Ce trib ai alege dacă tribul tău s-ar desfiinţa?

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început

Ce trib ai alege dacă tribul tău s-ar desfiinţa?


  • Total votanți
    134
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14000

Timp de o luna, la initiativa lui ErwinnRommel, sunteti invitati sa raspundeti la intrebarea acestui poll prin alegerea variantei dorite de raspuns.

Pentru ultima varianta va rog sa argumentati raspunsul.

Si daca e posibil..... fara spam.:)
 

DeletedUser11365

hmm...in C.K m-as duce sa mai prind si io cate ceva..
 

DeletedUser

Cred ca Han ar fi fost cel mai potrivit trib in care as fi putut intra.
 

DeletedUser6065

AM ALES BURN, voi ramne aici ...deh :)))eu is UNUL DI'ntemeietorul :)
si asa vom juca mereu noi/
 

DeletedUser25287

In primul rand multumesc pentru faptul ca si ENA a fost inclus aici, si bineinteles ca orice intemeietor loial nu se pune problema sa merg in alta parte, daca e sa moara tribul atunci si contul meu pe lumea 17 se va sfarsi o data cu el.
 

DeletedUser

daca s-ar desfiinta ENA l-as intemeia eu din nou si tot in el voi sta,dar nu se va desfiinta decat in momentul in care noi prietenii din el vom decide sa ne lasam de joc...deci nu prea curand.
 

DeletedUser11365

care mai de care cu raspunsuri mai intelepte si spumoase..topicu ii cat se poate de clar din punctu meu de vedere..daca vreti povesti de dragoste cu triburile voastre nu ezitati sa va faceti un blog
 

DeletedUser

daca s-ar desfiinta paa nu as mai juca. aici am ramas doar din cauza colectivului. asa ca am selectat "altul".
 

DeletedUser

care mai de care cu raspunsuri mai intelepte si spumoase..topicu ii cat se poate de clar din punctu meu de vedere..daca vreti povesti de dragoste cu triburile voastre nu ezitati sa va faceti un blog

Corect. topicul acesta urmareste niste pareri de genul :
- Ce trib ai vrea sa incerci (abordeaza un alt stil fata de tribul din care deja faci parte)
- Ce noua provocare ti-ai dori.
- Ce zona ai prefere...

si lista poate continua.
Eu am ales Spor.
 

DeletedUser

Daca tribul MaGic! s'ar desfiinta, in principiu as renunta la Lumea 17... insa, cu circumstantele propuse mai sus, tinand cont de zona geografica as alege tribul PAAA, iar daca ar fi sa joc intr'o alta zona de pe harta, as cere o invitatie in Spor.
 

DeletedUser

Ce trib ai alege dacă tribul tău s-ar desfiinţa?

unii sunt patetici,si-au votat actualele triburi!(nu ma refer la intemeietori)


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4533

hmm,daca tribul r-r s-ar desfiinta se va desfiinta doar daca dam toti stergere cont, insa ipotetic vorbind as alege spor pentru ca au genul de agresivitate care e pe stilul meu de joc.
 

DeletedUser25287

care mai de care cu raspunsuri mai intelepte si spumoase..topicu ii cat se poate de clar din punctu meu de vedere..daca vreti povesti de dragoste cu triburile voastre nu ezitati sa va faceti un blog

@CCO macar aici lasa sarcasmul deoparte, nu a fost un soi de declaratie de dragoste din partea mea, ci a fost simplul adevar, si macar din respect pentru moderator ar trebui sa spunem adevarul nu? asadar eu am spus ceea ce as face, si anume, as renunta bineinteles la lumea asta daca printr-o intamplare nefericita ENA s-ar sfarsi, nu voi juca nicaieri altundeva, deci ce este rau in asta?

PS: Imi cer scuze moderatorului pentru aparentul spam.
 

DeletedUser

@CCO macar aici lasa sarcasmul deoparte, nu a fost un soi de declaratie de dragoste din partea mea, ci a fost simplul adevar, si macar din respect pentru moderator ar trebui sa spunem adevarul nu? asadar eu am spus ceea ce as face, si anume, as renunta bineinteles la lumea asta daca printr-o intamplare nefericita ENA s-ar sfarsi, nu voi juca nicaieri altundeva, deci ce este rau in asta?

PS: Imi cer scuze moderatorului pentru aparentul spam.

Daca era clar ca nu iti mai alegi nici un trib dupa dizolvare nu mai trebuia sa postezi, sa posteze aici doar cei care chiar si-ar alege un trib daca s-ar fi desfiintat tribul lor
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
sporul daca leaga relatii de joc intre membrii lor si cei care au venit din hasbar si se vor tine de joc vor fi imbatabili. clar ca acolo m-as duce, si ar mai fi r-r,care la fel e un trib frumos dar prea riguros
 

DeletedUser

Manole , my friend , nu este specificat daca iti alegi pentru dezvoltare sau nu.Este o simpla intrebare :"Unde te-ai duce daca ...".Fiecare are dreptul la raspunsul lui.Nu va mai umflati in pene atat.Ca e intrebare pusa pentru viitor sau ceva de genu.

Unii au raspuns ca nu vor mai juca.Deci tot de viitor este.Nu inteleg ce tot comentati atat!daca nu vrei nu citi amice si lasa-i pe toti sa isi spuna parerea !

Bafta la joc!
 

DeletedUser25287

@bogdan4x4, chestia e ca @manole este unul din fanii mei de pe aici :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus