Ce trib va rezista cel mai mult pe L15 ?

Care va fi cel mai rezistent trib pe L15 ?


  • Total votanți
    264
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dar ce, trebuie drepturi intr-un trib ca sa fie cineva ? Daca au fost de-acord sa intre inseamna ca au fost de-acord si cu regulile noastre. Eu cel putin am fost chiar incantat de aceasta fuziune, si astept cu nerabdare sa dezbat probleme cu noii veniti la sectiunea de spam :)

Nu a fost o propunere din partea lu albert , ci cukă i-a zis că vrea să vină fară nici un drept.. şi a zis că a plecat că au tăbărât toţi pe el , marea vedetă care a facut atâta TAMTAM!
 

DeletedUser

Vlad, gata inceteaza si tu, ai ras pe seama lui destul nu crezi?
Tu cum crezi ca m-am simtit eu cand am venit azi noapte si am vazut ca sunt in cu totul alt trib decat in cel care trebuia sa fiu?
Cuka sa-ti fie rusine pentru ce ai facut, dupa ce ca te-ai facut de ras , dand razboaie in stanga si in dreapta fara sa gandesti, ca sa te scoti acum ai apelat la albert sa te primeasca la el pentru ca nu mai faceai fata.
Nu m-as fi asteptat la asa ceva niciodata, imi e si rusine sa mai scot capul pe extern si sa citesc toata batjocura care iti este adresata.
 

DeletedUser

Domnisoara intreaba de iurka ca i-am zis ca fac trib si o sa fac fuziune cu ei ,i-am zis asta cu 2 zile inainte de start!

Si nu am fuzionat ca ma tem de aia, si stiu ca m-am facut de cacao dar macar sa nu va audu ca din cauza mea toti membri mei is in razboi
 

DeletedUser

Cuka dar m-ai auzit pe mine vaitandu-ma vreodata?Sau s-a vaitat vreunu din trib ca avem multe razboaie? Nu era nevoie sa faci ceea ce ai facut.
 

DeletedUser

tu, fps,felicyaa, si arctik atat restu zilnic ma bateau la cap vrem aliati! si tu cum nu vroiai nu faceam! dar gata e ultimu post aici am fuzionat pentru ca asa am avut eu chef si asa ca ei vedeau zilnic ce e la noi in trib.
 

DeletedUser

Nu a fost o propunere din partea lu albert , ci cukă i-a zis că vrea să vină fară nici un drept.. şi a zis că a plecat că au tăbărât toţi pe el , marea vedetă care a facut atâta TAMTAM!

Portocalo,inteleg ca esti prieten cu Smoke si cu multi altii din B-Sea,dar nu ai nici un drept de a divulga secretele noastre pe extern
cuka de astazi e un membru B-Sea si nu vreau sa mai aud ofense la adresa lui
Stiu ca comportamentul lasa de dorit,dar speram ca se va schimba
O zi buna!
 

DeletedUser

pric decizia care a fost luata de conducerea b-sea de al primi pe cuka in trib mi-am schimbat parerea despre tribul b-sea.nu am nimic cu ceilalti fosti membrii ai cnoobs dar cuka nu merita atata mila.
 

DeletedUser

Portocalo,inteleg ca esti prieten cu Smoke si cu multi altii din B-Sea,dar nu ai nici un drept de a divulga secretele noastre pe extern
cuka de astazi e un membru B-Sea si nu vreau sa mai aud ofense la adresa lui
Stiu ca comportamentul lasa de dorit,dar speram ca se va schimba
O zi buna!

Îţi place să faci pe durul ? iurka nu-ţi sade bine.
Şi nu e un secret , vreau să ştie lumea ce fel de om e cukă măreţul!
 

DeletedUser

28.07.2009, 18:42:42 Sus
intre noi fie vorba ... nu ii mai dau mult de "trait" pentru ca nu are capacitatea de a-si vedea lungul nasului ... nu stie ce e aia diplomatie, inclusiv bun-simt ... nu e in stare sa puna in aplicare o strategie pe termen lung ... in concluzie o sa se zbata ca pestele pe uscat (sau ca pe gratar )

sa nu imi ziceti mie rookmaster daca nu o sa fie asa

va rog de azi sa va adresati cu apelativul rookmaster la adresa mea ... fara exceptie :D
si cam aici se incheie marele scandal ... cel putin pentru mine ... o sa sterg totul cu buretele
sunt curios care vor fi urmarile acestei absortii (nu se poate spune fuziune) ... sa speram ca vor reusi sa impace si capra (cuka) si varza (bunica din cuba)
 

DeletedUser

Primul trib care cade. Acum nu mai iese nimeni pe extern sa se lauda ca e cel mai tare trib? Hai sa fie pace si vom mai vedea
 

DeletedUser

@Lord Adex: cred ca ar trebui scos Cnoobs din sondaj si introdus altul ... cine? ... ala eu ... ala eu :p
 

DeletedUser21918

Uitati ce ziceam io acum 2 zile parca:
primele triburi o sa cada si o sa creasca astea care sunt acum mai mici

Nici unul nu ati crezut...uitati si primul trib din top cazut c-noobs, dupa cum ma si asteptam...urmatorul parerea mea va fi CK sau chiar B-sea...la amandoua as aea motive sa cred ca se pot destrama!
 

DeletedUser

Uitati ce ziceam io acum 2 zile parca:

Nici unul nu ati crezut...uitati si primul trib din top cazut c-noobs, dupa cum ma si asteptam...urmatorul parerea mea va fi CK sau chiar B-sea...la amandoua as aea motive sa cred ca se pot destrama!


Sincer eu cred ca te inseli , oricum , vom trai si vom vedea.
 

DeletedUser

Uitati ce ziceam io acum 2 zile parca:

Nici unul nu ati crezut...uitati si primul trib din top cazut c-noobs, dupa cum ma si asteptam...urmatorul parerea mea va fi CK sau chiar B-sea...la amandoua as aea motive sa cred ca se pot destrama!


Spui asta doar ca asa ti se pare normal, ca asa esti obisnuit poate de pe alte lumi, neavand insa nici cea mai mica idee de situatia noastra interna. Te rog nu vorbi prostii daca nu cunosti situatia. Un trib se destrama de obicei cand jucatorii sunt inconjurati de albastru/mov si intervine plictiseala, cand un membru important al conducerii se lasa de joc sau atunci cand cade in urma un razboi. Si te anunt ca in momentul de fata nu suntem amenintati de nimeni.

LE: ai avut insa dreptate in privinta CK-ului, dar asta datoraita noua.
 

DeletedUser21918

ok mai vedem noi! nu zic ca acuma imediat...dar mai mult de 3 luni nu o sa tina!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus