Ce trib credeti ca va cuceri lumea 1?

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început

Ce trib credeti ca va cuceri lumea 1?


  • Total votanți
    429
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6798

why not?:) ii las pe toti sa se bata, iar ultimul care ramane in picioare se va alege cu o barda in cap din partea mea:-"
 

DeletedUser21918

geniala idee dar pana atunci mai trebuie sa cresti un pic in puncte, sa mai ai si tu ceva sate, ca la 100.000 cat ai acuma ar trebuie sa te bati cu unu de vreo 20 de milioane...ce faci:)
 

DeletedUser6798

moralul mic va fi avantajul meu. apoi ii voi lua satele unu cate unu. o sa dureze ceva, dar ce pot sa fac?:D
 

DeletedUser

greu de votat. pot sa pun pariu ca atunci cand se va inchide lumea nu vor mai fi aceleasi triburi. chiar daca anumite triburi vor fi inghitite de altele mai mari, nu poti vota cu acelea (mai mari) pentru simplul fapt ca nu vor mai exista in forma actuala si pe lista invingatorilor vor fi si o parte din actualele triburi cu sanse mai mici.
 

DeletedUser

Nu trebuie neparat sa te gandesti la numarrul de membrii si la puncte si la sate....exista 2 triburi mici,puternice...nu spun care....aceste 2 triburi au fosrta mai multa decat RY....deci....nu e totul din statistici....mai sunt si jucatorii...;)
 

DeletedUser21918

stati calmi ca numele la tribul care va cucerii lumea 1 nu cred ca il gasiti mai sus...se mai fuzioneaza sa mai cearta conducerea, se desparte tribul in 2-a...chestii dastea si pana la urma ajunge sa cucereasca cine sti care lumea 1
 

DeletedUser21918

chiar crezi ca o sa mai ramana aceleasi triburi...lumea asta nici in 2-3 ani nu e gata...ii mai batem acuma pe CD fuzioneaza si ei cine stii cu care...si hopa ca deja un trib nu mai e
 

DeletedUser

de voi chiar nu imi era dor antananana :)
Hey mariann :*:* miss u all guys :p
 

DeletedUser

va castiga tribul celor care vor face cele mai multe marlanii, mai ales in domeniul conturilor, tineti minte vorba asta, se va intampla :)))
 

DeletedUser

Eu nu cred asta entech. In viitorul apropiat se vor trezi si adminii si isi vor face IN SFARSIT treaba si ne vor scapa e toti cei care au multi-account si care fac tot felul de manarii. :D:D:D:D:D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus