Ce se Intampla

  • Autor subiect DeletedUser5596
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5276

ar trbuiii scoasa o regula cred eu sau macar anunatati cei care sunt intemeietorii adevarati sa vina si pe lumea 6 sa le rupa fasu:)) dar mai bine sa fie o regula ceva sa nu poti fura numele triburilor
 

DeletedUser6054

Un Mare FAKE


Însuşiri
Porecla: Hells Angels
Prescurtare: HELL
Numărul de membrii: 62
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 3.867
Punctaj total: 5.257
Punctaj mediu: 84
Rang: 40
Homepage:



A nu se confunda cu Doomed ce au numele Hells Angels din L5 nu au avut permisiunea noastra de a folosi nici macar poza !


Dar asta e stiu doar sa copie:D


Eu si Flik, ce sa mai zicem, ca am intemeiat BURN pe lumea 3, si acum il folosesc baietii pe toate lumile, mai putin pe lumea 4 unde a fost intemeiat de Flik :))) ce sa zic, lipsa de imaginatie si de originalitate...
 

DeletedUser6054

ar trbuiii scoasa o regula cred eu sau macar anunatati cei care sunt intemeietorii adevarati sa vina si pe lumea 6 sa le rupa fasu:)) dar mai bine sa fie o regula ceva sa nu poti fura numele triburilor

sa facem demersuri ca numele triburilor noastre sa devina marci inregistrate, si ii actionam in judecata apoi...daca nu dau si ei macar o bere, asa simbolic :)))
 

DeletedUser4901

apropo prophettul...tribul tau mi se pare bunicel alaturi de cel al nostru GT...ma bucur ca si voi aveti putini membri si nu va lungiti la 300 ca altii...continuati tot asa
 

DeletedUser6054

salut

apropo prophettul...tribul tau mi se pare bunicel alaturi de cel al nostru GT...ma bucur ca si voi aveti putini membri si nu va lungiti la 300 ca altii...continuati tot asa


Mersi la fel, aveti jucatori de clasa, super consacrati, sper sa facem o figura frumoasa :) bafta
 

DeletedUser4901

o sa facem poate si ceva impreuna cu triburile..bafta si voua...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus