Ce trib va rezista cel mai mult pe L15 ?

Care va fi cel mai rezistent trib pe L15 ?


  • Total votanți
    264
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Care credeţi că este tribul care va rezista cel mai mult pe L15 ?

Vă invit să vă exprimaţi opţiunea despre tribul care are cele mai multe şanse de a se regăsi pe hartă sub numele actual (în cazul unor războaie/renunţări nu se vor destrăma sau nu vor fuziona sub altă titulatură).
Nu vă grăbiţi să votaţi, topurile se schimbă iar previziunea trebuie să ţină seama de mai mulţi factori : stabilitatea conducerii, seriozitatea şi interesul membrilor.

Din păcate, limitările de setări reduc numărul la 15 opţiuni.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Totul se rezumă la mine între Cnoobs şi WT, excluzând B-Sea! Dintre aceste 2 triburi, vor rezista ambele după părerea mea, dar zona mai favorabilă din mai multe puncte de vedere este cea a WT-ului!

Felicitări ambelor triburi, deorece se ţin sus!
 

DeletedUser

re

cum am spus ... sunt un pirat noob nebun si immortal.. deci Immo,B-sea,Cnoobs .. si chiar si WT
 

DeletedUser

dupa parerea mea Cnoobs, WT, B-sea si probabil IMMO vor rezista mult daca se tin toti jucatori de joc care sunt acuma...si conteaza si conducerea mult :)
 

DeletedUser

B-Sea este in situatia cea mai buna ... dar sortita esecului ... de ce? ... paradoxal dar tocmai datorita lipsei unui inamic real ... intr-un final se vor plictisi, isi vor pierde interesul si indemanarea ... asta daca nu se vor ciocni intre timp de Cnoobs
Cnoobs este intr-o situatie nu tocmai roza ... intre WT si B-Sea ... intre ciocan si nicovala ... este greu de gasit o solutie care sa impace si lupu si capra si varza
IMMO si WT se afla in centrul continentului k44 ... se vor bate pana la moarte? (iar Cnoobs va astepta deznodamantul) ... sau se vor alia si vor domina continentul ... asta ramane de vazut
Restul ... e tacere

Parerea mea ... nu te lua de ea :D
 

DeletedUser10256

Parerea mea e ca mai sunt triburi ce nu se afla in top 20 dar doresc sa se afirme... Pacat ca nu se afla aici:D

B-sea... nu prea cunosc sincer
Cnoobs... nici pe ei:D
WT... votul meu ar fi mers la ei... dar stiu ca rookmaster si michelle mai joace si pe l10... si pana la urma nu stiu cat chef vor mai avea si de 15:D
 

DeletedUser

HAide fratilor , abia sa ridicat lumea asta , asteptati sa treaca timpul oleaca si apoi sa comentati pe seama la triburi..
 

DeletedUser

se stie ca am votat IMMO,eu zic ca inca nu e bine sa laum decizi pripite aici nu conteaza daor de puterea unui trib daca luam fiecare trib din top ma refer aic(B-sea,cnoobs,Wt,IMMO) fiecare au daor membri valorosi cred ca secretul va fii in diplomatie in special de aliantele care se vor forma.

deasemenea un trib promitator e AValon deoarece sunt catva mebri din lumea 1
 

DeletedUser

HAide fratilor , abia sa ridicat lumea asta , asteptati sa treaca timpul oleaca si apoi sa comentati pe seama la triburi..
nu sunt de acord, eu spre exemplu cu plăcere intru şi mai citesc/postez printre un farm - două


am votat WT, puţini membri, succes!
 

DeletedUser

nu sunt de acord, eu spre exemplu cu plăcere intru şi mai citesc/postez printre un farm - două


am votat WT, puţini membri, succes!

da WT este un trib cu adevarat promitator deoarece sunt putini mebri si toti experimentati
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Vã rugãm ca înainte de postarea unui topic nou sa va asigurati cã acesta este în sectiunea corespunzatoare, pentru ca moderatorii sã nu fie nevoiti sã îl mute sau sa il stearga mai tarziu.

Unele discuţii despre diplomaţie au fost mutate la tema respectivă. Vă rog să vă rezumaţi la cerinţe, dacă vă ia valul cu scrisul şi daţi în altele nu se mai înţelege mare lucru. Mulţumesc.
 

DeletedUser

B-Sea vor rezista ca trib , ii cunosc si stiu asta , dar nu vor rezista in primii 10.
WT - multi vor sa plece , postul de recrutor mi-a aratat asta.
Idioti - un trib cu ambitii mari si conducere ideala , iar jucatorii marea majoritate buni si foarte buni.Merg pe mana lor ca vor ajunge in primii 3 in urmatoarele 2-3 luni.
 

DeletedUser

B-Sea vor rezista ca trib , ii cunosc si stiu asta , dar nu vor rezista in primii 10.
WT - multi vor sa plece , postul de recrutor mi-a aratat asta.
Idioti - un trib cu ambitii mari si conducere ideala , iar jucatorii marea majoritate buni si foarte buni.Merg pe mana lor ca vor ajunge in primii 3 in urmatoarele 2-3 luni.

unde sa plece si de ce?
majoritatea au venit inainte de inceperea lumii
cine vrea ... sa plece ... noi nu ii tinem in lanturi :D
 

DeletedUser

B-Sea vor rezista ca trib , ii cunosc si stiu asta , dar nu vor rezista in primii 10.
WT - multi vor sa plece , postul de recrutor mi-a aratat asta.
Idioti - un trib cu ambitii mari si conducere ideala , iar jucatorii marea majoritate buni si foarte buni.Merg pe mana lor ca vor ajunge in primii 3 in urmatoarele 2-3 luni.
** de Wt
Cine vrea sa plece ma? 90 % din acest tib am hotarat sa intram inainte de a incepe lumea. Am stiut cu ce plecam la drum. Nu vorbiti fara argumente dor ca sa va aflati in treaba.
Si sa fiu on triburile ce vor rezista sunt: cnob, immo, b-sea si wt. Nu e top, deci nu conteaza ordinea. Sa ma scuze celor care le-am scris gresit numele. Respect si bere
 

DeletedUser

Poate am dat eu de cei 10% ramasi.
Nu vorbesc fara argumente stai linistit
 

DeletedUser

Poate am dat eu de cei 10% ramasi.
Nu vorbesc fara argumente stai linistit

in orice trib exista si nemultumiti
si cine vrea sa plece ... poate sa plece fara nici o problema ... nu vor fi represalii
prefer sa ramana doar cei pe care pot sa ma bazez pana la ultimul sat
daca ei considera ca au mai multe sanse in alt trib ... eu nu ii opresc
 

DeletedUser

Mai King.Leon tu cine mai esti? Vorbesti despre oameni si triburi pe care nu cred ca le-ai cunoscut...


Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

re

e unu care cauta sa se bage in seama.. stii musca ce face?:)

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus