Ce sa intamplat cu tribul =R= ???

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1260

A avut loc marele Big Bang. Am facut Fasssssssssssssss si dragalasele particole care alcatuiam =R=, ne-am reunit in aceeasi marie, dar cu alta palarie.
 

DeletedUser7708

intr-un cuvant cred ca i-ai suparat :)

Şi care e cuvântul ăla singur? :D
Sunteţi amuzanţi rău câteodată şi dacă veţi citi peste câteva săptămâni o să vă daţi seama de asta.
A spus şi contro, suntem aceeaşi Mărie cu altă pălărie. Ce mai contează ce a fost? Mâine îl dizolvăm şi îl refacem la loc, o să staţi să urmăriţi asta? Mai sunt atâtea triburi.
 

DeletedUser

la dat cuka în gât pe dfa1 pe forum (cu ce nick şi în ce trib joaca) , iar ăsta s-a suparăt şi a dat dizolvare (cred eu) :D
 

DeletedUser

illusi0n astăzi la ora 12:54

Din pacate acest trib nu e nici pe departe ceea ce s-a dorit sa fie...Ca unii membrii din acest trib sa joace linistiti alaturi de prietenii lor din alte triburi, am hotarat sa desfiintez tribul...Sper ca majoritatea dintre voi sa ma inteleaga si sa ne vedem sanatosi pe alte lumi.BAFTA!
 

DeletedUser7708

Ca membru al ex-tribului =R=, doresc închiderea topicului pe motiv de spam inutil.

Mulţumesc!
 

DeletedUser

illusi0n astăzi la ora 12:54

Din pacate acest trib nu e nici pe departe ceea ce s-a dorit sa fie...Ca unii membrii din acest trib sa joace linistiti alaturi de prietenii lor din alte triburi, am hotarat sa desfiintez tribul...Sper ca majoritatea dintre voi sa ma inteleaga si sa ne vedem sanatosi pe alte lumi.BAFTA!

Mister vasy ti-a trimis mesajul asta?

Ca doar el avea cont in ambele triburi :confused:
 

DeletedUser8715

Mister vasy ti-a trimis mesajul asta?

Ca doar el avea cont in ambele triburi :confused:

Inca un neica nimeni aparut de nicaieri, ce se baga in seama. "Mister vasy" ...

Cuka, sigur nu ai avut nicio legatura cu desfiintarea =R=-ului? :)
 

DeletedUser

Inca un neica nimeni aparut de nicaieri, ce se baga in seama. "Mister vasy" ...

Cuka, sigur nu ai avut nicio legatura cu desfiintarea =R=-ului? :)

Daca nu stii despre ce vorbesc inchide pliscul

Am observat ca te bagi peste tot...daca tot incerci sa te bagi in discutii fa-o cu cap si la obiect.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

incepi sa te iei de fulgii nostri si nu e bine....fulgii nostri e importanti
 

DeletedUser8715

Daca nu stii despre ce vorbesc inchide pliscul

Putea sa aiba si 40 de conturi, daca aveai o problema ii depuneai ticket. "Inchide pliscul" le spui celor ca tine, nu mie. Sa ne respectam, totusi. Aici nu e mahala.


: Adaugă data
26.12.2008
Total Posts
318
fata de
Adaugă data
16.05.2008
Total Posts
397


Iata cine e cel care posteaza doar "de dragul artei".

O zi placuta.
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Un moderator sa inchida acest topic inutil si in care se spameaza fara noima.

Tribul =R= a fost desfiintat de catre unul dintre intemeietori, probabil dupa un acces de furie sau ceva beri in plus. Tribul este acelasi mai putin unul sau doi....restul e can-can.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus