Ce parere aveti despre TLB actual?

  • Autor subiect DeletedUser13868
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13868

Va rog fara jigniri sau incercati :D , dupa parerea mea care am mai spus in topicu clasament(dar a fost inchis) este doar un fake cu 2 lideri care nu sunt in stare sa fiu neutri
 

DeletedUser14818

Junior Member

faQer's Avatar

Adaugă data: 03.12.2008
Locaţie: Bucuresti

Vechi #140 Astăzi, 03:26:57 Sus
))))))))))

Nu shtiam ca in mentalitatea talibanilor femeile ocupa un loc atat de privilegiat Din contra ... shtiam ca prefera sa le moara nevasta decat capra.. Asa ca n-au cum sa fie talibani adevaratzi.. nope nope nope .. Aveati dreptate.. sunt fake :-< )
__________________
QUINTUS: People should know when they're conquered.


Am citat un cunoscator :D


Urmatorul off-topic va duce la inchiderea temei. De asemenea nu voi mai accepta deschiderea altei teme pe acest subiect.
Asa ca ori postati la subiect ori nu mai postati deloc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13868

sexy , aici se vorbeste despre TLB nu vad unde ai vazut tu off topic se Comenta un jucator TLB
 

DeletedUser1198

Adeziunea creste cu 1/ora cand viteza serverului este 1 :) Probabil a uitat sa specifice. Fiind vorba de L8 (presupun :p), creste cu 2/ora
 

DeletedUser14376

Va rog fara jigniri sau incercati :D , dupa parerea mea care am mai spus in topicu clasament(dar a fost inchis) este doar un fake cu 2 lideri care nu sunt in stare sa fiu neutri

atata timp cat e piciri in trib, si apare ca intemeietor nu vad de ce ar fi fake......
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nici macar fake nu este daca ne uitam pe stats la schimbari trib Piciri...
In realitate TLB a fost intemeiat de catre o printesa in care nu numai Piciri a crezut. Iar acum incearca sa se salveze UN RENUME castigat de oameni de calitate pe L3 si distrus de catre aceeasi printesa.
Un mare pacat caderea in picaj liber nu a unui trib ci a unui .....mit...TLB
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce parere as putea aveti despte tlb sau ce parere aveti despre ana? cum se numeste topicul?
cat despre restul opiniilor exprimate aici mi-e greata (mai putin illidan care are dreptate mereu)......
 

DeletedUser

da.. topicul se numeshte ce parere aveti despre TLB .. dar uite ca pentru mine unul conteaza atitudinea tribului fatza de PRINTESA :)) ... spune foarte multe despre trib ;) daca te uiti mai bine la titlul topicului ... se mentioneaza TLB actual.. asta care se invarte in jurul printesei :X:X:X ;) Ia da-ne tu un exemplu.. cam ce ai putea crede tu despre TLB actual .. fara a lua in considerare si aspectul ala ?
 

DeletedUser4195

da.. topicul se numeshte ce parere aveti despre TLB .. dar uite ca pentru mine unul conteaza atitudinea tribului fatza de PRINTESA :)) ... spune foarte multe despre trib ;) daca te uiti mai bine la titlul topicului ... se mentioneaza TLB actual.. asta care se invarte in jurul printesei :X:X:X ;) Ia da-ne tu un exemplu.. cam ce ai putea crede tu despre TLB actual .. fara a lua in considerare si aspectul ala ?

sunt un trib de incepatori,habar nu au sa joace,,de ce oare tineau prieteni tai sa joace in el habar nu am,,vedeti-va dragilor de joc,,pe tine de ex ce te macina grija printesei tlb!!??/nu ai altceva mai bun de facut,,ti-au zis prieteni tai ,oameni de o inalta calitate dealtfel ,ce limbaj au folosit cu niste oameni care ii considerau prieteni!!??/constati dumneata ca dupa ce au fost blocati atit in joc ci si pe mess prietenii dumitale,,au deschis un topic pe extern ca sa jigneasca,,,vedeti-va de jocul si problemele personale,,puteti oare???

sau vreti sa ne dovediti ca sunteti infantili!!???unii din domniile voastre e clar ca nu au trecut de virsta pubertatii,,si va inteleg,,,pe fe-dra o doamna de 40 de ani nu o inteleg !! ce va lipseste doamna!!??/sunteti o doamna sau o mahalagioaica!!??daca inclinati spre a doua varianta mergeti in piata ca acolo e locul tatelor ,nu pe net
sau poate ca e

Nici macar fake nu este daca ne uitam pe stats la schimbari trib Piciri...
In realitate TLB a fost intemeiat de catre o printesa in care nu numai Piciri a crezut. Iar acum incearca sa se salveze UN RENUME castigat de oameni de calitate pe L3 si distrus de catre aceeasi printesa.
Un mare pacat caderea in pica liber nu a unui trib ci a unui .....mit...TLB


da domnule am vazut un print screen al unei conferinte pe mess

d-vs sunteti omul de calitate despre care vorbeati!!???venit din lr plecat in aof,,,oamenii de calitate nu se comporta ca domniile voastre ,poate in conceptia dumneavoastra un om de calitate e cel care foloseste ca argument injuratura si jignirile,,acuma dvs si citiva oameni de calitate sunteti in alt trib,ar trebuii sa fiti multumiti,,,de ce oare simt ca nu sunteti!!???

si nu spune ca sunteti altfel nu va dadeati la josnicii si pe extern
bafta in viata reala
va urez sanatate atit fizica cit si mentala




Va rog fara jigniri sau incercati :D , dupa parerea mea care am mai spus in topicu clasament(dar a fost inchis) este doar un fake cu 2 lideri care nu sunt in stare sa fiu neutri
asa e mare dreptate ai , talibanii adevarati vind conturi primite cadou intrebatil pe sm.art,,tu esti un adevarat taliban,,decentza nu ai!!???vestile circula repede in joc,,,capul plecat te rog,,cine nu stie va zic eu,,acest om a primit cadou un cont pe l3 sa joace si el voia sal vinda
sec, simplu , asta esti , privestete in oglinda nu te-ai schimbat

si sunt sigur ca ne intereseaza parerea ta multumim ca ne-ai impartasito
o sa deschidem un topic special pt domnia ta sa ne lamurim cum esti cind vrei sa sa vinzi conturile primite de la prieteni ..crezi ca intereseaza pe cineva!!???/sa incercam!!???
ne-am lamurit
talibanii recunosc
rog un moderator sa inchida topicul

000201C7.gif
postez sa ma aflu in treaba ca sa se intrebe unii de ce o fac
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4955

din cate am vazut tu in toate posturile a trebuit sa te iei de cineva ... :) chiar nu stiu cine esti si de ce postezi doar sa te afli in treaba

hai frate cu tupeu zi care esti :)) ca ma`i facut tare curios de sti atatea :)))

asa ma gandeam si eu:)
hai sa te intreb ceva ...

Un cal intra intr`un bar , bea o bere iese afar` , calu moare , de ce moare ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1630

mai cobra,nu conteaza cine e sago...conteaza ce a zis sago,si cam are dreptate
eu nu joc in TLB pe l8 dar cunosc ambele tabere,si am auzit multe de la ambele parti...dar prea multe injurii la adresa "printesei"
 

DeletedUser

cam greu TLB fara talibanu , sau cel putin asa pare , poate ma insel
 

DeletedUser

sago23 am impresia ca n-ai toata tzigla pe casa.. :| Nu am nici un prieten in TLB. Dar nu inteleg... pentru ce draq mai exista forumul asta? Ce hal de intrebare e aia : nu ai altceva mai bun de facut ?
Daca am merge toti pe mentalitatea asta ar trebui sa nu mai existe nici un post.

Am dat nishte raspunsuri care mi se par foarte relevante in conditiile in care titlul topicului este: Ce parere aveti despre TLB actual?

Nu mi se par catusi de putin offtopic.. Poate intreg topicul este greshit.. caz in care ar trebui inchis de un moderator. Dar cum asta nu s-a intamplat.. inca .. nu vad cu ce autoritate vii tu sa imi spui sa-mi vad de treaba :>
 

DeletedUser

TLB a fost intr-un picaj liber deoarece cineva a facut prea multe prostioare si impresii etc !
Pana la urma problema a fost rezolvata si o mare parte din cei care au plecat au revenit !
TLB de aceea a picat pentru ca au fost cativa cu Grade Mari prin Trib care faceau figuri si atunci ne-am adunat mai multi si am ... Disparut !
Am fost rechemati dupa ce sa scapat de acele persoane care faceau Impresie si dadeau dovada de Vedetism Total !
O sa ne mentinem in top in continuare stati linistit,a fost o perioada mai grea dar revenim in forta !

cam greu TLB fara talibanu , sau cel putin asa pare , poate ma insel

Ai dreptate aici sebica ...
 

DeletedUser13868

muhahahaha, ce bunii sunteti sa aratatii cu degetul sago da asa e am vrut sa vand un cont care tio problema ta? bine inteles vroiam sa vad daca chiar se poate aflasem si eu de la domnul yetisor care contul imounthes il vanduse pe niste banii (si nu credeam , de vandut nul vindeam.. stai linistit ) smart ma cunoaste...de pe l1 il poti intreba,tu esti sago de pe l1? care ai fost nobilat?:)) daca da..eu sunt foh-next
Sago vorbesti in necunoastere de cauza poate ai schimbat cu mine 1-2 vorbe in viata ta dar stii sa arunci cu noroi foarte urat aici imi spune multe ,
Si inca ceva topicu se inchide cand zic eu nu tu muhaha
Iti zic eu ce e in TLB la ora actuala
Unu ca yetisor cand da de greu fuge
Achiles hopa tropa numi place mi-am facut trib
Kaliopi vai tu ai indraznit sa te adresezi unei prietenes te concediezi
piciri vai ana ai dreptate dal afara :D
si etc...
ce stii..cunosti de la razvan ;)
si inca ceva sago citeste titlu la topic si te rog..sa postezi ceva in legatura cu TLB nu cu fostul TLB actualu
sar putea sa fie utrilo...;d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4195

ce stiu cunosc de la marius si de la altii

nu tu ai deschis topicul sa arunci cu noroi???
ai putin bun simt si oprestete ,vezi-ti de jocul dumitale
tia luat ura mintile??? pt ce???
ce nu pricepi??? ai jucat pe multe lumi ,ar fi trebuit sa inveti ca un trib e o comunitate de prieteni si nu o adunatra de playeri care se injura intre ei,daca voiai sa faci parte din cercul talibanilor ai fi avut alt comportament


o zi frumoasa si mult succes in viata iti dorim noi cei pe care ii urasti cu atita inversunare
 

DeletedUser13868

eu nu urasc cu nimeni domnule sago , dar am fost calcat pe coada :)
desii am avut parte de oameni ca yetisor..care pe la spate te face
 

DeletedUser

da domnule am vazut un print screen al unei conferinte pe mess

d-vs sunteti omul de calitate despre care vorbeati!!???venit din lr plecat in aof,,,oamenii de calitate nu se comporta ca domniile voastre ,poate in conceptia dumneavoastra un om de calitate e cel care foloseste ca argument injuratura si jignirile,,acuma dvs si citiva oameni de calitate sunteti in alt trib,ar trebuii sa fiti multumiti,,,de ce oare simt ca nu sunteti!!???

si nu spune ca sunteti altfel nu va dadeati la josnicii si pe extern
bafta in viata reala
va urez sanatate atit fizica cit si mentala
000201C7.gif
postez sa ma aflu in treaba ca sa se intrebe unii de ce o fac

Dupa cate se observa nici macar nu aveti habar despre derularea jocului pe L3 (unde nu mai joc demult dealtfel) : in LR nu am fost niciodata iar asta se poate observa foarte usor pe stats. Sau s ar putea ca memoria dumneavoastra sa va joace feste(se intampla si la minti luminate nu numai la cei ca dumneavoastra)
Scuzati off topicul de aici insa eu in postarea anterioara chiar ma refeream la topic.
Multumesc.

ce parere as putea aveti despte tlb sau ce parere aveti despre ana? cum se numeste topicul?
cat despre restul opiniilor exprimate aici mi-e greata (mai putin illidan care are dreptate mereu)......

Un trib indiferent care este el este compus din membri. Deci cand se vorbeste de un trib, implicit si de membrii lui sau invers. Iar in mare parte postarile au fost on topic.
P.S. Medicamente pentru greata se gasesc in farmacii. Pentru orice nelamuriri adresati va medicului sau farmacistului dumneavoastra.
 

DeletedUser

Sa va dau o veste: topicul se inchide acum!
Nu cand spune unul sau celalalt. Va anunt ca orice alta incercare de a deschide o tema pe acest subiect va fi sanctionata. Sa nu ziceti ca nu v-am anuntat.
O duminica placuta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus