cand aveti multe altele de facut....nu grafica conteaza in jocul acesta! conteaza cat de bine te descurci...si cat de bine ataci sau te aperi....sau cat de bine te dezvolti....si dupa cum spunea si nomemory..."nu grafica conteaza la un joc bazat pe text"
salutari si numai bine
 
Sus