Ce trib credeti ca va cuceri lumea 1?

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început

Ce trib credeti ca va cuceri lumea 1?


  • Total votanți
    429
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Eu nu cred asta entech. In viitorul apropiat se vor trezi si adminii si isi vor face IN SFARSIT treaba si ne vor scapa e toti cei care au multi-account si care fac tot felul de manarii. :D:D:D:D:D:D:D

Da, so crezi tu asta :D
Nu mai visa
 

DeletedUser12196

sof .
sunt jucatori buni care-si merita locul desi in toate triburile sunt jucatori buni.
regret ca sunt iar in tabara adversa dar de data asta nu eu am ales.:(
 

DeletedUser12196

de ce lordule?e un cont mic.l-am preluat pentru ca nu pot sta departe de L1 desi mi-am cedat satele si mi-am inchis contul...noroc ca am prieteni care-mi stiu "dependenta"...ghinion ca am nimerit intr-un trib in care nu cunosc pe nimeni...dar trece,iportant e ca joc...
hai sa nu te mai stresez cu explicatii care oricum nu te intereseaza...
IWDAFL-in tribul ~OCD~
 

DeletedUser21918

uite in sfarsit cineva care nu crede ca tribul lui e cel mai puternic si el va rupe l1 si bla bla blauri dalea...nici io nu zic ca SOF va termina lumea 1...ca cine sti ce schimbari se mai fac...oricum bv!
 

DeletedUser

Eu va dau un sfat bun tare =))
Tribul care in ultimele zile va fi pe locul 1, ca sa va asigurati locul, just in case, puneti toti jucatorii sa isi urce satele la punctajul maxim per sat.
Eh, nu e mult dar ajuta =)))
 

DeletedUser12196

ce copii certareti...vom trai si vom vedea.pana atunci..."ciocu mic " ca n-are rost sa va umflati in pene si sa va zburliti coama...:D
 

DeletedUser12762

JustMe88, punem un mic, pariu, ca ROD, va iesi aici "invingator" cel putin in sondaje?

De ce? Pentru ca are cei mai multi membrii, care ar putea sa voteze

nu te grabi caci tot noi suntem si aici cu procentajul la moment....
dar daca nu va fi procentul va fi harta:D:p
 

DeletedUser

Tribul care va 'cuceri' Lumea 1 nu a aparut inca, mai e mult pana la finish. Parerea mea... :)

............
 

DeletedUser23476

este un trib care nu figureaza aici,dar cred ca fostii membrii ai tribului respectiv vor castiga lumea asta

Diablo
 

DeletedUser

AE ?????

Sincer.....nu prea au sanse...!

sau alta belea....India....

Pff...

Fam RY si SOF au cele mai mari sanse....sunt cam la fel si pt CIRC si DST...


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30890

Va castiga noul trib care se va forma din jucatori alesi deja,este doar o chestiune de timp...vor avea surprize toti:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus