ce inseamna asta ?

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

contul zke88 are o problema nu poate sa intre pe cont si ii apare un mesaj care suna cam absurd si am vrea sa stim ce se intampla aici


jpgm.jpg



deci nu ii banat ca nu are nimic in neregula ... alta explicatie nu gasesc decat ca poate sa fie sters de catre admini si ce se poate face sa revina iar la loc ?
 

DeletedUser15142

Intra ca Gues si vezi daca mai are contul acolo , mi se pare ca a luat ban permanent :))
 

DeletedUser

ghinion:Deu inafara de un 2 avertismente admini nu miau facut nimic ...si momentan nu cred ca admini fac lucruri care contravin regulamentului
 

DeletedUser13059

nu a luat ban ca scria ca ii banat dar acolo apare ca ii contul exclus din joc .. pe harta ii contul se poate trimite sprijin pe el , atac , mesaj , orice si nu avea motiv sa fie banat aici nu poate sa fie decat aceasta varianta sa fie ori mana adminilor ori ceva erroare
 

DeletedUser27861

Fratilor..contul inca exista...ca poate primi sprijin ..poate primi mesaje !!..e perfect normal.Singura problema e ca nu se poate conecta si are acel mesaj ciudat.nu a primit nici un mesaj de avertizare.....Stie cineva ceva?Admini nu pot raspunde ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1969

nici macar o explicatie nu a primit cu ce s-a intamplat...maine se va ** cu nemti direct ca vad ca degeaba trimiti msj la romani
 

DeletedUser

78 zke88 Enemy? 57.700 9 6411


contul inca exista

bun...daca a fost exclusa din joc, dar contul inca exista...de ce nu i s-a oferit un motiv plauzibil? cumva poate fi acesta numit un exces de zel? ** cred ca un apel la bunul simt nu este ceva exagerat...*** nu jignesc pe nimeni daca daca spun ca este o mare porcarie ceea ce se intampla. din cate stiu banul permanent se da pentru lucruri destul de grave...deci spuneti ceva, daca aveti ceva de spun, arugmenta-ti-va actiunile. cred ca putina moralitate nu strica. DECI DE CE I S-A BANAT CONTUL? :)
 

DeletedUser13059

pai ar fi singura solutie sa vina germany sa mature cu admini de la noi
 

DeletedUser13059

bun...daca a fost exclusa din joc, dar contul inca exista...de ce nu i s-a oferit un motiv plauzibil? cumva poate fi acesta numit un exces de zel? ** cred ca un apel la bunul simt nu este ceva exagerat...*** nu jignesc pe nimeni daca daca spun ca este o mare porcarie ceea ce se intampla. din cate stiu banul permanent se da pentru lucruri destul de grave...deci spuneti ceva, daca aveti ceva de spun, arugmenta-ti-va actiunile. cred ca putina moralitate nu strica. DECI DE CE I S-A BANAT CONTUL? :)

nu ii banat ca daca era banat scria clar : contul va este banat permanent sau varianta cu acceptare sau nu a pedepsei ... aici cand dai sa scri contul si parola si dai login scrie mare cu rosu ca , contul este inexistent
 

DeletedUser

*** daca as spune ca nu cred...ce mi s-ar intampla? oare as primi *** ** ban permanent? hai sa vedem. ** spun, *** ma repet, ca este un exces de zel. imi cer scuze anticipat daca gresesc, dar nu cred. ok, nu banat, dar nu mai poate juca. irelevant! este bataie de joc si nimeni nu este interesat sa dea un reply, asa ca de bun simt, macar sa ii spuna ca asa a vrut CINEVA. :)
 

DeletedUser

*** daca as spune ca nu cred...ce mi s-ar intampla? oare as primi *** ** ban permanent? hai sa vedem. ** spun, *** ma repet, ca este un exces de zel. imi cer scuze anticipat daca gresesc, dar nu cred.

dar cine crede asa ceva? Tineti minte pozele care circulau pe toate lumile acuma vreo 3 luni? Cu adminul acela care ii zicea unuia cu cate trupe e atacat? Cum poti sa ai incredere in admini?
 

DeletedUser13059

adica?

Te-ai gandit ca suntem in Romania?

tara tuturor posibilitatilor ...

dc nu vin si admini sa isi spuna pararea ? se simt cu musca pe caciula si nu vor sa spuna ce ii magaria asta? alti dau bani pt jocu assta si voi va bateti joc de oameni
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da ce mai conteaza. cum s-a spus mai sus, suntem romani...sau in cazul asta animale, pentru ca se joaca cu oamenii, nu cu satele.
 

DeletedUser1969

parca vad...o sa vina milton...da la vreo 2 warn....spune sa depuna tiket....si o sa inchide topicul
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus