Ce lipseste acestui forum ?

Ce lipseste forumului extern ?


  • Total votanți
    111
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca acu's reguli multe si nasoale in urma cu 2-3 luni aproximativ cum era cand nu puteai posta un off topic undeva ca-ti si luai warn ? imi aduc aminte cum imi luam warn pentru ca asa li se nazarea unor fosti iar celor ce meritau nici nu le editau posturile macar
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca acu's reguli multe si nasoale in urma cu 2-3 luni aproximativ cum era cand nu puteai posta un off topic undeva ca-ti si luai warn ? imi aduc aminte cum imi luam warn pentru ca asa li se nazarea unor fosti iar celor ce meritau nici nu le editau posturile macar

Corect Chevy :)
Sincer sa fiu, atmosfera s-a schimbat in bine aici. Un singur lucru lipseste acestui forum: utilizatorii. Acum e momentul ca echipa sa faca ceva sa aduca userii inapoi. Cum, habar n-am, dar asta ar trebui facut. A, si mai lipseste ceva, mai exact cineva: GICU! :D
 

DeletedUser

poate ai dreptate legat de negri , nu neg asta . unui negru i s-a dat o noua sansa si primul lui post a fost cu atacuri la persoana . intrebarea care trebuie pusa este daca merita sau nu o noua sansa unii 'disparuti' :(:(:( cert e ca unele postari te faceau sa zambesti chiar si daca erai mai negru decat ei ;)

cu userii intradevar , pe cei ramasi cred ca ne pot numara de degetele de la maini :( daca mai tai si un deget cand toci ceapa ...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Chevyx la noi n-a fost niciodata vorba de a doua sansa ..asta ca sa stii si tu :D La gicu la fel, nu e vorba de sanse ;)
 

DeletedUser38023

Pai ce mai asteptati, moderatorilor? Rugati-l frumos pe Gicu sa va acorde a doua sansa .. :rolleyes:
 

DeletedUser

la al nostru lipsesc accesorii cum au altii:
flocirica.jpg
 

DeletedUser

poate ai dreptate legat de negri , nu neg asta . unui negru i s-a dat o noua sansa si primul lui post a fost cu atacuri la persoana . intrebarea care trebuie pusa este daca merita sau nu o noua sansa unii 'disparuti' :(:(:( cert e ca unele postari te faceau sa zambesti chiar si daca erai mai negru decat ei ;)

cu userii intradevar , pe cei ramasi cred ca ne pot numara de degetele de la maini :( daca mai tai si un deget cand toci ceapa ...

Glumeam cand am spus Gicu. Apropo de el, imi lipsesc postarile lui inteligente, dar nu imi plac nici mie atacurile gratuite si vorbele grele. Din pacate unii useri iau prea personal orice se intampla aici.
 

DeletedUser

Eu nu stiu cine-i Gicu , gicu in sus gicu in jos . n-am vorbit si n-am jucat niciodata cu el , eu m-am referit la 1 dintre negri , care anume ... puii mei , zau daca stiu care a fost
parca inainte sa ma apuc eu de jocul asta vedeam pe tot netul reclame la el , acum s-au imputinat ori ma insel eu ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35749

Sincer ma intelegeam bine cu Gicu, dar m-am saturat sa aud mereu ca Gicu facea ca Gicu dregea... ce mare branza facea atat? Da ca mai posta cateodata glume si alte alea e adevarat... dar si cand se apuca de injurat ca pe maidan nu-l oprea nici bunicu.I-a fost data o sansa sa revina el a venit cu conditii care mai de care, are ceva in plus fata de voi?Restu de ce nu cer conditi si nu mai stiu ce? Pentru ca nu le-au fost data atata importanta.
 

DeletedUser

bai, ce ar merge o bere rece sau un vin fiert pentru mine....pardon ...forumul asta
 

DeletedUser

sau o tuica fiarta si chiar si Gicu... el stia cum sa vorbeasca cu omul
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Sincer ma intelegeam bine cu Gicu, dar m-am saturat sa aud mereu ca Gicu facea ca Gicu dregea... ce mare branza facea atat? Da ca mai posta cateodata glume si alte alea e adevarat... dar si cand se apuca de injurat ca pe maidan nu-l oprea nici bunicu.I-a fost data o sansa sa revina el a venit cu conditii care mai de care, are ceva in plus fata de voi?Restu de ce nu cer conditi si nu mai stiu ce? Pentru ca nu le-au fost data atata importanta.

Tu habar n-ai bre... ce sansa i-a fost data? In primul rand nici nu trebuia sa se ajunga la aceasta "ipotetica" sansa deoarece glumele sale si satirile sale nu erau de ban permanent...ce vina avea omul ca voi ii ridicati mingea la fileu si va taxa pentru orice "gafa" ?

Ciudat este ca tocmai oamenii care spuneau ca ceva nu e ok au fost expediati de pe forum :D

Acu sa nu v-aud pe vreunu ca ziceti ca eu sau radu am primit o a doua sansa pentru ca va injur :cool:
 

DeletedUser38023

Nu stiu cine l-a banat pe Gicu permanent dar iti dai seama ce cocos e el acum prin team? :)) Cand vrea sa intre pe forum nici macar nu-si baga el singur parola, ci moderatorii din prea multa admiratie.. Doar el este curajosul/curajoasa care s-a pus cu monstrul sacru ..

Pentru cineva nu conteaza ca Gicu a suparat pe cineva sau a gresit fata de cineva sau ca nu a gresit fata de cineva sau ca nu a suparat pe cineva, dar faptul ca cineva l-a sanctionat, acel cineva a devenit cineva ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus