Ce trib ai alege dacă tribul tău s-ar desfiinţa?

Ce trib ai alege dacă tribul tău s-ar desfiinţa?


  • Total votanți
    64
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30628

in BB am crescut in BB voi muri :d .....asa ca nu ma intereseaza restu triburilor :D
 

DeletedUser

Parca topicul se numea Ce trib ai alege daca tribul tau s-ar desfiinta? Well, se pare ca unii din jucatori ... nu sunt chiar corecti cu voturile :p
~B~B~
bucur ionut, Cam0rra, madalin manole, Muhamad Ali, Nisgigi, Piter 90, SUPERPANDEV
 

DeletedUser

piter90 esti offtopic.
sa fiu si eu offtopi "Daca ai o Dacie 1310 si se strica de tot si ai putea sa alegi orice alta masina ce ai alege?" :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

piter90 esti offtopic.
sa fiu si eu offtopi "Daca ai o Dacie 1310 si se strica de tot si ai putea sa alegi orice alta masina ce ai alege?" :))

dacia 1310....nu mane :)...stii cum sta treaba....eu unu nu am vazut alte triburi cum sunt(conducere,jucatori si altele).....si oricum alte triburi nu ma intereseaza,eu imi respect tribu...si chiar daca s-ar desfiinta vom fonda altu BB ;)
 

DeletedUser

o mika corectare...nu doar 206cc a intra in dmc..mai verifica putin muhamad te rog...daca te uiti mai bine..sunt vreo 15 jucatori care au ajuns in dmc din fostul cl..nu am timpa cum sa stau sa ma uit la toata conversatia..dar de un lucru imi pare enorm de rau..k vis3z a renuntat in acel moment la jok...un jucator foarte bun k si alti 4-5 care au renuntat odata k el...
 

DeletedUser

o mika corectare...nu doar 206cc a intra in dmc..mai verifica putin muhamad te rog...daca te uiti mai bine..sunt vreo 15 jucatori care au ajuns in dmc din fostul cl..nu am timpa cum sa stau sa ma uit la toata conversatia..dar de un lucru imi pare enorm de rau..k vis3z a renuntat in acel moment la jok...un jucator foarte bun k si alti 4-5 care au renuntat odata k el...

pai si am zis eu ** de asta????
cati jucatori au intrat in DMC sau altceva???nu ma intereseaza cine a intrat sau ce a intrat.eu am zis cu totul altceva.
 

DeletedUser

[OUT]`ul ar fi prima varianta :) ... [OUT] a fost de la inceput prima varianta defapt dar nah ... intotdeauna e o problema :p
 

DeletedUser

il stiu pe pandev de multa vreme si niciodata nu a fost genul care sa sara in barca adversa. dar daca a facut asta inseamna ca a avut motivele lui intemeiate si nu ca nu are obraz.
p.s. salut andreilor (pandev si marele vis3z)
p.p.s. te-am lasat la urma petreasco ca sa te pot pupa in voie :)
 

DeletedUser

As alege BB - pentru ca mi-am instalat team-viewer si pot sa imi las calculatorul deschis pentru altii cand sunt la baut!!
 

DeletedUser

eu aleg bb , sal inobilez intern pe ali ... vad ca se plinge ca nui atacat :p
 

DeletedUser

Muhamade tineti respiratia ca esti mincinos :p Uite ca n-ai votat DMC
~B~B~
bamse99, bucur ionut, Cam0rra, eu ALIN, madalin manole, marusk89, mihaita93, Muhamad Ali, Nisgigi, Piter 90, sacrossanto, SUPERPANDEV
 

DeletedUser

Muhamade, se vede ca esti moldovean.
Ai votat ~B~B~, narcisistule!:rolleyes:
Ti-e frica sa recunosti sau te lasa memoria?
Esti demn de mila!
Sar'na, gabytza. :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu am votat BB pentru ca daca ar disparea m-as lasa definitiv de triburile.ro!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus