Ce trib ai alege dacă tribul tău s-ar desfiinţa?

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început

Ce trib ai alege dacă tribul tău s-ar desfiinţa?


  • Total votanți
    134
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14000

Hauuu... ce e aici? Mi se face parul cret!( lipsesc nitel si va faceti de cap ):)

Puteti sa nu va mai certati si sa va mutati cu spamul?
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Am ales ENA, conducatori foarte ok, jucatori disciplinati si cunoscatori, de asemenea cu multi dintre ei ma cunosc inca din |G-T|...toata lumea spune ca tribul lor nu se poate desfiinta dar daca ne uitam de la inceputul lumii si pana acum nu stiu daca au ramas 3 triburi nedesfiintate.
Felicitari pentru topic, e unul bun...:D
 

DeletedUser

Am ales ENA, conducatori foarte ok, jucatori disciplinati si cunoscatori, de asemenea cu multi dintre ei ma cunosc inca din |G-T|...toata lumea spune ca tribul lor nu se poate desfiinta dar daca ne uitam de la inceputul lumii si pana acum nu stiu daca au ramas 3 triburi nedesfiintate.
Felicitari pentru topic, e unul bun...:D

Poti sa-mi spui si mie ce legatura are faptul ca ai anumite cunostine si ti se par de treaba membri tribului ENA cu Emblema de trib?
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Am ales ENA, conducatori foarte ok, jucatori disciplinati si cunoscatori, de asemenea cu multi dintre ei ma cunosc inca din |G-T|...toata lumea spune ca tribul lor nu se poate desfiinta dar daca ne uitam de la inceputul lumii si pana acum nu stiu daca au ramas 3 triburi nedesfiintate.
Felicitari pentru topic, e unul bun...:D

uita-te in top 20 si gasesti cel putin 5 triburi care sunt intacte de la inceputul lumii, nu s-au creat prin fuziuni
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Poti sa-mi spui si mie ce legatura are faptul ca ai anumite cunostine si ti se par de treaba membri tribului ENA cu Emblema de trib?



Am impresia ca astepti raspunsul la o intrebare ce va duce la spam. Asa ca NU, nu pot sa-ti spun.
Mi-am justificat raspunsul ales, topicul are intrebarea "Unde te-ai duce daca te-ai trezi fara trib in urma desfiintarii lui"...am raspuns ENA si am dat si cateva motive.


@lord catau...probabil ai dreptate, poate-mi voi face timp sa ma uit mai atent...stiu ca voi sunteti unii dintre cei de la inceput.
 

DeletedUser25287

Eu unul nu cred in triburile nou formate in urma fuziunilor, parerea mea este ca pe termen lung este foarte greu sa reziste, una e sa mai aduci cate un jucator din cand in cand in trib, sa-l verifici sa vezi daca sta bine, si alta e sa formezi un trib cu totul nou, sunt multi factori ce pot contribui la esec, cum ar fi lipsa de incredere intre membrii, asazisele bisericute, un colectiv de conducere nou, si cu greu un lider va putea avea intaietate si puterea deciziei, prefer sa raman intr-un trib mai slab clasat dar cu membrii de incredere pe care sa ma pot baza.
 

DeletedUser

ENA , sa fiu bruzli rereloaded :D

Spune ENA si voteaza : ...... C.K. :eek::eek::eek:
Macar daca taceai.. si mergeai pe burta ca restul colegilor tai :D

akka19, andreiuntaru, borgora, CoditZe, cucu-bauuu, Dnd.Afk, fishustar, Karma905, Lopata Dambla, syncro, unguru89
 

DeletedUser

daca mergeam pe burta era bine , dar chestia e ca n-am mes, in nici un fel, in fine np..
daca vreti sa aveti parte de tiranie si abuzuri, in ceea ce priveste jocu, si sa jucati pentru altii jucatai in c.k ..
daca o sa am timp si v-or mai intra si alti preteni o sa jucam fara trib , pana intram in unu calumea , nu tentativa ca ck, cu sprijin de 500 lanci la 300 k pcte..
 

DeletedUser19690

@Ogica de cand ma bagi tu pe mine in C.K.?:rolleyes:

Am votat tribul ca as vrea sa joc in el pe o lume ...care o fi ,atata tot
 

DeletedUser

@Ogica de cand ma bagi tu pe mine in C.K.?:rolleyes:

I-am pus pe toti cei care au votat C.K. -ul. Cel putin 2 sau 3 erau membrii C.K. o persoana a votat de pe doua conturi.. mai sunt cateva conturi care au votat desi nu apar pe L17.. si cam atat :rolleyes:

Nu am spus ca toti cei de acolo sunt in C.K.
Nu inteleg de ce te-ai simtit cu musca pe caciula :eek:
Poate pentru ca faci parte dintre cei care "nu" activeaza pe L17 ? :rolleyes:
[hmmm.. cu siguranta nu asta era :eek::(]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19690

Trebuia sa mentionezi doar pe cei care intr-adevar joaca in acel trib ,eu nici macar nu evoluez pe lumea asta :smile: ,si avand in vedere ca este un forum public am votat si eu ,si nu vreau interpretari
 

DeletedUser25287

@many1000 trebuie cumva sa iti reamintesc eu faptul ca acesta este un forum public?, nu este forum de trib unde il citesc numai colegii, acesta este vizitat de toti cei care intra pe acest joc ( relativ ), asadar as aprecia daca ai tine jignirile pentru tine, si nu le-ai striga in gura mare in multime. Nu ai de unde sa ma cunosti destul cat sa ma incluzi in gradina ta de p...., am spus acele lucruri deoarece am observat ca inca de cand am postat primul mesaj aici la sectiunea despre lumea 17, nu ai incetat sa ma critici, si deci asta se intelege.
 

DeletedUser

nu, nu trebuie ! m-am saturat de vedetele de pe aici, se vede clar cat te crezi de important si din postul de mai sus...aveti fani ?! da de unde ?! treaba asta cu victima si eu agresorul imi place , ai talent !
 

DeletedUser25287

daca tu vezi in mesajele mele mai mult decat este scris acolo atunci probabil ai talente ascunse, de medium, ca altfel nu-mi explic unde vezi tu ca m-as crede atat de important.
 

DeletedUser

daca se desfiinteaza Magic! ... hmmm greu de crezut dar sa zicem .... probabil dupa pozitionare PAAA iar daca eram in alta parte SPOR sau ITD ... votat SPOR
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
daca se desfiinteaza Magic! ... hmmm greu de crezut dar sa zicem .... probabil dupa pozitionare PAAA iar daca eram in alta parte SPOR sau ITD ... votat SPOR


Ba nu Pinochio, ai votat Magic!...
MaGic!
corina2000, Covei, General.Aurelianus, jagas, klaudiuu86, Lady Sabina, mine, uby07, Zippp

E urat sa minti...
 

DeletedUser

MaGic! cel mai bun avantajat de pozitie si tot ce tine de membri un trib de nota 10 :)
o mana de oameni ;) :rolleyes:
 

DeletedUser

MaGic! cel mai bun avantajat de pozitie si tot ce tine de membri un trib de nota 10 :)
o mana de oameni ;) :rolleyes:

corect! jucatori super. am vazut (pe mine) niste sincronizari frumoase. si eu tot pe ei i-am ales.

@ogica: nu te lua doar de CK ca a primit voturi din interiorul tribului, ia uita-te la toate si vezi ca-i acelasi drac.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus