Ce nu te omoara te face mai puternic.

DeletedUser

Puterea trupelor sau macar a paladinului sa creasca de la un atac la altul.
Un exempu simplu:
- acuma puterea paladinului este urmatoarea:
- Putere de atac 150
- Apărare în general 250
- Apărare - cavalerie 400
- Apărare - arcaşi 150
Trimitem un atac si in atac este inclus si paladinul, daca acesta nu moare in acel atac puterea lui sa creasca cu 10, iar daca moare revine la puterea initiala.
 

DeletedUser

asa oamenii ar da doar pe alea de barbar unde is siguri ca nu moare duc la statusuri mari si dupaia dau pe jucatori..
 

pirates406

member
Scor reacție
0
sunt de acord doar cu cresterea paladinului si a nobilului cu +5 de fiecare data cand ataci un jucator de nivelul punctelor tale, si +10 mai mare ca tine
 

DeletedUser7708

Interesantă propunerea. Măcar asta nu are tancuri, submarine şi spitale.
 

DeletedUser

Puterea trupelor sau macar a paladinului sa creasca de la un atac la altul.
Un exempu simplu:
- acuma puterea paladinului este urmatoarea:
- Putere de atac 150
- Apărare în general 250
- Apărare - cavalerie 400
- Apărare - arcaşi 150
Trimitem un atac si in atac este inclus si paladinul, daca acesta nu moare in acel atac puterea lui sa creasca cu 10, iar daca moare revine la puterea initiala.

prea e luata dupa alte jocuri ideea asta...ce urmeaza,sa implementam skille pasive si active la paladin?

cmon'
:D
 

DeletedUser33163

prea e luata dupa alte jocuri ideea asta...ce urmeaza,sa implementam skille pasive si active la paladin?

cmon'
:D

pe jocul ala la care te gandesti tu tre sa omori trupe sa iti creasca:)

Ideea e buna,atata timp cat ataci numai jucatori de acelasi punctaj ca tine sau mai mari,ca atunci ai ataca barbarele de 100 de ori pe zi si il vezi pe noul Superman:p
 

DeletedUser

pai da stiu ca trebuie sa omori trupe

daca nu ar omora trupe,cum ar castiga experienta?..privind sate goale?

nu e logic
:)
 

DeletedUser

ce rost are din moment,ce paladinul e folositor doar la inceput?
Contra:)
 

DeletedUser

Deh...e cam mult 5...cand mi-am facut grajdul, pe la 500-600 de pct spionam sate si de 2 ori mai mari si apoi la atacam...nu mi se pare o propunere prea inspirata...mai bine sa cresca cu 1 progresul pana la gasirea unui nou obiect daca e la fel sau mai puternic ca tine...
 

DeletedUser12819

Contra! propunerea e aiurea deoarece poti face cu orice coleg de trib sau prieten sa va atacati reciproc pe sate goale si sa va cresteti paladinul fara sa atacati dusmani.
Si mai e o problema...asta chiar si daca puneti gen rupe 1000 de trupe cu armata+paladin ca sa iti creasca puterea paladinului....as rupe un sat de barbari si-l las cu zid 0,dupa trimit 1000 trupe sprijin si dau full cu paladin numai ca sa cresc paladinul in forta pana la ce limita?Pana fac paladinul mai bun decat 1 full de atac?sa ataci cu paladinul si sa rupi un sat full de aparare?Nu are niciun sens.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus