Ce trib ai alege dacă tribul tău s-ar desfiinţa?

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început

Ce trib ai alege dacă tribul tău s-ar desfiinţa?


  • Total votanți
    134
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai corect ar fi ca la numararea finala a voturilor sa se stearga voturile date aiurea
 

DeletedUser

Ba nu Pinochio, ai votat Magic!...
MaGic!
corina2000, Covei, General.Aurelianus, jagas, klaudiuu86, Lady Sabina, mine, uby07, Zippp

E urat sa minti...

pfff daca aveai habar cand am postat si cand am votat .... sincer prima oara nici nu am citit intrebarea ca eram la munci dar cand am ajuns home si am vazut am postat .... deci first eronat vote... second .... voteaza u desteptule de 2 ori ;) ... probabil am gresit exprimarea ...as vota SPOR :) ...asa e bine ??
 

DeletedUser11365

nu mai tot votati Spor...votati numa pentru ca ii pe 1....cati dintre voi aveti argumente in sensu asta?de genu "as dori sa joc alaturi de cucubaux pentru ca as avea ce invata"..sau "vreau sa fac parte dintr-un trib organizat de unde as vrea sa mai fur cate ceva din ceea ce inseamna mentalitate/profesionalism..."..vezi de treaba..atata ca suntem pe 1..daca maine suntem 5,s-a zis cu voturile..ma rog..
 

DeletedUser

Daca sar distruge magic! nu as mai intra nicaieri as juca burlac :))
Nu as intra nici intr-un trib de top , unde au intrat toti jucatori cand au observat ca se apropie de iei :) pentru asi proteja satele...
 

DeletedUser

Nu cred ca este penibil sa iti votezi tribul cum zic unii .
Sunt jucatori care au intrat intr-o formula si vor ramane in aceeasi, indiferent daca vor pierde sau vor castiga, vor ramane cu onoare pana la ultimul topor/lancier . ( PS: asemenea triburi nu au cum sa se desfiinteze, iar daca se va intampla asta il vor reface :> si tot acolo vor ramane )
 

DeletedUser

nu mai tot votati Spor...votati numa pentru ca ii pe 1....cati dintre voi aveti argumente in sensu asta?de genu "as dori sa joc alaturi de cucubaux pentru ca as avea ce invata"..sau "vreau sa fac parte dintr-un trib organizat de unde as vrea sa mai fur cate ceva din ceea ce inseamna mentalitate/profesionalism..."..vezi de treaba..atata ca suntem pe 1..daca maine suntem 5,s-a zis cu voturile..ma rog..

vreau sa joc in CECAU datorita faptului ca imi place emblema lor :D
 

DeletedUser4374

Nu cred ca este penibil sa iti votezi tribul cum zic unii .
Sunt jucatori care au intrat intr-o formula si vor ramane in aceeasi, indiferent daca vor pierde sau vor castiga, vor ramane cu onoare pana la ultimul topor/lancier . ( PS: asemenea triburi nu au cum sa se desfiinteze, iar daca se va intampla asta il vor reface :> si tot acolo vor ramane )

Subscriu :)
 

DeletedUser

Are ITD o sumedenie de fani...eu recunosc ca mi-am votat tribul (Han) si nu mi-e rusine cu asta. in altul nu m-as baga pe L17
 

DeletedUser32745

Clar altul deoarece:
-Nu-mi place sa joc in triburi mari(de obicei sunt beton la puncte,insa jucatorii lasa de dorit,oricat de multa experienta ar avea ei)
Daca se va desfiinta voi sta singur cat voi putea pt a-i enerva pe cei pe care mi se va pune pata,apoi ii voi felicita daca vor reusi sa ma duca la 0!
 

DeletedUser

off ce multi sunt in vacanta :))
on: am votat cu spor,stiu ca au stil de joc apropiat cu R-R :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus