Ce opinie ai despre Lumea 8?

Ce opinie ai despre L8?


  • Total votanți
    23
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apoi va fi inchis si mutat la arhiva. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o saptamana si asa mai departe.

Tema saptamanii: Ce parere ai despre L8 ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22388

Merg pe "plictisitoare", desi as fi ales si "cea mai frumoasa lume pe care am jucat pana acum", dar si "cred ca voi renunta curand" :)
A fost frumoasa pana cand s-a ajuns la sute de sate, cand intervin monotonia si plictiseala
 

DeletedUser

Prima,cred ca si ultima lume unde am ajuns sa nu ma plictisesc repede de joc :D sau sa nu mint, nu m-am plictisit de colegii de aici (unii :D) ,de jocul in sine sunt plictisit de mult :))
deci...lumea de suflet :)
 

DeletedUser6558

Am jucat pe lumea 8 si mi s-a părut cea mai penibilă dintre toate. Ca argument, pot spune că un trib aflat pe locul 3 pe "K" a fost distrus pentru că ******e de jucători s-au temut de umbra lor şi au trădat in corpore, fără mari ameninţări din partea inamicului. În plus, şi-au cumpărat dreptul de veto sau alte drepturi la fel de iluzorii vânzându-şi liderul. În plus, celelate triburi nu erau mai breze, tribul de pe locul 1 sau 2 a cheltuit vreo 7 zile şi vreo 70 de circulare ca să mă scoată pe mine din circuit, care nu mai aveam trib la ora aia. Era pe la începutul lumii, aveam vreo 10 sate maximum. Deci.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24690

Merg pe "plictisitoare", desi as fi ales si "cea mai frumoasa lume pe care am jucat pana acum", dar si "cred ca voi renunta curand" :)
A fost frumoasa pana cand s-a ajuns la sute de sate, cand intervin monotonia si plictiseala
subscriu la spusele lui cristy cu o singura modificare:))
Merg pe "plictisitoare", desi as fi ales si "cea mai frumoasa lume pe care am jucat pana acum", dar si "bine ca am renuntat" :)
A fost frumoasa pana cand s-a ajuns la sute de sate, cand intervin monotonia si plictiseala
 

DeletedUser

este

este super lumea 8 numai pe ea joc
Joc de 3 luni si am aproape 40000 de puncte
yuhuuuuuuuuu
:D:cool:
 

DeletedUser24690

deci e foarte urata daca zici ca e frumoasa si gasesti punctajul un mod de a arata frumusetea unei lumi:D
 

DeletedUser

Nu joc....dar joaca profesoara mea de engleza:)...defapt fosta doamna profesoara
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
@Amiral , ai fost blocat pe atacabil deoarece este o blocare intentionata :D Trebuia sa rogi pe altii sa iti faca ticket si se rezolva in felul in care ti-ai propus tu ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus