Ce nota ai da lumii 14?

Ce nota ai da lumii 14?


  • Total votanți
    33
  • Sondaj închis .

DeletedUser

In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apoi va fi inchis si mutat la arhiva. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o saptamana si asa mai departe.

Intrebarea saptamanii:

Ce nota ai da lumii 14?


* nota poate fi in functie de calitatea jucatorilor, a triburilor, dinamism, razboaie si toate cele ce tin de l14... :D
 

DeletedUser

nota 10... lumea asta le are pe toate...si ca jucatori, si ca dinamism si tot... :D
 

DeletedUser18063

Ce imi place ca notele mici le-au dat cei care nu mai sunt pe aceasta lume,,...e ceva normal la urma urmei,ma gandesc ce nota dadeau daca mai jucau pe L14...mai ales anumite persoane si mai ales daca erau intrun trib de top gen locul 1-3.
Oricum,cunoastem persoanele,cunoastem caracterul...deci nu e nimic care sa ne surprinda.
 

DeletedUser

nota mea e nota 4... in ciuda faptului ca au jucat mai multi prieteni aici... am facut o medie inc e priveste anumite criterii gen stil de joc individual triburi... jocuri de culise... caractere infecte... disperati de triburi.... ultimele 2 categorii au tras f mult nota in jos altfel ar fi fost una de 7 poate.... nu neg ca exista si jucatori buni si o familie de triburi f unita care pe alte lumi ar face fata dar aici am luat in considerare pe toti ca deh doar se vorbeste de lumea 14....sper ca nam ofensat pe nimeni si pe care am ofensat daca nu vine cu argumente valide e problema lui si ii urez sami miroasa soseta de cauciuc (dupa utilizare)
 

DeletedUser13059

hai mai aici au fost cei mai cuminti jucatori si inca mai sunt unii din ei ...
 

DeletedUser

Ce imi place ca notele mici le-au dat cei care nu mai sunt pe aceasta lume,,...e ceva normal la urma urmei,ma gandesc ce nota dadeau daca mai jucau pe L14...mai ales anumite persoane si mai ales daca erau intrun trib de top gen locul 1-3.
Oricum,cunoastem persoanele,cunoastem caracterul...deci nu e nimic care sa ne surprinda.

Dar ce te freaca pe tine grija de cum voteaza altii?Ca fost jucator pe L14 este dreptul meu sa votez asa cum consider. Consider ca este de nota 1 asa cum altii considera ca este de 10 sau alta nota.E dreptul fiecaruia sa voteze cum vrea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36603

Dar ce te freaca pe tine grija de cum voteaza altii?Ca fost jucator pe L14 este dreptul meu sa votez asa cum consider. Consider ca este de nota 1 asa cum altii considera ca este de 10 sau alta nota.E dreptul fiecaruia sa voteze cum vrea.

cum zici tu fata......ai tot dreptul mai ales ca ai parasit lumea pe usa din dos!!!
 

DeletedUser36603

topicul e facut pt altceva
fiecare poate sa voteze ce vrea aici,am mai spus asta,dar argumentele tale pt care ai votat sunt.......!?!?!?!
hai sa lasam jucatorii care JOACA pe lumea asta pe contul lor sa isi zica parerea,cei ce au plecat pe usa din dos si acum si-au facut cont doar pt a sta sitter pe te miri unde ii rugam sa nu se bage aici
brago tu vezi ce fac cei ce stau sitter la tine in trib?parca nu ai dat voie la nimeni sa posteze pe extern.................
 

DeletedUser

Din moment ce a dat stergere de cont nu vad de ce ar da o nota buna lumii 14, daca ii placea nu isi stergea contul, raminea in continuare, nu? ;)
Ca ea si alti "fosti jucatori" de pe L14 au venit sa faca munca patriotica e dreptul lor...
Din moment ce poate vota oricare agarici care citeste forumul, indiferent daca a jucat vre-odata pe lumea 14 si stie despre ce e vorba sau doar vrea sa mai adune o postare nu vad de ce nu ar vota si guatemaleza care a jucat la un moment dat chiar pe contul ei pe L14. Ca nu mai avea timp si chef sau doar a ramas fara def si din cauza asta a dat stergere iarasi a fost alegerea ei, o priveste pe ea :))
 

DeletedUser37000

guatemaleza,am si eu o intrebare.pe tine ce te freaca?Vad ca tot pui accent pe frecatul asta:D
 

DeletedUser11365

sincer,dintre lumile cu o oarecare vechime,l14 mi se pare o lume de apreciat..parca aici e o atmosfera mai matura si mai profesionista decat prin alte locuri..nota 7..
 

DeletedUser

avand in vedere ca pentru mine nota 10 am dato pentru L7 nota 9 nu o pot da datorita faptului ca aici se joaca cu biserica asa ca dau si eu un 8 cu felicitari :))
 
Sus