Ce parere aveti despre...

  • Autor subiect DeletedUser11275
  • Data de început

DeletedUser11275

Deschid acest topic pentru a incerca sa mai schimbam ceva pareri pe lumea 5 pt k vedem cu totii ca interesul nostru pe forum este cum sa ne balacarim mai bine:d, si recunosc si eu sunt abonat la anumite "rubrici"
Despre ce este vorba aici:
Mai intai va spun regula de baza a acestui topik, fara jigniri si fara discutii in plus, pur si simplu vreau sa incercam sa cunoastem mai bine jucatorii lumii 5.Poate aceasta tema a mai fost expusa de cineva in trecut dar sper sa fie o chestie buna
Vreau sa luam fiecare jucator de pe aceasta lume ioar cunoscutii sa isi dea cu parerea vis a vis de faptele lor, modul de abordare al jocului etc..cel mai bine ar fi sa II luam in ordine, primul de la punctaj primul de la invinsi in atac/aparare/general..plecand de la locul unu sa coboram usor usor in clasament pentru a descoperii cu totii si alti jucatori pe care poate nu-i cunoastem prea mult dar care merita sa fie recunoscuti ca jucatori de triburi
va astept comentariile
 

DeletedUser

cu simpatie si respect iti spun parerea mea, ceea ce iti doresti tu e imposibil. cred ca pur si simplu suntem prea indarjiti de razboaiele noastre, esentiale pentru fiecare dar marunte sa mai putem vedea ansamblul... si in plus, cu riscul sa jignesc - si oamenii care ma cunosc sper ca stiu ca nu asta vreau- forumul lumii 5 cu parere de rau eu cred ca e pur si simplu mort. spor tuturor!
 

DeletedUser14300

atunci sa incepem chiar cu tine king:d...nu e mai frumos asa?

King Sinatuo în data de 18.11. la ora 16:34
n-am avut nimic importiva sa te duci in ew, si stii asta, in primele zile ale sederii tale in ew nimeni nunte-a atacat, totul s-a indreptat catre o chestie foarte ciudata in momentul cand am auzit ca vrei sa pui nspemii de triburi pe noi..as dori sa stiu un singur lucru, vad ca ew ataca si vreau sa stiu pozitia tribului tau in treaba asta..daca este asa cum banuiesc eu, atunci nu-mi ramane decat sa declar razboi..stiu ca nu mai pot avea incredere in tine, asa ca nu m-as mira ca mesajul asta sa faca inconjurul lumii, cum s-a auzit tot ce am ** cu tine:) nu e problema, poate asa e mai bine, singurul lucru care m-a deranjat la tine a fost ca te-ai apucat sa bagi strambe la toti , cu ce am ** eu cu tine..n-avea-u de unde sa afle toti ce am ** eu cu tine decat de la tine, mai ai sa spui cu cine m-am f--- cand ** cu tine pe mess, eu te-am considerat prietena si am tinut mult la tine, dar cand ai reusit sa te bagi in vorbe cu toti smecherii de pe l5 ai uitat de mine si m-ai tratat cu un *** mare..in fine, te-am deblocat, daca vrei sa-mi scrii ceva sunt aici, daca ew newage ufo mt tiest0 si altii vor sa ne declare razboi as muri cu placere aici, pentru tribul meu dau totul, scorpio si garda veche vom muri aici, spre deosebire de tine care ai profitat din plin de slabiciunea tuturor, RUGAYAH nu am nimic cu tine, decat ca nu ai stiut nici in al 12-lea ceas sa-ti aduci aminte cine te-a lansat pe "dunare" cum se zice..as fi fost multumit sa-mi vad numele la status-ul tau, deoarece nu canibalul , comod sau altii au fost langa tine cand nu aveai ce manca, nu cu ei iti beai "fictiv" cafeaua dimineata...dar eu am status de "altii" merci macar ca in cuvantul "altii" exist pentru tine...this is it..traieste in ew cat vrei si pregateste-te sa razi cand voi cadea de pe l5..voit sau neovoit, macar mor cu tribul meu de gat cu "us"-ul meu , care am crezut ca e si al tau, dar nu a fost si nici nu este...acum ew-ul e casa ta..bucura-te cat poti deoarece nu m-as mira sa te vad decazuta si de acolo
bafta multa, si nu uita, orice medalie are un revers
ps: tambalaut facut de tine cand erai atacata este egal cu o palma data de intreg tribul tie..fac ceva pe satele alea..ideea era sa te simti si tu inobilata mokka, sa revii cu picioarele pe pamant si sa iti aduci aminte cine erai, ce ai fost, ce ai ajuns, si posibil ce vei ajunge

RUGAYAH în data de 18.11. la ora 16:49
13.11.
22:55 RUGAYAH s-a ataşat tribului.
13.11.
15:25 RUGAYAH a fost invitat de către comod.
Jibraill atacă rugayah 10* (164|513) modificarea numelui 14.11.08 09:17
Jibraill atacă the best!..racoda25 (165|516) modificarea numelui 14.11.08 09:12
Punk032 atacă 065.For RUGAYAH* (315|711) modificarea numelui 14.11.08 14:21
228-f2 atacă XXrugayah02* (300|768) modificarea numelui 14.11.08 21:37
dan butu atacă XXRangers (292|799) modificarea numelui 14.11.08 23:22
King Sinatuo atacă @183 INCULTBOURG* (351|681) modificarea numelui 14.11.08 23:09
King Sinatuo atacă @183 INCULTBOURG* (351|681) modificarea numelui 14.11.08 23:09
King Sinatuo atacă @183 INCULTBOURG* (351|681) modificarea numelui 14.11.08 23:09
King Sinatuo atacă @183 INCULTBOURG* (351|681) modificarea numelui 14.11.08 23:09

King Sinatuo în data de 18.11. la ora 16:53
meci de precizarea ca te-am atacat si eu, eu mi-am luat ce aveam de luat, logic?

RUGAYAH în data de 18.11. la ora 20:26
am doar o intrebare referitor la satul ala...de ce nu l-ai luat satul ala pana acum???...daca e asa cum zici...de ce ai refuzat sa il iei dupa ce am facut saltul pe satul de la leul...ca sa ma stii cu ceva datoare?...ca si cu satele de la le088...aia e toata pomana pe car eam primit-o de al tine nici macar...e adevarat ...alea sunt sate pe care ar trebui s ale returnez...dar daca mi-o cere cine mi le-a dat...si ala e scorpio, dac aiti aduci aminte nu ti-a picat prea bine cand ai auzit ca mi le-a dat mie...
la orice replica de-a ta il implici si pe el...el nu poate vorbi singur?...sau el intelege de ce am plecat???...
spui ca nu ai nimic impotriva ca am plecat in E~W...nu mi se pare...ai avut tu multe impotriva cand am plecat in xd...ai uitat ca m-ai facuit tradatoare ... ziceai ca nu imi pasa de trib...ca jucatorii ti-au dat mesaje ca v-am tradat, ca nu meritam increderea ta...bla bla...vreau s avad si eu mesajele alea...pt ca ce am primit eu si atunci si acum suna cu totul altfel?...cu ce am tradat?...si apoi de ce ti-ai dat acordul sa plec atunci in xd?...stii bine ca te-am intrebat...te-am rugat sa ma intelegi ca nu mai fac fata la zecile de mesaje si toate problemele care erau in trib...cine ce facea in tribul in afara de mine?...
va mai interesa pe vreunul ceva...lasa ca e proasta care le face pe toate...si cand spun ca nu mai pot...sunt tradatoare...de mila m-am intors inapoi...dar nu de mila ta...de mila jucatorilor pe care voi i-ati abandonat si care desi eram in xd imi dadeau mesaje sa ii ajut...ba ca vor sprijin, ba ca au probleme pe la tribunal...diverse chestii...tu cu gura ta ai spus cand am plecat ca nu faci fata ca sunt toti pe tine...ca primesti 3 mesaje in aceeasi secunda...aaaa.... pt asta eram buna sa ai tu liniste...sa fie toti pe capul meu...
eu nu vreau s apun pe nimeni pe us...am pus mult suflet in tribul asta ca s apot s aii fac rau...tu i-ai facut rau si continuu sa-i faci...nu eu te-am vorbit pe tine de rau...din contra...am spus ca am plecat din probleme personale ca nu m aintelegeam cu noua conducere...diverse...ca nu eram de acord cu tine in multe privinte dar nu am aruncat cu noroi in tine cum ai facut tu...si nici nu m-am folosit ca tine de fragmente de conversatie intre mine si daemonic ...din care se subantelegea altceva ca sa iti fac rau...dac av-a da vre-un trib in us nu din cauza mea o va face...cum ii spuneam si lui daemonic...cine sunt eu...un nimeni...de ce ar face cineva ceva doar ca ii spun eu...sa fim seriosi...poate doar atitudinea ta fata de plecarea mea sa influenteze pe cineva...daca puneai tot tribul pe mine...sa ma atace...poate doar E~W ar fi ripostat...dar nu frat e...voi vreti satele inapoi...ce sate?
alea de mi le-a dat leo35?...stii cine e?...ai schimbat vreodata vre-o vorba cu el?...stii d ece mi-a dat satele lui?...pt ca am stat sitter la el 2 luni...pt ca l-am ajutat cand a avut probleme...nu ai tu nici un amestec in asta...
sau satele lui prikindelul?...mi le-a mai oferit candva...demult...cand am inceput razboiul cu mir-ul...mi-a dat parola cu totul...dar in loc sa sat pe satele lui s ale iau ...l-am convins sa revina in joc...sa ia o pauza, s aii treaca supararea si s ase intoarca! asta fac prietenii...si daca acum i-am luat din sate e pt ca a nimerit pe mana lui daemonic ...care s-a dovedit o buna prietena...cum mi-a fost si mie...cand ti-a dat tot ca am vorbit cu ea pe mess....dar nu m-a interesat...tu ar trebui s astii lucrul asta ...nu am avut niciodata nimic de ascuns si nu voi avea niciodata....
cand ai vazut ca iau sat ed ela prichindelul imi bateai apropo ca nu mai ai ce lua...stii ce am facur?! intreab-o pe daemonic...i-am zis sa iti dea si tie din sate...cred ca presupui care a fost raspunsul ei!
si de ce sa cedez acele sate...pai nu are sens...le-am primit d ela prietenii mei...cum am trimit si d ela trieteni din alte triburi...tiest0, ufo, mt...
dac erau sat eale unor jucatori inactivi puteai zice ceva...puteai zice ca m-am folosit de faptul ca aveam conducere si am luat ca altii sat ed ela jucatori inactivi inainte sa fie anuntat tot tribul...ce ciudat ca veni vorba d easta...cand s-a lasat dcfelixutu...parca te rugasem sa nu il anuntati 24 d eore ...sa imi lasi si mie un ragaz sa fac nobili langa el..hahaha...l-ati anuntat imediat...pardon...nu tu, scorpio...ala daca imi amintesc bine a fost singurul serviciu pe care ti-l cerusem...si acel sat imprumut pt salt, pe care l-ai luat inapoi!
spui ca eu am profitat si apoi am tradat tribul...cand m-am intors din xd ...cum m-ati primit...mi-am luat drepturile s anu mai iau parte la ceea ce facea-ti, demonic si demy au fugit inapoi...eu am ramas in speranta ca se mai poate face ceva...i-am zis si lui scorpio ca iti dau o saptamana la dispozitie s aschimbi atitudinea...ai schimbato pt o alipa ca nu avea cine sa te ajute...dar numai pt atat, tot in folosul tau...de aia mi-ai dat si drepturile inapoi...ca s apoti apela la mine...nu ca sa le folosesc...ce mi-ai zis?...iti dau drepturile inapoi dar sa nu le folosesti...sa nu se supere prey...sau cum era...nu te certa cu el ...pai nu m-am certat niciodata ce el...daca am spus ceiva ceva, ti-am spus tie si nu ca sa il pui la punct sau altceva ci ca sa ei atitudine, ca daca mie imi vorbea asa..la restul jucatorilor???...si apoi tu l-ai stricat...ca pana sa ii dai tu putere si sa-i bagi prostii in cap era baiat bun!
spui ca tu m-ai lansat?...cu ce?...ca mi-ai dat functii in trib?...ca m-ai facut cunoscuta?...nu mai ...cunoscuta m-am facut singura...cine imi e prieten si ma apreciaza nu o face pt ca king sinatuo mi-a dat conducere in us...ci pt ca eu am stiut sa o folosesc ...nu ca altii!de cate ori am calmat lucrurile intre us si alte triburi...ignoranta voastra ii facea s avina la mine cand erau probleme...liv tit, tadrian, canibalulcatalin(inainte de fuziune), terrymada(inainte sa intram cu eiin razboi)...si altii...cand erau probleme de ce veneau toti la mine?...ai nostri din trib...de ce nu mai mergea unul la tribunal si preferau sa imi dea mie mesaje???...iti spun eu daca nu stii!...pt ca le dadeam atentie si pt ca imi dadeam interesul...nu rezolvam conflictele dupa ureche!...pt ca eram singura care se zbatea pt trib in timp ce voi va luptati sa luati sate moka...si eu am facut asta...dar nu am neglijat niciodata indatoririle fata de trib si daca nu stii am continuat s ao fac si dupa ce am plecat in xd si inca o mai fac...numai azi am rezolvat 2 conflicte dintre jucatori din us...ce ciudat...spui ca ei ma ataca ca vad puncte rosii pe harta...6-7 jucatori m-au atacat in timp ce restul...restul imi spun ca regreta plecarea mea si ma intreaba daca au cu ce sa ma ajute...daca sunt atacata, daca vreau sprijin...si inca au deplina incredere in mine din moment ce ma cauta pt sfaturi!...nu crezi?...
si inca ceva...unde a disparut deodata toata incredere ade ai avuto in mine?...daca eram asa cum spui tu...nu crezi ca as fi profitat d eincrederea ta, ca m-as fi folosit de faptul ca am acces la contul tau...daca vroiam sa fac rau tribului plecam in E~W ca sa o fac?...nu faceam asta din interior???...chiar de pa contul tau?!....


RUGAYAH în data de 18.11. la ora 20:35
si inca ceva...mereu mi-ai vorbit de putere...ca ai vrut sa-mi oferi puterea...sa ma faci cineva pe aceasta lume...cine ti-a spus tie ca asta e visul meu...mai stii cum am ajuns sa ne cunoastem?...mai stii ce ti-am cerut atunci?...pt ce luptam?..pt altii king! asta a fost tot ce mi-am dorit vreodata ...dreptate ...s apot ajut ape altii...atunci te-am infruntat, ti-am spus vorbe grele riscand mult, foarte mult...si de ce?...pt ca se facea o nedreptate...unor jucatori din lms daca iti mai amintesti...atunci m-ai apreciat si mi-ai dat conducere....si au am apreciat increderea ta si am facut tot ce am putut pt trib...acum am simtit ca nu m amai apreciezi...cuvantul meu nu mai valora mare lucru pt tine...deci pt ce s araman?...pt puterea pe care o aveam cand intram pe contul tau?...

RUGAYAH în data de 19.11. la ora 14:10
multumesc ca esti de acord cu mine!

King Sinatuo în data de 19.11. la ora 14:18
mi-ai scris cam mult si n-am ochelarii la mine..am citit pana la mila:) miloaso ce esti..o zi super:)

King Sinatuo în data de 19.11. la ora 14:40
daca stiai sa iti controlezi vorbele nu se ajungea la asta, daca nu te apucai sa dai copy paste la tot ce ai ** cu mine, tu ai facut orice ca sa pui alte triburi pe noi, fara sa te gandesti ca aici ai crescut..faza cu satele de pomana era DOAR ca sa-ti amintesti de unde le-ai luat, de la mine de la prikindelu de la leo de la toti..toti de unde ai tu satele akm sunt US nu ew mt ufo de la care ai cate un sat 2..vroiam sa iti aduci aminte de unde ai capatat puterea, miloaso ce esti...daca aveai mila de astia de aici nu plecai ma in xd, ca sa te intorci de mila..dupa ce te-ai intors de mila ai bagat aere de vedeta, ca nu te suporta ala , ala, ala, pacat ca nu ai mai ramas sa vezi si ce s-a discutat dup-aia pe aici...pacat ca scorpio munceste, si n-are timp de triburi dap-ai de tine:) a zis: e normal, atat timp cat a crescut aici satele sa revina in us, pentru ca plecarea ta in ew a insemnat tradare..daca vroiai sa te duci udeva te duceai intr-un trib aliat noua nu la dusmani, puteai sa-tin faci tribul tau si te treceam di respect la aliati..te-ai multumit sa ai putere deplina, cand ai vazut ca nu mai tine faza cu mine ai intors curul, da in fine, asta este..cum i-ai zis si lu' krombach ce cacat ti-a bagat king de mine? sau cu alte cuvinte dar tot asta ai zis,,ca sa te lamures...eu nu bag cacat la nimeni in cap sa te atace pe tine..krombach s-a autosesizat:) si daca tii la us nu baga us in razboi cu ew pentru ca atunci sa stii ca absolut nimeni nu te va mai menaja cu atacurile..stii ca am dat 2 circulare sa te lase in pace, cand vei fi 100% dusman nimeni nu te menajeaza..pentru ca la toti le e foame..un singur sat nu va mai fi atacat..satul de la ufo..sa scrii pe el ufo ca sa stie lumea al cui este si cine este proprietarul de drept..nu te intereseaza pe tine ce am inobilat eu sau ce inobilez, sun in us, us e tribul in care mor..cand voi fi plecat din us atunci voi ceda tot contul us-ului..pentru ca doar asa am sa plec...o regina, conducatoare sau o femeie care creste undeva nu poate intoarce spatele locului unde a mancat a plans sau a ras..ar trebui sa-mi multumesti ca in lista si la status-ul tau ai numele alea...dar nu frumoaso, tu esti dreapta si smerita, mereu cauti dreptatea , dar n-o s-o gasesti, pentru ca nimeni nu o are, nici eu, faza este ca macar cu dreptatea mea am ramas aici, unde chiar daca 100 de natii se pun pe mine, aici mor, si n-am sa bag alte triburi in razboi ca sa-mi apar satele luate mokka..pt k atunci cand ai vazut ca esti atacata te-ai apucat pana si la newage sa ceri spijin..ca unele sate ;e dai ca unele le pastrezi si sa-ti bage sprijin nu gluma...:) ma faci sa rad...ai uitat de unde ai plecat..dar crede-ma ca nu vei ajunge nicaieri cu tactica asta..eu am zis ceva...daca mai sunt atacuri pe tine zi-mi...si sa-mi zici si cine te ataca..daca ew tine la tine sa incerce sa evite un razboi..ori vei fi lasata in pace si te multumesti cu ce ai, ori punem harta rosie si va trebui sa-ti largesti numarul de id-uri cu vecinii, sa le faci poze pt status ca sa-ti poti apara satele
si in caz de-mi trimiti mesaj cu (n-ai ochelari) cumpara-ti...eu am citit tot ce mi-ai zis, iar adevarul nu exista...pentru ca nici jocul asta nu exista..cum nici trupele nu exista..ceea ce exista sunt oamenii, care (cum rezulta din comportamentul tau) ar fi in stare sa dea si parola la mess ca sa ma scoata pe mine un tap ispasitor..ma doare undeva..dupa tine ar fi trebuit toti aliatii mei sa fie dizolvat..mijto..pacat ca nu-ti aduci aminte in ce context au fost puse acele cuvinte..pacat...bye..nu te obosi sa-mi mai raspunzi, de data asta chiar ca nu o sa mai deschid nici mesajul..bine-ai venit in clubul lui lastad..eroii cu dreptatea lor..daca aveai dreptate eu ar fi trebuit sa plec din trib, nu tu

King Sinatuo în data de 19.11. la ora 14:51
aa si sa nu uit..sa dam timpul inapoi...sa fii numit academia aia..in loc de pantera..for rugayah, sau elitte uga warroirs, sau ce nume ai fi vrut tu...erai aici si-ti dadeai viata pentru academia ta..vrei sa pun numele la trib rugayah?il pun, dar tot us e in el..asa trebuia sa te gandesti si tu...ca indiferent de numele ce-l purta tribul, tot us era, poa sa se numeasca si rahat union..repet, ma doare undeva de politica asta de detronare, pana la urma e un joc si-l tratez ca atare..macar am sa rad cand am sa ma vad si eu atacat de toti..ce mijto va fi..vreau pe viitor sa stii sa-ti pretuiesti prietenii, multi au vrut doar ca sa se vada cu tine, se uitau la femeia din tine nu la jucatorul rugayah, ca tine au fost multe..eu nu m-am uitat la femeia rugayah..ci la tine ca jucator..si aici sunt dovezi multe si tu le stii..daca eram un porc si ma gandeam cum sa te prind sau cum sa ma apropii de tine..ar fi trebuit sa adopt si eu pozitia lu ala din rb care-ti dadea camera la ceva:) hai bafta..daca vrei sa mai vorbim..** pe mess..mai imi dai odada add..de vrei sa terminam asta o terminam repede...de mai tii mine de unde ai plecat nu declara razboiul asta..nu mi- frica de ew...avem granita de 20 de sate, doar atat..in rest nu se va face nik...am 3 triburi gata sa sara pe ei..plus rb..plus confrmarea azi la ink 2...dar vreau sa jucam frumos..noi avem ce manca dar nu refuzam sa mancam ceva impus

RUGAYAH în data de 19.11. la ora 16:12
"am 3 triburi gata sa sara pe ei..plus rb..plus confrmarea azi la ink 2"

E~W nici macar nu are granita cu 5 triburi care sa sara pe ei ?? plus ca RB au "sarit" pe ei demult .

King Sinatuo în data de 19.11. la ora 16:29
ideea este ca rb este deja bagat in razboi cu ei..si triburile de care vorbesc este de ajuns sa sprijine granita..dar nu vei obtine nume, n-are rost, pt k nu vreau sa ma razboiesc cu ew din cauza ta..practic ai obtine ce vrei, un razboi ca sa arati cat de tare esti..nu sunt atat de prost cum crezi si nu bag eu triburi in razboi pt tine..doar asa ca sa vezi ca nu esti atat de importanta pe cat crezi..dar atat iti zic, daca o sa fi dusman pe harta sa nu crezi ca cineva se mai uita la tine, incearca sa calmezi spiritele pt k si eu de 2 zile incerc sa-ti opresc atacurile..daca va fi razboi cu ew va fi din alte motive in alt timp, nu acum..nu esti vre-un trifeu sau vre-o printesa ca sa se bata lumea la comanda ta..tot ce am facut am facut sa contracarez o eventuala "cruciada" a unor pesrsoane care inca mai asteapta sa le dai buzz pe mess..si aici nu ** de niciun intemeietor...** de antenele tale in trib care o sa inceapa sa-si piarda semnalul..poate credeai ca king este foarte usor de pacalit..ei bine nu e asa, si daca-mi vei da motive sa ma cunosti mai bine, nu voi ezita sa-ti arat..repet..ew nu ma sperie cu nimic..ceea ce ma doare este ca nu stii sa-si apreciezi nici akm pe cei ce sunt langa tine.te apara?hmm mijto..sa vedem cum te pot apara in caz de razboi..vad ca tii cont de un lucru..fa-te frate cu dreaq pana treci puntea..cam asta faci tu cu comod...parca altul era scopul tau pe meleagurile elitei de razboinici..dar in fine..

RUGAYAH în data de 19.11. la ora 20:44
Inteleg ca pe mine nu ma suporti dar sa te iei de comod .. ce ti-a facut si el de il faci " draq" ?

citez :"fa-te frate cu dreaq , cam asta faci tu cu comod" adik akm ma fac frate cu comod adik cu draq sau nu inteleg eu bine ?

King Sinatuo în data de 19.11. la ora 20:47
** IN GENERAL DE EW..comod reprezinta ew..cu omu' n-am nimic..vad ca ew ataca..deci nu mai ramane nik de facut..asta ai vrut asta o sa ai..

King Sinatuo în data de 19.11. la ora 20:52
bucura-te pentru ca ai obtinut ce ai vrut..acum esti foarte rosie impreuna cu tot rribul tau
o seara super..si..spor la sate

 

DeletedUser14300

King Sinatuo în data de 20.11. la ora 09:13
filozoafo:) sa nu-ti ia foc creierul::)) a si tu nu esti dusmanul meu:) dusmanul meu acum e ew, nu tu..eu am zis, ai vrut razboi o sa-l ai si ce frumos o sa fie la urma...

King Sinatuo în data de 20.11. la ora 11:21
pana la urma esti libera sa faci ce vrei,incearca sa intelegi ceva...nu ar fi trebuit sa porti campanii anti tribul in care ai fost, lumea te stia de fata buna, dar acum ies lucrurile la iveala, daca iti trimitea sprijin ionea ai fi fost in stare sa-i dai lui satul?:) hmm, eu nu mai zic nimic, doar ca nu ai procedat coresc..fa o revizie in mintea ta si adu-ti aminte cine a fost langa tine cand ti-a fost greu, adu-ti aminte care era planul tau cand ai intrat in ew, adu-ti aminte de unde ai plecat, leul are incredere in tine? chiar ma bucur, dar o sa-si dea singur seama odata si o data ca ai gresit isi va da singur seama ca tot ceea ce vrei acum este sa fii protejata , poate nu are niciun amestec, cum nimeni n-a avut niciun ameste in treburile tale, sper sa gasesti intr-o alta lume oameni pe care sa nu-i mai iei de prosti..tare as vrea sa fi fost leul, pain sau comod in locul meu, sa ajute si sa primeasca rasplata in gesturi si lucruri facute fara rost..ai zis ca pleci in ew pt a tine lucrurile sub control, ai zis ca faci multe, dar n-ai facut nimic, decat sa-ti aperi cochilia cat ai putut..inc ceva..daca ar fi ca toate strategiile tale sa se implineasca m-as bucura sa mor fericit:) cauta-l pe king sinatuo in tarile unde se joaca triburile si-l vei gasi locul 3 intr-una din lumile mai vechi lumii 5:) asta ca idee, era cel mai mare secret al meu..asta sa te duca cu gandul ca nu sunt un novice cum ai spus-o la altii, ca nu sunt un papagal usor de controlat cu ai spus-o la altii, ca mt-ul ufo si altii nu se vor lasa controlati de tine, care vrand sa scapi de atacuri ai fost in stare sa bagi raca intre ionea si boicea, plus ca orice miscare o faci, o stiu, in timp ce tu nu poti vedea decat circularele mele:) poate te ajuta prietenul tau , adminul ca sa vezi ce mesaje am in cont..:)sau poate devii admin:) daca vrei sa fie liniste si sa incetam cu cacatul asta, pleaca din ew du-te in alt loc, in mt in ufo fa-ti tribul tau, du-te in oticare alt trib, dar nu in ew, stiai ca baietii aia ne-au luat mereu de fraieri inclusiv pe tine, pacat ca ai uitat cand erai atacata cu japca de ew.pacat..bafta si nu fi suparata, va iesi soarele si pe strada ta,

RUGAYAH în data de 20.11. la ora 11:59
cand am intrat in E~W..stiamm ce vreau s afac si chiar eram pe punctul de a incepe sa fac ceea ce vroiam...sa ma dedic razboiului lor cu rb...sa fac si pt acest trib macar putin din cate am facut pt |us|...si e normal...e noul meu trib...dar voi nu m-ati lasat...rectific, TU!
tu esti cel care a dus campanii contra mea...nu eu...eu nu te-am vorbit nimanui d erau, nici pe tine nici tribul pt care m-am zbatut atat!...crezi ca mi-as putea distruge singura munca?...pt ca pt |us| am muncit...am muncit mult cand nimeni nu o mai facea...si tu imi reprosezi ca am zis "nu mai pot!" si am plecat in |xd|?...dupa cate facusem imi spui ca v-am abandonat?...ca nu mi-a pasat?...te inseli king...le gasesti tuturor o scuza...tu ai servici, scorpio munceste ...asa ziceai intr-un mesaj ieri...si eu?...eu nu am viata mea ..eu trebuia sa fiu mereu acolo...eu nu am voie sa-mi traiesc viata...eu trebuia sa traiesc doar pt |US|!
asta ti-am cerut cand am plecat...sa ma intelegi ca am si eu o viata si ca nu mai pot...e mult prea mult ce-mi ceri...24 din 24 pe triburi...pt ce?
spui ca am eu intentii ascunse...care sunt alea...eu cred ca singura mea greseala ever...a fost sinceritatea ...am fost cu mult prea sincera...si asa voi ramane pt ca altfel eu nu stiu sa fiu...eu ti-am mai spus ca este doar un joc si tocmai de aceea nu voi accepta minciuna, compromisul, inselatoria...ca joc cinstit pana la capat...e realitatea si asa mult prea murdara!
daca nu ai sti lucrurile astea as mai spune...dar le stii pt ca altfel cum de explica increderea pe care mi-ai acordat-o atata timp?...nu ti-a fost greu sa vezi ca sunt onesta, ca nu as trada pe nimeni niciodata, ca nu ti-as face rau tie dau tribului...cum ti-ai schimbat asa repede parerea destre mine...vroiai sa fiu corecta doar cu tine...pe restul sa-i tradez...ti-am zis ca ast anu o sa o fac niciodata dar nu aveai urechi sa asculti...stiai doar s aceri...nu sa si oferi...spune...cu ce m-ai ajutat tu pe mine...ca eu as putea scrie un prolog aici cu ceea ce am facut pt us si pt king sinatuo!
ce a fost cu ionea si cu boicea...o gluma..ei daca ar fi buni prieteni si adevarati coechipieri nu s-ar supara din atat...plus ca nici macar nu am fost eu atunci pe cont...ci sitter-ul...oricum e lamentabila situatia...si nu stiu d ece pomenesti de el...o gluma ca intre fosti colegi...
cat despre E~W...nu as putea sa le reprosez vreodata ceva...nici cand m-au atacat atunci...rectific...am fost atacata doar de un jucator...si ala a facut-o frumos!...
iar acum...de ce sa plec...ei m-au primit cu bratele deschise...m-au ajutat, m-au sustinut, m-au respectat pe mine si deciziile mele...e totul mult prea frumos! nici n-am cuvinte!

King Sinatuo în data de 20.11. la ora 12:28
daca n-ai cuvinte....sa zice asa..e ca-n rai la ei..perfect..eu ti-am zis sa pleci de la ei si sa te duci la altii pentru ca o sa fii atacata urat, asta e faza, daca tu crezi ca eu ti-am vrut raul n-ai decat sa crezi asta..da , am avut incredere in tine dar te-ai gasit cu ew si acum stay in puf..trebuia sa-mi dau seama de cand ** cu comod pe mes..de atunci mi-am dat seama ca te doare-n *** de noi..de atunci..de cand eu ** cu tine si tu-mi pvesteai cu "sclipire" in ochi ce ** tu cu comor, crd ca asa faceai si cu mine :) pacat..ca te saturi cam repede de oameni..sunt curios ce o sa se intample cand vei epuiza discutiile cu noua ta garda:)
bafta..si nu uita..nu ew te-a crescut ca sa le tii partea..ai plecat de aici invinsa de conducerea de aici CARE NU TE-A VRUT nu invinsa de mine..te-ai lasat prea usor..eu am inebnit cand am vazut ca ai revenit si astia se luau de tine..daca=-ti aduci aminte cionducerea nu te-a vrut , nu eu..eu m-am abtinut, cum nici nenwage nu te-a vrut..te-ai fi dus la ei nu la ew..sa fim seriosi..te-ai dus tu in ew ca sa-i ajuti in razboiul cu rb..VAX ALBINA:) tu esti ca apostolii iti termini o misiune te duci in alta parte..doar stiai ca ne vom bate cu ew te-ai dus acolo doar ca sa vezi cat de tare esti si sa vezi cine are curajul sa ridice mana asupra ta..si cam toti au facut-o...daca n-ar fi unii de pe lumea asta sa te apere crd ca ai veni si la mine sa-mi ceri sprijin..tu ai declansat razboiul asta..prin simpla plecare a ta in ew |us| S-A SATURAT SA CREASCA JUCATORI PENTRU ALTE TRIBURI!1MAI ALES PT EW..si asta ar fi trebuit sa stii si tu daca aveai un gram de luciditate, nu sa dai bir cu fugitii sau sa vii la mine"mami, prey4doom m-a injurat " crezi ca eu nu mi-am luat palme???n-o sa iei tu cate am luat eu..dar n-am fugit in nicuun trib..am ramas aici si voi ramane pana mor...am uitat., eu te-am dezamagit pe tine, 'marea" eroina a tribului |US| care nu mai dormea noaptea ca juca triburi pentru |US| vax albina si aici:) cand am ** prima data cu tine in jocul asta parca era 2 dimineata..vrei sa spui ca si atunci stateai tot pentru |US| probabil cu acatiste in mana si te rugai la bunastarea noastra..hay rugayah, fii macar odata constienta de ce zici

RUGAYAH în data de 20.11. la ora 12:55
conducerea nu m-a vrut????...sau tu vroiai s aimi dai o lectie?...sa m apedepsesti ca am plecat din us...dar uiti ca am plecat cu acordul tau!?
doar pray4doom m-a jignit si a facut-o pt ca i-ai dat tu nas...el pana s ail pui tu mare boss in us era baiat cuminte...si nu am venit al tine sa ma plang d ecum mi-a vorbit si sa iti deschid ochii...ca ala le vorbea tuturor de sus...si d eaceea au inceput tot mai multi sa plece...parca eram toti egali...nu boss-ii si pleava!

King Sinatuo în data de 20.11. la ora 13:49
vorbesti degeaba, prey s-a luat de tine ca a avut tupeu sa spuna lucrurilor pe nume, nu uita cine dicta aici, in niciun caz eu ca eram la munk:) si ce? te-ai suparat ca te-a pus prey la punct? prin discutiile tale de pe mess mai trimiteai si tu circulare-n prostie, nu zic ca n-ai ajutat ca ma bate dumnezeu dar te-ai simtit invinsa ca unu' ca prey (baiat cuminte) sa se ia de tine..vax..fata mea faci ce vrei.repet, ca tine au fost multi si-or sa mai fie, prey a avut curajul sa se ia de tine, a fost aici cand triubl a avut vevoie de cineva, in schimb tu ce-ai facut? te-ai dus in xd ca sa ai timp sa stai de ** pe mess cat mai mult fara sa te doara ceva..ai vrut un concediu prelungitm dar cand te-ai intors ai gasit alti oameni..de ce? pentru ca cei de aici fie ca nu ** pe mess fie ca nu trimiteau circulare erau acolo..ti-a placut puterea, miam miam, ce buna a fost cat a fost, cand s-a oprit robinetul, de ce sa mai stai aici, doar pe spatele nostru ti-ai facut o groaza de prieteni la care pozezi in victima fara ca cei care-ti stau in spate sa se gandeasca, ma king asta de ce ar face el asa ceva? doar nu eram prosti sa ne purtam asa cu tine degeaba, daca eram asa ar fi trebuit sa fi data la o parte demult, dar nu..tu esti ioana';d-arc tre sa faci tot ce poti ca sa arati cat de smechera esti tu..as fi acceptat orice viciu al tau, orice, in dimineata cand mi=-ai trimis mesajul ca pleci in xd vroiam sa-ti dau intemeiere..nu am de ce sa te mint, dar ai intors curul..asta e faza..poti sa faci ce vrei dar sa nu uiti, chiar sidupa ce ai plect in ew n-am avut nik cu tine, pana am auzit ce ** cu tu leul ce cacat bagi la toti de mine..daca erai prietena cu mine nu dadeai ma copy paste la toata lumea 5 cu ce am ** eu cu tine..nici nu stiam ca esti atacata, vezi tu de-aia n-are ursu' coada---ai muncit aici dar te-ai crezut prea zeu..si toata lumea vazuse asta...cei din xd se uitau la tine cum iti dai aere de sefa..ai spus la oameni ca xd-ul e al tau ca esti sefa acolo ca plm c-o fi c-o pati...ai uitat uga cine erai..daca nu iti ceream id-ul in seara aceea poate acum ieseai cu fata ta in parc decat sa faci pe intelectuala si filozoava cu altii..ti-a placut sa te amesteci peste tot si te-am lasat, de-aia ti-ai facut prieteni, ca daca nu te lasam la diplomatie nu pupai tu id-uri si smecherii pe-aici..nu uita ca juma din "tovarasii" tai ar veni din satu mare pentru o intalnire si la asta nu poti sa ma contrazici ca stiu exactcine te vrea si ce vrea de la tine...eu macar m-am uitat la tine la jucator nu ca posibila partida...barbatii toti incearca si daca se loves de un refuz, se dau inapoi, dar stii tu yahoo-ul este cea mai mare curva posibila, ne complacem sa dma nas tuturor, si daca mai avem si ceva de castigat e super ok...sunt curios cati dintre prietenii tai ar fi stat cu tine pana dimineata sa iti povesteasca viata lor, sa te asculte cand ai nevoie, cu cati poti discuta altceva decat triburi, asta sa nu uiti, un sah il joaca oricine pe mess, o vorba buna oricine iti spune, dar cati se gandesc la tine ca prietena? cati dinte cei din lista ta nu ti-au zis hai sa ne intalnim?recunos ..si eu am zis dar in calitate de prieten, nu cred ca m-am dat la tine sau ti-am dat web la pantalonii mei..asa ca aici nu e ** de triburi..ma pis pa ele de vrei iti dau eu contul meu cu tot cu parola sa zica lumea ca esti king..sa ma inobilezi p[ana in gat...de-aia nu mai pot eu de jocul asta...faza este ca mi-ai tradat increderea si ai bagat un cacat maro la inaintare ca AI INCERCAT TU SA SCHIMBI DECORUL:)) care decor..poate poza de la status-ul tribului ca te pricepi sa lucrezi cu photoshop, decorul? care e faza? ca nu m-a vrut king in conducere..PLM rugayah nu uita de unde dreaq ai atata putere..tu din mila te-ai intors...mama ce lacrimogen ma simt acum...daca vrei sa stii adevarul NICIODATA NU AI REUSIT SA TE RIDICI LA NIVELUL LUI DAEMONIC..niciodata..te-am testat cu tot felul de bomboane..nimic nu ai refuzat..DAEMONIC E O DOAMNA SI ASA VA RAMANE..crezi ca daca ** mai mult cu tine pe mess insemna ca esti peste ea?NU UITA CINE MI TE-A PREZENTAT, daemonic si=a stiut lungul nasului si s-a multumit cu ce i s-a dat...si a facut din putinul ce i s-a dat sa castige increderea tuturor, nu cu id-uri de mess pe la toti smecherii lumii 5, si prin BUN SIMT...SI DA I-AM DEDICAT TRIBUL PT LUI DAEMON pentru ca ea e un thunder...este intr-un fel intemeietoare a tuturor triburilor si "mama" ta in jocul asta..mama? da e mama ta..daca nu mi te prezenta probabil ca ai fi ramas jus a little punct pe harta...nu uita..si poarta respect pentru ca esti obligata sa respecti ..nu manca ce nu trebuieca ne pute gura

RUGAYAH în data de 20.11. la ora 13:52
mai...tot ce a spus pray a fost sa intreb inainte sa invit...si ca nu face invitatii cine vre acand vrea...si nu asta a fost problema ci felul cum a spus-o ...atitudinea care nu era adegvata unui conducator...eu de asta m-am plans nu d efaptul ca mi-a zis sa cer voie cand invit:))))

RUGAYAH în data de 20.11. la ora 13:59
fabulezi...m-am prezentat singura, ai uitat ca ti-am dat un mesaj in care iti spuneam ca v adoare in *** d ejucatori si ca aveti degeaba functiile p ecare le aveti?...ca ma saturasem de nedreptati!!!...te-am pus la punct...am avut curaj, desi eram un nimeni cu 100k pct si atunci ai apreciat asta la mine... mi-ai dat conducere sa fac dreptate...si am sa fac...dupa cum spui tu in regulament toti membrii tribului sunt egali deci toti isi vor plati pana la urma politele...

King Sinatuo în data de 20.11. la ora 14:00
ca tu n-ai pus pe nimeni la punct niciodata..'ai ca esjti tare:)

King Sinatuo în data de 20.11. la ora 14:01
stii cu se zice..cat a fost zmeura so pa ea sa lingem..cand sunt cartofi ne e lene sa-i curatam

King Sinatuo în data de 20.11. la ora 14:04
dar las' ca sunt curatai de ew..doar tu ai zis ca e ca-n rai acolo..ti se dau cartofii deja prajiti, pai cu pai..:))
 

DeletedUser14300

King Sinatuo în data de 20.11. la ora 14:04
sau mancare de la mec daca ramaneti fara cutit:)

RUGAYAH în data de 20.11. la ora 14:05
pe tine te-am pus la punct...ce memorie scurta ai...un nimeni...a pus al punct un zeu....tre sa fi fost dureros...si acum...un nimeni pe care atunci nu ai avut curajul sa-l distrugi...te distruge pe tine...si nu prin faptul ca s-a facut mare sub ochii tai...ci prin faptul ca nu si-a pierdut nici demnitatea si nici principiile in fata puterii ca a avut curaj sa zica nu puterii si a ales dreptatea...nu poti lupta cu asta...nu?!...normal ca nu...tu te-ai lasat corupt de putere, de glorie...ce sa ii faci...ai calcat stramb!

King Sinatuo în data de 20.11. la ora 14:09
nu m-ai pus la punct pe mine:) nu esti un nimeni..adik te-am facut aproape zeu:) nu calc stramb ca sunt "zeu" si meg prin aer:)) puterea nu ma corupe pt ca o am deci nu e nevoie sa fou corupt sa o am...spre deosebire de tine eu nu mi-am facut prieteni pupand in *** toate triburile:)))asta doare nope:??

[/quote]
 

DeletedUser14300

scz pt multiplele postari dar nu a incaput totul intr-un mesaj:D
 

DeletedUser16001

scuze dar din mesajele astea iarasi nu iesi tu prea bine:D
nu de alta dar gandeste-te cum laudai acum cateva luni e`w-ul...ala pe care acum il injuri de mama focului.

si iarasi ma intreb:de ce naiba va certati voi doi?chiar nu vedeti ca sunteti identici???inafara de sex nu va deosebeste nimic.
nu mai bine va cuplati voi doi si conduceti lumea 5?:D:D:D
 

DeletedUser14300

scuze dar din mesajele astea iarasi nu iesi tu prea bine:D
nu de alta dar gandeste-te cum laudai acum cateva luni e`w-ul...ala pe care acum il injuri de mama focului.

si iarasi ma intreb:de ce naiba va certati voi doi?chiar nu vedeti ca sunteti identici???inafara de sex nu va deosebeste nimic.
nu mai bine va cuplati voi doi si conduceti lumea 5?:D:D:D

eu nu am injurat niciodata pe nimeni draga...iar cei care ma legau candva de ew...oricum nu mai sunt de mult asa ca...si ca incheiere pt mine razboiul de pe joc nu strica relatiile personale:p dovada e prietenia mea cu zidevara si chiar si cu altii:)

iar daca crezi ca eu am postat aici aceste mesaje ca sa ma scot cumva te inseli...nu ma simt bagata in nimic pt ca nu consider ca am gresit fata de us si fata de king in primul rand cu absolut nimic...si nici lectii nu am incercat vreodata sa fac ceva...sa spunem doar ca mi-am vazut linistita de joc indiferent ce a fost si am ales de fiecare data ce am crezut ca e mai bine si nicidecum mai usor cum s-a spus despre intrarea mea in unique:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11275

topicul asta trebuia sa fie ceva legat de jucatori mai mari ca mine sau mai mici decat mine si nu prin acuze si parera tuturor legat de un jucator..fara discutii in plus..faci si 2 postari una dupa cealalta, asa ca cer ca acest topic sa fie inchis pentru ca deja regulile au fost incalcate..daca tu nu intelegi putin ce inseamna un topic ...eu nu mai zic nimic..si ink ceva..poti posta ce vrei tu..indiferent cine imi mai declara sau nu razboi eu sunt gata sa lupt ..asta fata de tine care cine ti-ar declara razboi ai fi gata sa o intinzi in partea unde ti-e mai bine..ai grija la viitor uga..timpul trece si frumusetzea fuge..o sa vina o vreme cand o sa iti iei marginea in primire..si cred ca inaintea mea:D
 

DeletedUser

mda...chiar nu puteti scrie ceva fara jigniri

king mai bine faceai ceva ce parere aveti despre l5 ...nu cred ca e vreun topic peaici fara cearta....Felicitari:D
 
Sus