Ce trib credeti ca va cuceri lumea 1?

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început

Ce trib credeti ca va cuceri lumea 1?


  • Total votanți
    429
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Buna seara va urez si eu si salutari vechilor prieteni:)
pai e oare imposibil sa castige sh-u lumea? ;d
 

DeletedUser

Rod este aceeasi de mult timp...RY este de fapt vechea familie RIP...NIPON este si ea aceeasi familie...iar eu cred ca intradevar vor deveni cele mai bune impreuna...mai ales ca NewAge nu mai este in familie cu SOF...iar SOF a ramas doar cu cele doua academii...si ca sa mai spun ceva...CIRC-ul se da bine pe lanaga SOF ca sa nu iasa razboi intre pt ca stiu ca nu au nici o sansa.
 

DeletedUser787

ehhhem defapt circul e cel mai vechi trib de pe lumea 1 care a rezistat eroic in general... ce e ala RY? sunt vreo 5 triburi acolo... circul e aceelasi ... :)
DST? TLD si Diablo... pacaat ca nu mai e nimeni din TLD activ pe acolo... ca poate avea sanse:)
SOF? ehhh cu sof-ul e alta poveste...

Pe de-o parte imi e rusine ca TLD face parte din DST ... si cand spun asta o spun pentru ca TLD a fost condus de tradatoru nr.1 al L1, valiusha.
 

DeletedUser

mah cine imi zice cand so terminat tribu nga? eu am iesit de mult din l1, dar mie dor de fostii colegi
 

DeletedUser8678

mah cine imi zice cand so terminat tribu nga? eu am iesit de mult din l1, dar mie dor de fostii colegi

daca nu ma insel multi din NGA au intrat in alte triburi cam prin toamna lui 2008 ... eu imi amintesc de tine, cred ca te-am si atacat un pic

Cine este conducator in RY ? :)
Cumva annemarie ?

si daca ai sa afli MARELE SECRET crezi ca o sa intre mai bine vinul?:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e posibil sa apara alte triburi, si sa fie schimbari majore... cel putin eu asa vad treaba pe lumea 1
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus