Ce s-a intamplat cu tribul de pe locul 1?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

STF360 sau Vitezonomanii creeat prin unirea triburilor GT si R360 a fost dizolvat aparent.

Eu unul sper sa-si revina repede si sub aceeasi formula.


Banuiesc ca a fost dizolvat din neatentie de catre un intemeietor, au avut un spion cu drept de intemeietor (f. putin probabil) sau poate ca au aparut anumite certuri si a fost dizolvat din cauza asta. Si asta e putin probabil avand in vedere ca la profilul lor scrie:

Toti cei care ati fost inainte in trib , trimiteti mesaj lui Liviul sau tedominpsihic.

Si poza de la profil se numeste Pana Mea. Eu as zice ca din greseala. Daca stie cienva concret ar fi super sa ne lumineze si pe restul.

Din pacate dusmanii vor putea profita foarte bine si vor vedea jucatorii inactivi care nu vor intra in trib.

Nu doresc asta nimanui si chiar sper sa nu-i afecteze prea tare. Haideti baieti ca puteti, S_N nu o sa va atace in urmatoarele 24 de ore in mod organizat. Nu pot garanta totusi, anumite conflicte zonale.
 

DeletedUser

am observat si eu cand am vazut ca jucatori de top de-ai lor nu au trib. ma gandeam initial la un spion conducator ce i-a concediat pe toti, da statisticile tribului sunt resetate (si erau asa frumoase:(), deci o fi fost vreo greseala, si a fost dizolvat. In fine, sper sa poata explica cineva ce s-a intamplat concret.

Parerea mea e totusi ca un spion devenit intemeietor e foarte improbabil, (cand ocupi locul 1 nu prea iti permiti sa faci astfel de greseli), si o dizolvare din greseala este la fel de improbabila...si as spune ca a fost dizolvat in urma unor certuri.

Parerea unui player ce nu are legatura cu STF360:eek::eek:

Acuma macar apare la statisticile TRACIA ca au ocupat locul 1:D
 

DeletedUser1924

Am cerut verificarea celui care ne-a desfintat tribul (vali vijelie) si se pare ca era creat de catre Phaeton(fiind incuiat) iar drepturile i le-a dat Draculina :)


Nu'i problema...ce nu ne omoara ne face mai puternici.


PS : Multumim ca ne 'purtati de grija' domnule Recruitul :)
 

DeletedUser

Intodeauna!




Ma bucur sa vad ca v-ati revenit in mare parte. Deci putem incepe distractia. :)
 

DeletedUser

Si stati linistiti nu ajungeti la nevestele noastre, sunt in siguranta ;)
 

DeletedUser

@offtopic : nu se stie , nimic nu e imposibil :D
@ontopic : Cum au spus STF360 (eu tot GT imi vine sa le zic) ... ce nu-i omoara ii fac mai puternici
 

DeletedUser16803

Hmmm, un razboi public intre vechii prieteni :
Vitezomanii din STF360 vs Anti-Monopolistii ( S_N, A.C. si Friend) :d
Propun sa infrumusetati forumul cu niste harti/statistici ca sa ne impresionati si pe noi (cei de la 3 K-uri distanta) :)
 

DeletedUser

Ar fi chiar frumos. L6 e cam monotona fara oameni care sa se laude cu razboaiele lor, cu statistici.
it was just an idea:D
Cred k misterul a fost rezolvat, si topicul poate fi inchis:cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus