Ce trib credeti ca va cuceri lumea 1 ?

Cine credeti va castiga lumea 1 ?

  • CIRC

    Voturi: 77 70,6%
  • RY

    Voturi: 10 9,2%
  • UNITED

    Voturi: 5 4,6%
  • SOF

    Voturi: 4 3,7%
  • NewAge

    Voturi: 9 8,3%
  • NWO

    Voturi: 1 0,9%
  • Legio

    Voturi: 2 1,8%
  • RoD

    Voturi: 0 0,0%
  • NIPPON

    Voturi: 1 0,9%
  • AE

    Voturi: 0 0,0%
  • INDIA

    Voturi: 0 0,0%
  • Ro.M.

    Voturi: 0 0,0%

  • Total votanți
    109

DeletedUser2147

parerea mea e ca CIRC. Nucleu de jucatori vechi, care ne cunoastem intre noi, unitate, lider bun si organizare buna.
Singurul lucru care ne-ar putea impiedica ar fi o scindare interna, ceea ce nu prea e posibil tocmai pentru ce am spus mai sus, nucleu de jucatori vechi care ne cunoastem intre noi.
 

DeletedUser

Se pare ca circ a dovedit ca este cel mai bun trib din istoria lumii dupa parerea mea. Nu stiu ce mananca baietii astia dar au sters pe jos cu totii inamicii care i-a avut, fie ca au avut 1 sau 6 si cred cu tarie ca or sa castige lumea. Respectul meu ptr CIRC si toata conducerea de acolo.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35224

Numa sa nu patiti ca DST...
Probabil NEWAGE va trece prin asta, sunt foarte intinsi si lipsa unui conflict care sa cimenteze tribul ii va distruge in cele din urma...
 

DeletedUser35224

Pai sa incep de la pretentiile lui StafiaBC de a fi singurul intemeietor pana la smecheriile care se faceau cu inactivii?!
 

DeletedUser

StafiaBC a fost pacalit ca sa zic asa de anumite persoane, daca ma asculta pe mine, probabil DST era si astazi pe harta, la fel sau chiar mai mare :)
 

DeletedUser

In fiecare topic trebuie sa intervin si sa va atrag atentia sa reviti la subiect?
 
Sus