Ce parere aveti despre...

  • Autor subiect DeletedUser11275
  • Data de început

DeletedUser11275

Deschid acest topic pentru a incerca sa mai schimbam ceva pareri pe lumea 5 pt k vedem cu totii ca interesul nostru pe forum este cum sa ne balacarim mai bine:d, si recunosc si eu sunt abonat la anumite "rubrici"
Despre ce este vorba aici:
Mai intai va spun regula de baza a acestui topik, fara jigniri si fara discutii in plus, pur si simplu vreau sa incercam sa cunoastem mai bine jucatorii lumii 5.Poate aceasta tema a mai fost expusa de cineva in trecut dar sper sa fie o chestie buna
Vreau sa luam fiecare jucator de pe aceasta lume ioar cunoscutii sa isi dea cu parerea vis a vis de faptele lor, modul de abordare al jocului etc..cel mai bine ar fi sa II luam in ordine, primul de la punctaj primul de la invinsi in atac/aparare/general..plecand de la locul unu sa coboram usor usor in clasament pentru a descoperii cu totii si alti jucatori pe care poate nu-i cunoastem prea mult dar care merita sa fie recunoscuti ca jucatori de triburi
va astept comentariile
 

DeletedUser

Eu as vrea daca se poate si daca pesrsoana despre care vreau sa deschid discutia nu se supara, sa imi povesteasca si mie cei care cunosc,evolutia luiShinob666 (parca asa se numeste). Eu nu am mai auzit de el pana acum ,si asta datorita faptului k am inceput sa citesc si eu pe extern cand ma plictiseam. Vad ca are 20k de pcte acum,dar la cum vorbeste el depre faptele lui marete (cum lua sate de la UNIQUE si M.T fara sa piarda nimic) poate ca a fost candva mare. Cei care il cunosc ca om,respectiv player si vrea sa dea ceva informatii,il astept cu mare placere.

Sper sa fiu cat de cat in tema cu subiectul,iar de nu, dati o avertizare **,sau un model k sa stim ce si cum sa postam si noi pe aci :). Numai bine
 

DeletedUser

Sincer sa fiu nu stiu prea multe despre el ca jucator :), de auzit de el a fost pe extern pentru ca are gura mare... :)

Shinobi...fara sa te atac la persoana....daca erai un jucator adevarat...iti gaseai tu cu cine sa joci....nu trebuia sa renunti....

Adevaratul jucator de triburile...este cel care rezista cel mai bine psihic...si care nu cedeaza cand s trezeste singur..
 

DeletedUser

da rainn puteam sa ma duc in ufo mai de mult si chiar in unique daca nu ma certam cu voi si nu poti nega asta dar eu am zis ca asta va fii ultimul trib in care voi mai juca, iar in ultima perioada mai jucam pt matrix, king si ulisys intelegi. dar cineva din trb vroia sa scape de mine ma jignea tot timpul si am decis sa renunt, plus ca incepusem sa ma plictisesc sa fac tot ce faceam pe acest joc.
 

DeletedUser

Am inteles Shino c ai spus,chiar foarte bine. Dar ceea ce ma interesa, este trecutul tau,spus de cei care au avut ocazia sa joace prin vecinatatea ta,sau care te cunosc cat de cat ca player. :p
 

DeletedUser

iti raspund eu vulcanic, inceia ce priveste cunostiintele de joc nu vreau sa imi fac reclama singur dar eu zic ca ma descurc, cei care puteau sa iti zica ceva despre mine nu mai sunt.
 

DeletedUser

Esti un fel de ultimul Mohican sa inteleg . Totusi te astept pe privat cu o scurta istorioara despre tine daca vrei :)
 
Sus