Ce opinie aveti despre Lumea 13 ?

Ce opinie aveti despre Lumea 13 ?


  • Total votanți
    64
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
graph.jpg


In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apoi va fi inchis si mutat la arhiva. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o saptamana si asa mai departe.

Intrebarea saptamanii:

Ce opinie aveti despre Lumea 13 ?

V-as ruga sa scrieti si sa motivati alegerea facuta de voi.
 
Ultima editare:

DeletedUser

de la lumea 8 asta e cea mai reusita.:"
atat e rau la ea..BONUSUL DE NOAPTE in rest e super OK.:tare:
 

DeletedUser

Lumea 13,lumea mea de suflet.O lume pe care nu am sa o las asa usor,nu am sa o scap printre degete.Prea multe s-au indurat aici,prea multa lumea sustine ca e tare si nu o demonstreaza.Mai sunt de reglat multe conturi aici,si inca odata,mai trebuie demonstrate multe.Si pana la urma,oricum o luam,razboiul final ne arata cine este tare si cine nu!
Mai zic inca odata!Fie ca cel mai bun sa castige,si fie ca de acum in colo sa domine bunul simt nu incultura si tigania!
 

DeletedUser

Este lumea mea de suflet si probabil ultima pe care voi juca.:roll:
 

DeletedUser30628

este lumea care imi place cel mai mult dupa lumea 8.......oricum si cu bonusu de noapte ii bine,mai poti sparge sate de atac si pe bonus :D......oricum de lumea asta nu ma voi lasa usor.....alaturi de prieteni mei pana la ultima lancie :) prieteni se cunosc ei :)
 

DeletedUser14376

pana sa plec in spania asta vara imi placea.....dar am ramas in urma...

ma apuc acum sa vad care-i treaba..:D
 

DeletedUser

a mai zis cineva... dupa Lumea 4 ( care ramane de suflet, desi am plecat de mult de acolo), este cea mai palpitanta !
 

DeletedUser19202

ce sa zic setarile sunt ok...poate lipsa paladinului...dar nu e mare problema..de altfel ca setari doar lumea 7 este peste...dar...pe de alta parte..e cea mai slaba lume pe care am jucat (ca si jucatori) si lumea pe care am intalnit cei mai multi spioni..lucruri care ma fac sa no consider cine stie ce..
asta e
 

DeletedUser

Mai joc inca triburile pentru prietenii de pe K34. Altfel as fi renuntat. Alaturi de ei merita sa joci.
 

DeletedUser

:))...E lume faina..Dar l7...A fost cea mai mortala lume :))

De pana acuma...

Pacat ca s-a terminat pt mine a tinut doar 1 an :))


!...

Asta este...

Puski ce ne mai bagii ?
 

DeletedUser

joc mai mult pentru prieteni..adica ma las incet incet de ea...pentru mine e suficient, deja sunt pe 3 lumi, deja am un parcurs pe jocul asta in spate...cel mai probabil va fi si ultima lume pe care mai intru , o alta intrare va fi de scurta durata...
 

DeletedUser21870

dupa ce am renuntat la L8,a devenit lumea mea de suflet.aici am si cei mai multi prieteni si poate si cei mai multi dusmani.pe toti ii stimez in aceeasi masura.in fond este doar un joc.tot ce conteaza este sa comunici cu cat mai multi oameni.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus