Ce urmeaza? :)

  • Autor subiect DeletedUser48551
  • Data de început

DeletedUser47313

Oare cum o sa reziste tribul Mnk.s dupa a 2 a lume la rand pierduta? :))

De cate organizate nu a mai luat Mnk.s nici un sat? Daca le punem si pe cele de pe 56?

De conturi cumparate nu cred ca trebuie sa puna nici unul dintre triburi paie pe foc :>

TU CE PISICI CAUTI AICI///?????
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
TU CE PISICI CAUTI AICI///?????

Siameze

Siameza3.jpg
 

Saitou

member
Scor reacție
1
ma las de joc, mai joci pe vreo 10-15 lumi si la nivelul meu tot nu ajungi.
Ca sa ti-o zic pe aia dreapta, glumele tale sunt obosite si sunt intelese doar de tine, cred !?

la nivelul tau ala de 10 sate dupa 2 luni de joc?:))))))))))))))
si daca erai ferma,banat,apoi innobilat,apoi iar ferma si banat de inca 2 ori ,tot aveai mai multe sate,plus de asta cu tot cu chestia aia ce e in carnetul de notite aiurea ataci:)
asa e cand joci mecanic
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47495

la nivelul tau ala de 10 sate dupa 2 luni de joc?:))))))))))))))
si daca erai ferma,banat,apoi innobilat,apoi iar ferma si banat de inca 2 ori ,tot aveai mai multe sate,plus de asta cu tot cu chestia aia ce e in carnetul de notite tot ca un dobitoc ataci:)
asa e cand joci mecanic,fara pic de minte si asteptati ca ceilalti sa se plictiseasca de cat de idioti sunteti:D

Politică și propagandă nu înseamnă "concurs de insulte". Îi rog pe cei care administrează acest forum să-l trimită pe acest instigator de mâna a treia în vacanță, să se răcorească și el puțin, că tot e iarnă. Vă mulțumesc!
 

DeletedUser48449

Saitou: tu latri cam mult si pe harta nu gasesc acest nume.
Macanache: tu la fel.
Alessando93: la fel.
Dream master:la fel.
Boboanga: idem.

Si astea sunt ultimele 3 Pagine de papagali inexisteti pe harta.

Lautrati pe forumurile unde jucati.
 

DeletedUser18212

Saitou: tu latri cam mult si pe harta nu gasesc acest nume.
Macanache: tu la fel.
Alessando93: la fel.
Dream master:la fel.
Boboanga: idem.

Si astea sunt ultimele 3 Pagine de papagali inexisteti pe harta.

Lautrati pe forumurile unde jucati.



vezi ca te baga la interne, cum poti sa vb asa cu sefu tau?
 

PRADA

member
Scor reacție
6
O noua atractie pe ro6à:
"hai la noi, la 5 shaorme primiti garantat o interna deluxe!"
sponsored by golioreea™
 

PRADA

member
Scor reacție
6
nu e nevoie ca nu e prima data când tradatorii pun botu' la promisiuni desarte;

as vrea însa un login aici, sunt curios
http://dream-team.ninja/index.php?p=login

dincolo a închis repede raka când a aparut link-ul asta si n-a mai raspuns nimeni. mereu avea golo ac de cojocul "instigatorilor".
ursului când îi raspunde? e prea ocupat cu sosurile si invitatiile din dusmani? :))

imi arati pe twstats cate sate ai luat tu de la mine daca nu te superi ?

printesa ardealului hmmm ultima oara tin minte ca erai voce cu ai tai colegi si spunei ca ma cauti in arad sa ma bati pentru ca am avut poza cu regina balenelor iar tu print in atlantic ce ai zis ? "m-am saturat , ma duc la macelar ... si hatz marele goli posibil din cauza triburilor a ajuns sa isi faca curaj pentru asa ceva" .... in fine sa nu uiti sa imi prezinti unde am fost scos de tine pentru ca nu imi aduc aminte sa dai vre-un atac in care sa iei sat dar cine stie , pe twstats gasesti orice ... iar dupa iti arat si eu conversatii in care apare numele tau ca sa oferi salar pentru a ajuta tribul dt sa iasa din criza organizatelor cu 0 sate luate daca nu o sa zici iar ca ii photoshop ca si atunci cand botezatoru a dat din greseala circulara cu teamu lui si tot photoshop a fost :)))


http://dream-team.ninja/?p=about

ffBq5DSlSRCkAm0XHR30vg.png



poftim goli , ai si linku in caz ca vrei sa zici de photoshop :) cat a costat la inceputu lumii 60 pentru chinezarie ? 1k euroi parca ? deci cu ce am fost scos eu de tine ? :)) cand tu erai incapabil sa urci 5 trepte fara sa faci pauza de odihna , daca nu era saracul ala de chinez sa iti faca scripturi si platforme erai degeaba , asa cand tu doar dai niste bani si nu faci nimic pe joc este chiar penibil sa zici ca ai scos pe cineva , care din ce imi aduc aminte cateva luni de zile am facut pipi pe toate organizatele dt si cand am facut prima oara organizat pe dt ati pierdut 120 sate , asta este goli ... aici ai nevoie si de cap nu doar de banuti , dar stai linistit ca nu esti primul care baga bani si este asa ca tine , am intalnit si altii doar ca aia nu aveau chinezul lor pentru a face treaba
 

DeletedUser47495

Ranjesti tu, ranjesti. Dar oare cat o sa mai tina ranjetul tau? :D
 
Sus