Ce lume traznita?

DeletedUser

Sunt singurul care a observat? Priviti:
image.php


Continentele 44 si 56 au o densitate a satelor de 2-3 ori mai mare decat continentele 54 si 45....
 

DeletedUser

Si eu am vazut. Se datoreaza probabil optiunilor anumitor triburi ('Maine cand se lanseaza w2, toata lumea alege NE ca directie' si chestii de-astea).
 

DeletedUser

iti dai seama ca nimeni nu stia unde va alege celalalt......e bine ptr cei de acolo...au ce farma nu gluma
 

DeletedUser761

Daca se chinuie mult si daca sunt organizatzi ... peste 1 saptamana o sa apara semnul de "nuke" pe harta :D
 

DeletedUser761

Hehehe

This is a nuke:
nuke.jpg

Iar abrevierea in format jpg, este asociata cu semnul de radioactiv:
radioactive.gif
 

DeletedUser

am vazut si eu gulose..dar e totusi un avantaj pt cei situati in zonele cu densitate mare, gandeste-te..mai multe ferme..mai multe vicitme:eek: ..dar totodata mai multe pericole:p
 

DeletedUser

da ba..pe w8 e nebunie sa-mi bag#-o...prea multi la un loc, prea multe sate abandonate..
 

DeletedUser

w8 e paradisul celor care joaca ofensiv-se dezvolta foarte repede(cati simcity trebuie sa fie pe acolo)
 

DeletedUser

w8 e paradisul celor care joaca ofensiv-se dezvolta foarte repede(cati simcity trebuie sa fie pe acolo)

p w7 ma simt super bine.ma atacau juc de 2000pct cu 100l si 100sabii apoi imi mai si trimiteau msj mirate ca de ,cum nu m au rupt?oricum ma dezvolt bine acolo....lots of farms:)
 

DeletedUser

stii ca pare ceva gen basm ce ai spus tu..dar exista destule cauri de genul asta...simcity rules:D
 
Sus