Ce jucatori din top 20 nu isi ''merita'' locul?

  • Autor subiect Earl Diamondback
  • Data de început

Ce jucator din top 20 nu isi ''merita'' locul actual?

  • nsc1

    Voturi: 24 19,7%
  • dan baran

    Voturi: 27 22,1%
  • zammolxe

    Voturi: 32 26,2%
  • ozzzy

    Voturi: 15 12,3%
  • masterone

    Voturi: 21 17,2%
  • vino

    Voturi: 14 11,5%
  • wakizashi

    Voturi: 14 11,5%
  • strop

    Voturi: 28 23,0%
  • AbelarTaisha

    Voturi: 23 18,9%
  • gaboaja72

    Voturi: 19 15,6%
  • magnatu

    Voturi: 17 13,9%
  • fredieczt

    Voturi: 15 12,3%
  • fracea is cool

    Voturi: 27 22,1%
  • sysys

    Voturi: 15 12,3%
  • hager

    Voturi: 14 11,5%
  • khimci

    Voturi: 15 12,3%
  • supertras

    Voturi: 16 13,1%
  • cellebro

    Voturi: 16 13,1%
  • clanx

    Voturi: 15 12,3%
  • fazy

    Voturi: 18 14,8%

  • Total votanți
    122

DeletedUser

Vazand acest topic m-am gandit ca ne-ar prinde si noua un asemenea sondaj pentru a ne cunoaste cu adevarat, jucatorii din top 20,dar si pentru ca Lumea 21 este o lume ''rapida'' topul celor mai buni jucatori fiind foarte des schimbat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

kkt,nu am fost pe faza si nu mi-am dat seama ca e vot multiplu

m-am votat doar pe mine...god damn it :(

oricum,sondaju e facut prost...daca aduni toate procentele,da mai mult de 100%. Nici nu poti sa vezi care ce a votat...imi pare rau ma ca ti-am dat ideea sa faci topicu asta,da l-ai facut cu curu...
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Voteaza-ma pe mine atunci...:))) chiar daca nu sunt pe lista :))))

Eu i-am votat pe toti =))
 

DeletedUser8607

Eu nu pot vota aşa ceva. Toţi merită felicitaţi de acolo. Cum să votez că X nu-şi merită locul când fiecare dintre ei a stat nopţile pe joc şi-a ajutat colegii, respectiv tribul prin toate metodele existente. Pe puţini nu-i cunosc în sensul că nu am avut tangeţe cu ei pe L21 dar sunt convins că duc aceleaşi munci ca şi restul din Top.
 

DeletedUser

zammolxe pe primul loc, la un avans de numai 1 vot fata de nervu :D
 

DeletedUser30628

eu unu urc din nou in top 20 :( dimineata sunt din nou acolo.....oare eu nu mi-as merita locul :( ???
 

DeletedUser

Pot ajunge şi pe rang 1 dar nu vreau şi unguru la fel :p! Cine ştie cunoaşte.. ungure las mă că invidia e mare! Aline e uşor să comentezi dar e greu să pui în practică!

Eu zic că toţi îşi merită locul , toţi au jucat şi au muncit! Şi sunt mulţi jucători care nu sunt în top20 jucători buni :p !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35749

Nervosule ai primit un vot si de la mine sa nu zici ca sunt rau, il votam pe piter da cum el nu se afla in sondaj, te-am votat pe tine ca imi esti prieten :D
 

DeletedUser

Pot ajunge şi pe rang 1 dar nu vreau şi unguru la fel :p! Cine ştie cunoaşte.. ungure las mă că invidia e mare! Aline e uşor să comentezi dar e greu să pui în practică!

Eu zic că toţi îşi merită locul , toţi au jucat şi au muncit! Şi sunt mulţi jucători care nu sunt în top20 jucători buni :p !

E usor sa comentezi, asta ti s-ar potrivii tie;)
 

DeletedUser

Măi eu mi-am făcut treaba pe l21 şi îmi fac treaba..o pot doveni membri 88 pentru mine parerea voastra nu contează! Mulţi nu mă au la suflet oare dc ? am eu stilu ăsta de copil teribil ;) Vă doresc o seară plăcută tuturor :p!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus