Ce trib va rezista cel mai mult pe L15 ?

Care va fi cel mai rezistent trib pe L15 ?


  • Total votanți
    264
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser21918

apai initial asa era ** cu jucatori l1 da vad ca nu e chiar asa, sunt si incepatori conducatori, dar nu-i problema...oricum vom rezista;)...au pierdut aia niste trupe si o batalie, dar satul a ramas tot acolo;)
 

DeletedUser

apai initial asa era ** cu jucatori l1 da vad ca nu e chiar asa, sunt si incepatori conducatori, dar nu-i problema...oricum vom rezista;)...au pierdut aia niste trupe si o batalie, dar satul a ramas tot acolo;)

la ce sat te referi?
 

DeletedUser

am facut parte din tribul avalon pt scurt timp, am vrut sa-l ajut pe dakkon2001 sa le dau sfaturi jucatorilor verificandu-i prin sitter, nu ca as fi fost eu bun dar ei sunt foarte slabi, cam 90% sunt noobi restul is mediocrii, am gasit la jucatori de 2000 de puncte trupe in medie de 300 spade si 300 lanci si cam 400 topoare ca sa nu fiu nesimtit si in rest bagau ai mei upgrade la mine si fierarie bineinteles ca na...la 3000 de puncte trebuia sa aibe curte nobila
 

DeletedUser4586

@madalin manole: de ce nu postezi cu nick-ul cu care joci pe ro15 crip1?Si daca tot suntem asa slabi de ce ai stat atata timp in Avalon?

90% n00bi si restu' mediocri....mda..

iarta-ne maretule jucator ca nu ne-am ridicat niciodata la asteptarile tale..

cred ca vorbesc in numele tribului cand spun ca totusi speram,cu toate ca nu mai esti la noi [maaare pierdere :rolleyes:] sa ne dai ocazional daca poti lectii..prin mesaje private,cum poti tu..

iti garantez ca daca erai mai aproape de mine,ai fii fost primul sat cucerit..nu de alta,dar sa vad si eu cum se ridica un sat de jucator bun..

iti multumim pentru timpul petrecut la noi,si pentru asta vom face cheta sa-ti luam un os de ros :)
 

DeletedUser

cat am stat in avalon iti poate dovedii twstats, adica cateva zile.
Pune-ti niste intrebari:de ce crezi ca am primit rol de conducator dupa o juma de ora ce am intrat in trib si am fost rugat de dakkon2001 sa-l ajut cu verificarile?
Eu doar am vrut sa ajut la ascensiunea tribului, ce am primit? o gramada de jigniri din partea unor copiii. macar daca ati fi avut motiv sa va credeti asa zei, dakkon iti poate confirma cat de slab s-a prezentat tribul la verificari.
Am zis, nu ma consider jucator bun, dar pot sa zic ca am experienta pe langa majoritatea celor din tribul avalon
 

DeletedUser21918

era ** de satul atacat...si-a pierdut niste trupe si ce? satul inca il are trupele se refac, jucatorul poate fi ajutat...madalin nu stiu ce a avut dakkon in cap sa iti dea membru de conducere dar prost a facut...e drept sunt in trib si incepatori...dar sunt in trib si membrii l1 care is experimentati...nu cred ca eu, dakkon, uscatelul si multi alti suntem noobi...iti dau contul sa ma verifici si iti pun pariu ca am mai multe trupe decat ai avut tu vreodata pe l15

tu din ce parte faceai? cei 90% :)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Tot in procente este si sondajul, dar mi-e teama ca discutia nu prea are legatura ... ati deviat putin. Chiar nu gasiti tema potrivita ?

2.5. Vã rugãm ca înainte de postarea unui topic nou sa va asigurati cã acesta este în sectiunea corespunzatoare, pentru ca moderatorii sã nu fie nevoiti sã îl mute sau sa il stearga mai tarziu.
 
Ultima editare:

DeletedUser

cat am stat in avalon iti poate dovedii twstats, adica cateva zile.
Pune-ti niste intrebari:de ce crezi ca am primit rol de conducator dupa o juma de ora ce am intrat in trib si am fost rugat de dakkon2001 sa-l ajut cu verificarile?
Eu doar am vrut sa ajut la ascensiunea tribului, ce am primit? o gramada de jigniri din partea unor copiii. macar daca ati fi avut motiv sa va credeti asa zei, dakkon iti poate confirma cat de slab s-a prezentat tribul la verificari.
Am zis, nu ma consider jucator bun, dar pot sa zic ca am experienta pe langa majoritatea celor din tribul avalon

Eu din ce am auzit sunt un trib vechi , cu jucători vechi.
Uite , se poate ca fiecare să aibă armată slabă , dar să se ajute imediat.
Are nevoie 1 jucător de sprijin , trimit absolut toţi etc..

Cine ştie ..

Decât să ai doar vedete în trib cu figuri care să nu citească măcar mesajele de sprijin..întelegi!
 

DeletedUser

e unul dintre primele triburi aparute pe L1 ..deci iti dai seama ..cat de vechi e :D ...
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Asta e o noua definitie ... fuziune prin absorbtie sau prin contopire ?

Vorbiti serios ... ca e cam aiurea, ma dezamagiti.
 

DeletedUser

"Am facut fuziune cu B-sea deoarece toate triburile erau contra noastra si nu puteam face fata.
Daca primiti invitatie intrati!"


ce bun era cnoobs =))
 

DeletedUser

:))) era şi normal , cukă s-a făcut de râs :))

Au intrat toţi fără drepturi nimic , PAC PAC !:)))

Marele cukă învins!
 

DeletedUser

Dar ce, trebuie drepturi intr-un trib ca sa fie cineva ? Daca au fost de-acord sa intre inseamna ca au fost de-acord si cu regulile noastre. Eu cel putin am fost chiar incantat de aceasta fuziune, si astept cu nerabdare sa dezbat probleme cu noii veniti la sectiunea de spam :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus