Ce eliberare!!!

  • Autor subiect DeletedUser6523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6523

Vai ce eliberare!!! acum cateva saptamani nici nu stiam cum sa fac cladiri si soldati dar acum am rezolvat si cu trupele si cu cladirile si zid si multe dar printre care si cu tribul am un foarte bun prieten si iam trimis trupe si mia trimis si el dar asta nu inseamna ca trebuie sa nu mai primesc si pe alti!!!deci sunteti bine veniti!!!!!!!!!!

Toti!
 

DeletedUser6523

Uitati scuze ca m-am laudat sus si sper ca admini sa observe ca au creat un joc najpa prima data cand am venit mi sa parut frumos dar acum cand ma razboiesc cu toti nu imi place de loc nimeni nu vrea sa ma ajute si nu ma supr daca imi stergeti contul!!!!!!!!!!
 

DeletedUser2692

Ai 200 de puncte si esti singur in propriul trib.
CINE VREI SA TE AJUTE????
Poti singur sterge contul
SETARI - STERGE CONTUL
 

DeletedUser

Vai ce eliberare!!! acum cateva saptamani nici nu stiam cum sa fac cladiri si soldati dar acum am rezolvat si cu trupele si cu cladirile si zid si multe dar printre care si cu tribul am un foarte bun prieten si iam trimis trupe si mia trimis si el dar asta nu inseamna ca trebuie sa nu mai primesc si pe alti!!!deci sunteti bine veniti!!!!!!!!!!

Toti!

felicitari ...dar de ce postezi aici?:)
 

DeletedUser4610

Uitati scuze ca m-am laudat sus si sper ca admini sa observe ca au creat un joc najpa prima data cand am venit mi sa parut frumos dar acum cand ma razboiesc cu toti nu imi place de loc nimeni nu vrea sa ma ajute si nu ma supr daca imi stergeti contul!!!!!!!!!!

www.tribalhugs.net . daca nu iti place razboiul cu altii du-te acolo :)
 

DeletedUser

Uitati scuze ca m-am laudat sus si sper ca admini sa observe ca au creat un joc najpa prima data cand am venit mi sa parut frumos dar acum cand ma razboiesc cu toti nu imi place de loc nimeni nu vrea sa ma ajute si nu ma supr daca imi stergeti contul!!!!!!!!!!

1. Postul tau nu are nicio legatura cu Triburi si Membri.
2. Nu adminii de pe .ro au creat jocul, ci cei de la InnoGames.
3. Triburile e un jok de razboi. Cel mai puternic invinge. Stii tu, selectzie naturala.:p
4. Iti pot sterge singur contul.
5. Poti da inceput nou.
6. Exista ABC...:)
 

DeletedUser

Citeste-le in continuare.;) Poate le vei si retine, intr-un final...:rolleyes:
 

DeletedUser6523

Ba in tribul Romandi sunt mai multi dar acuma am numai un cont acolo ca m-am alaturat altui trib(cu contu asta si celalalt o ramas acolo):p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus